Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinkaaa21

Sukienka, a małe piersi/

Polecane posty

Gość malinkaaa21

chciałam kupić sobie na lato białą sukieneczke, taka przed kolana z tym, że jest ona bez ramiaczek, czy taka góra optycznie pomniejsza czy powiększa piersi waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa21
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetti
bez ramiaczek pomniejsza:( tez mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ci polecić \"samonośny\" staniczek silikonowy (są na allegro) Nie ma ramiączek, nie widać go pod białymi bluzkami i nieco powiększa biust. Taki gadżet naprawdę się przydaje ;) Sama taki mam i czasem zakładam do TOPów, jakiś bluzeczek z odkrytymi plecami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątrobianka
po tych silikonowych staniczkach odparza sie skóra, ociera się i mogą tworzyć sie ranki bo skora nie oddycha-nie kupuj tego! zdarza sie ze odpadaja w trakcie noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taki samonośny silikonowy staniczek i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby mi się skóra odparzyła czy sam odpadł w najmniej odpowiednim momencie :) A często zakładam go na wszelkie imprezy w klubach kiedy to ubierm bluzki czy sukienki bez pleców. Również polecam taki staniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle wiec
dobra by byla taka co ma jakeis zakladki, marszczenia przy dekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, jeśli w górnej części będą marszczenia, jakieś karbowania itp to wtedy piersi optycznie się powiększą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×