Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naughty Girl

wieczor panienski, co na prezent ?

Polecane posty

witam wszystkich :) ide za kilka dni na wieczor panienski do znajomej, i szukam pomyslu na prezent... moze ktos cos podpowie...? jeszcze nie bylam na takim wieczorku... wiec mam troche problem z wymysleniem jaki prezent sprawic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... fikusna bielizna... walek z wypalonym na nim imieniem przyszlego meza.... a cos jeszcze ? ma ktos jakis pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna sexowna
albo zaproście jakiego pana;),który dla przyszłej panny młodej zatańczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być jakaś seksowna bielizna,koszulka nocna,dobry wałek,kajdanki takie zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
moja siostra dostama kajdanki z futerkiem i bielizne z futerkiem ale byly jaja jak to zalozyla acha no i podwiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
a w ogole to zobacz na allegro sa fajne rzeczy w dziale dla doroslych wszystko zalezy od funduszy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli panna młoda jest odważna zaproście striptizera ;) będzie miała dziewczyna zabaczę i Wy przy okazji też :D A jak nie to zakupcie ładną odważną bieliznę, która przyda się na przykład na noc po po ślubną (nie po ślubną bo będzie pewnie zbyt padnięta aby figlować po nocy nieprzespanej :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszystkie wpisy :) poszukalam bym na allegro , ale niestety mam malo czasu bo tylko 3 dni... a teraz swieta... wiec w sumie troche lipa... pewnie pozostane przy bieliznie, albo myslalam tez o takiej kostce na ktorej zamiast oczek sa pozycje milosne :) (gdyby byly sprzeczki rzuciliby kostka i po problemie) hehe ... no i do tego jakies winko... jak myslicie ? no sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×