Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tym razem pomarańczowa

czy Wam czas także płynie tak szybko?

Polecane posty

Gość tym razem pomarańczowa

:O, początek tygodnia, zaraz koniec; wciąż to samo, rok za rokiem:O niedługo w takim tempie życie mi przez palce przecieknie:O i nawet tego nie zauważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nawet szybciej
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, czas oszalal ja juz nie moge sie w tym wszystkim polapac. zycie to pociag ekspresowy;-/ a czas chyba najszybciej plynie kiedy nasze zycie jest monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"edith\"...ja sądzę, że płynie równie szybko, kiedy jest mono czy politonne, z tą różnicą, że politonne życie daje więcej radości i poczucia, że jednak się z niego \"korzysta\" ale wiem o czym Autor mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no nie wiem..najlepszym przykladem jest dla mnie wyjazd na pare dni, oderwanie sie od codziennosci wtedy czas plynie mi bez porownania wolniej! albo kiedy przezyje dzien pelen emocji, kiedy wiele sie dzialo jest on dla mnie ewidentnie dluzszy od tego ktory byl jak wszystkie inne.a tobie czas kiedy pracujesz leci tak samo szybko jak wtedy kiedy jestes na dwutygodniowym urlopie w cieplych krajach na przyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płynie takim samym tempem, tylko, kiedy jest \"inaczej\" rozkoszuję się tym ...i chciałabym to zatrzymać, a jeśli już rozumując tak jak Ty, napisałabym: że pobyt w górach minąłby mi szybckiej niż dzień pracy [zatem odwrotnie do Twojej dedukcji] bo w życiu nic nie trwa wiecznie i tylko chwile są piękne...i te najchętniej chciałoby się zatrzymać. później ewe. masz WRAŻENIE, że minęło szybciej, bo koniec odczułaś bardziej, niż w przypadku codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmm
nie no ludzie cieszcie się tym co macie.dla mnie żadna chwila nie jest taka sama tylko trzeba to zauważyć....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale są podobne:/, nawet za podobne:/ jednak co racja to racja:) codziennie staram się prztulić do innej poduszki, lub po prostu inaczej przytulić:P i już mam poczucie \"inności\":) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisa
Oj plynie,szybko i nieublagalnie...Mi w tym roku stuknie29...Nie moge sie z tym pogodzic,ze latka przelecialy mi tak szybko...Dopiero bylo18 a tu juz nie dlugo 30 stuknie...A to dopiero poczatek bo skoro teraz tak rozpaczamy to co bedzie pozniej za nastepne 10 lat....Az boje sie o tym pomyslec...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAANIA
NIE UWIERZYCIE ZOBACZCIE ZE TU BYLAM TO JA takie25letnia wywalili moje topiki pytam czemu__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie za szybko :( a jeszcze \"wczoraj\" chodziłam do przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAANIA
szukalam pomocy a ona mnie wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci stuknie 33 jak mi
to wtedy pogadamy o uplywajacym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka25letnie
JA NIE WIERZE ZE MNIE SKASOWALI ZA COOOOO????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAANIA
napisalam wlasnie a ona nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAANIA
olala mnie bo sama nie wie czemu nudzilo jej sie tak to jest jak sie nia ma sexu w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JA DALEJ ANIAANIA
Ania 0:58:05 czemu mnie kasujesz? Ania 0:58:09 ciagle? Ania 0:58:14 wszystkie topiki Ania 0:59:43 halooooo Ania 0:59:50 olewasz mnie tak*? Ania 0:59:57 bo nie wiesz tak naprawde Ania 1:00:14 skasowlas mnie z czystej zlosci twojej moderator 1:01:44 Web Gadu-Gadu: Wiadomość nie została doręczona. Użytkownik nie chce otrzymywać informacji od osób, których nie ma na liście. moderator 1:01:44 Web Gadu-Gadu: Wiadomość nie została doręczona. Użytkownik nie chce otrzymywać informacji od osób, których nie ma na liście. moderator 1:01:44 Web Gadu-Gadu: Wiadomość nie została doręczona. Użytkownik nie chce otrzymywać informacji od osób, których nie ma na liście. moderator 1:01:44 Web Gadu-Gadu: Wiadomość nie została doręczona. Użytkownik nie chce otrzymywać informacji od osób, których nie ma na liście. Ania 1:02:07 no ale jestes moderator moderator 1:02:10 Web Gadu-Gadu: Wiadomość nie została doręczona. Użytkownik nie chce otrzymywać informacji od osób, których nie ma na liście. Ania 1:02:13 wiec pytam czemu moderator 1:02:16 Web Gadu-Gadu: Wiadomość nie została doręczona. Użytkownik nie chce otrzymywać informacji od osób, których nie ma na liście. Ania 1:02:20 halooo moderator 1:02:27 Web Gadu-Gadu: Wiadomość nie została doręczona. Użytkownik nie chce otrzymywać informacji od osób, których nie ma na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka25letnie
WOJNA MODERATORKOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka25letnie
WOJNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×