Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thunder

mam doła, nie wiem co zrobic ze swoim zyciem i po co mi ten facet?

Polecane posty

Gość thunder

Nie wiem co robić. Mam faceta, ktory ma juz prawie trzydziestkę, a ciagle mieszka z mamusią, zarabia marne grosze, nie ma samochodu, ciągle na wszystko żal mu kasy...kocham go, ale nie wyobrazam sobie jak mialabym z nim stworzyć rodzinę. Na wszytsko musiałabym harować sama , bo on nie ma za grosz ambicji, nawet nie myśli o tym jak poprawić swoj byt, w sumie to na niczym mu nie zalezy.Ja za niedlugo koncze studia, chcialabym urządzić mieszkanie ktore dostanę od rodzicow, ale on woli mieszkac z moimi rodzicami, bo tak jest taniej...czy zycie z takim facetem ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thunder
hej, niech się kotos wypowie...świeta zaczynaja mnie wpędzac w depresje...wszystkim się tylko ja mam zawsze pod górkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapouchy
to nie badz z nim a najpierw sprobuj z nim pogadac o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze masz sex
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thunder
trudno mi sobie wyobrazic zebym mogla od niego odejsc, zyc bez niego... Narazie jest milo,ale lata lecą, kiedyś muszę odciąć pępowinę , a jaka mnie czeka z nim przyszłosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze z NIM o tym pogadaj? a moze - zostan zywicielka rodziny, a facet niech sprzata, pierze i gotuje? ;) (ja to bym w sumie nie miala nic przeciwko takiemu scenariuszowi, tylko jak tu znalezc taka prace, za ktora mozna cala rodzine utrzymac z jednej pensji??? :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thunder
no właśnie anyżówka, myślalam ze mnie tu zjedziecie , ze materialistką jestem...a tu prosze nawet mnie ktoś rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thunder
aha jesli chodzi o pranie sprzatanie i gotowanie, to on się takich prac nie tyka :( generalnie facet do niczego się nie nadaje bo nawet ptaszka ma malego:( dlaczego wiec z nim ciągle jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo go
kochasz? ale tak na prawde to skoro sama sie nad tym zastanawiasz i zapewne coraz czesciej to sobie odpusc moze sie boisz ze trafisz na gorszego itp... ale nie boj sie, bedzie dobrze, musi byc zastanow sie,porozmawiaj z nim i zadecyduj, zgodnie z rozsadkiem i sercem i tak wlasnie w takiej kolejnosci pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×