Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bibi22

GDZIE WYSŁAĆ MŁODĄ PARĘ NA ROMANTYCZNY WEEKEND??

Polecane posty

Gość Bibi22

W tą sobotę moja przyjaciółka z liceum wychodzi za mąż a ja wciąż nie mam dla niej prezentu. Jestem u niej starszą więc nieoficjalnie zwolniła mnie z obowiązku obdarowywania ich, ale mimo to chcialabym wykupić im w przyzwoitej cenie jakiś weekend czy moze noc poslubną w jakims romantycznym miejscu... Bardzo prosze o jakies adresy czy kontakty miejsc w ktorych spedziliscie romantyczne chwile godne polecenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskusja
To specjalna oferta dla par pragnących wypocząć trzy dni w ciszy i spokoju. Oferujemy Państwu pobyt w niepowtarzalnym miejscu. Przepiękna mazurska przyroda, pokoje o wysokim standardzie, profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia – wszystko to sprawi, ze spędzą Państwo wiele niezapomnianych chwil. Zakwaterowanie:Do Państwa dyspozycji oddajemy specjalnie przygotowany pokój z podwójnym łożem, łazienką, telefonem, telewizorem z TV Sat. Gastronomia:Pakiet „Weekend dla Zakochanych” obejmuje pełne wyżywienie dla dwóch osób. Restauracja hotelowa serwuje wyśmienite dania kuchni mazurskiej i międzynarodowej.Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu – piątek, a ostatnim obiad w trzecim dniu pobytu – niedziela.Do Państwa dyspozycji room-service w godz. 7-22. Rekreacja i rozrywka:Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną przejażdżkę bryczką. Dodatkowo nieodpłatnie mogą Państwo korzystać z Centrum Odnowy Biologicznej, w którym znajdują się: sauna, siłownia, solarium. Zapraszamy również do baru żeglarskiego. Chwile we dwoje urozmaici gra w bilard, romantyczne spacery.Ponadto polecamy korzystanie z basenu w Giżycku, jazdy konne, wycieczki rowerowe. Pobyt weekendowy dla zakochanych:450,00 PLN brutto, od pary W cenie: 2 noclegi, pełne wyżywienie, korzystanie z bazy rekreacyjnej,przejażdżka bryczką lub saniami z pochodniami, szampan powitalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi22
Dziekuje bardzo za propozycje! Ta jest wyjatkowo atrakcyjna bo przez ostatnie dwa dni nic tylko szukam takich weekendów i sa bardzo drogie albo praktycznie bez niczego ... Bylabym wdzieczna jesli macie jeszcze jakies miejsca o podzielenie sie swoja wiedza. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×