Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no dobrze ale

Jakie są Wasze najbliższe cele odnośnie miłości??

Polecane posty

Gość no dobrze ale

j.w:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajoncswionteczny
nabrać na miłość bogatą laskę i ją spłukać z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
a ja odpowiem poważnie, "zajoncu":) dwie sprawy mamy do załatwienia: wspólnie zamieszkać, a następnie wspólnie zajść w ciążę niestety, do zrealizowania NIE w ciągu dwóch lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
laski nie lecą na biedaków-zatem nie masz szans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
chyba w wieku 20lat to trochę za mało na ciążę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
mam AŻ 27!:D ten nick to z topiku sprzed godziny, gdzie cytowałam opis jakiejś niuni z fotka.pl ale dzieki za troskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
aha, no to powodzenia, sorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
a ja mam 26 lat==>bo to dlatego, że nie chcesz mieć dzieci:O kobiety są do tego stworzone, by rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajoncswionteczny
kobiety sa stworzone do gotowania, prania, sprzatania, uprawiania milosci nam wystarczy polsatsport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
mam dwie uwagi, "no dobrze ale": czasem myślę, że 20 lat to najlepszy wiek na urodzenie. przecież ja już teraz jestem "starą pierwiastką":( mimo, że stara sie nei czuję... a poza tym - nie wszystkie kobiety są stworzone do rodzenia... eee, źle to zabrzmiało - może i zostały w tym celu stworzone, nei wnikam;), ale mają wolną wolę, i nie wszystkie muszą chcieć. Nie generalizuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
no dobrze, ale, do rodzenia dzieci też:D, hihi, to ciekawe gdzie w międzyczasie ta laska, dla ciebie ma się dorobić, i być bogata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
może i mają wolna wolę, ale mają to szczęście bo itak zawsze chodzi tylko o przedłużenie gatunku-niektóre dzieci nie lubią, co uważam za ich wymysł, bo inne dzieci są głośne, bo wnerwiają-takie jest prawo natury, i kobiety powinny się podporządkować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
żadne nie są stworzone do tego by nie mieć dzieci! niestety niektóre są z "wadami":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
ja bym bezpłodnej nie chiał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> no dobrze ale Ja w zasadzie chciałbym mieć bezpłodną. Wtedy nawet gdyby mnie zdradziła, to nie byłoby \"skutków ubocznych\" ;-). Bałbym się tylko, że mogłaby wpaść na pomysł adoptowania jakiegoś dzieciaka lub zapłodnienia in vitro czy coś w tym stylu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
no dobrze ale, Ty też ściemniasz co do swojej tożsamości:D a wracając do tematu: lepiej być płodną i miec wybór lepiej być płodną i nie narażać się na przygryzanie jakiegoś (...), ze niby bezpłodna to gorsza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
"ja mam 26 lat", nie pdooba mi się, że dzieci traktujesz jako "efelty uboczne" poza tym masz chyba cholernie niską samoocenę, mam rację? dlaczego Twoja kobieta miałaby Cię zdradzać? jeszcze nawet z żadną nie byłes, a już zakładasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
chyba Ci zaszkodzilo wielkanocne jajko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
nawet jakby zdradziła-to już SKUTEK UBOCZNY, na co ci dodatkowe:/ dla mnie bezpłodna jest "gorsza" ale pod względem biologicznym, może być seksi, miła, inteligenta, ale na dłużej bym takiej nie chciał, tzn kiedy bym już mysłał poważnie:P dzieciaki to fajna sprawa:D, to taka "mala" kopia nas, i chyba dają radości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
no dobrze, ale, masz prawo do swojego zdania:) wiem, czasami jest tak, że facet zarzeka się: nie przeszkadza mi to, że nie możemy mieć własnych dzieci, adoptujemy, i te pe... ale często myśli inaczej Ty przynajmniej uczciwie stawiasz sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Wiek20 Nie wszystkie dzieci to dla mnie \"skutki uboczne\". Jeśli ktoś się stara o dziecko i w końcu udaje mu się je mieć, to OK. \"Skutkiem ubocznym\" jest dla mnie dziecko poczęte w wyniku zdrady. Bo czasem jest tak, że np. kobieta chce się przekonać jak to jest w łóżku z innym mężczyzną i czasem już po pierwszym razie mogą być tego \"skutki uboczne\" :-) Dlaczego uważasz, że mam niską samoocenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty raty
słuchaj stary! co zmienia to, że będzie takie dziecko czy nie;)??? ZDRADA TO ZDRADA i koniec! Później powinienes taką panne kopnąć i tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> sraty raty Uważam, że każdemu należy dać drugą szansę, bo w końcu każdy może popełnić błąd. Jeśli nie ma dziecka w wyniku zdrady, to jeszcze jakoś dałoby się wybaczyć , ale jak byłoby dziecko, to nie ma mowy, bo wtedy ciągle musiałbym się spotykać z tym jej \"znajomym\" czy to w sprawie alimentów, czy czegoś tam i nie dałoby się o tym wydarzeniu tak łatwo zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
"a ja mam 26 lat", ciesze się, że uściśliłes:) dlaczego uważam, że masz niską? napisałam to wyżej: jeszcze nie masz kobiety, a już zakładasz, że Cię zdradzi. A niebyłoby normalniej, myślec, ze jak już jesteś z kimś, to ani myślisz o innych? ale dzieci to Ty nie chcesz mieć, co? bo piszesz: " Bałbym się tylko, że mogłaby wpaść na pomysł adoptowania jakiegoś dzieciaka lub zapłodnienia in vitro czy coś w tym stylu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty raty
o tej drugiej szansie powiedz już na początku-no na pewno panna się ucieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
swoja droga, ciekawe, ze z rozmowy o miłości temat przeszedł w rozmowę o zdradzie... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabić się
tak żeby nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×