Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Dzien dobry:) Ranny ptaszek ze mnie, wlasnie z Kosciola wrocilem. Zaraz sniadanko..zaparzam kawe:) Milego poranka!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale malinowy ten poranek:) dzisiaj nie gram, pauzujemy wiec niedziela wolna:) pogoda brzydka wiec poswiecam ja nad ksiazkami:/ buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy, malinowy 👄 sam wiesz jak działasz na mnie :D 👄 👄 👄 👄 mogłabym tak za każdy centymetr Ciebie :D 👄 👄 👄 👄 U mnie też, nie ma waty cukrowej dzisiaj :( A miałam ochotę, ech :) Chmuruś ile razy w tygodniu macie treningi, czy to jakoś inaczej wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) duzy usmiech, taki od ucha do ucha:D treningi mamy dwa razy w tygodniu, zazwyczaj wtorek i piatek (jak mecz w niedziele) w przyszlym tygodniu mamy w poniedzialek i czwartek (bo mecz wyjatkowo w sobote) staram sie byc przynajmniej raz w tygodniu, nie zawsze mi pasuje z zajeciami:) a czasami poprostu nie chce sie:) u mnie wlasnie sloneczko wychodzi:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku! to zycze udanej wycieczki..:) wracaj predko..cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..i rozporzadz sie z tym promotorem od siedmiu bolesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
meczyk w sobote, ale w piątek to ze mną;) Całuski, oby tylko dobre mysli były:) i życie od nas zależy, to my dokonujemy wyborów, najlepiej tych sercem:) buziolek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie..ale nie moge obiecac:) na obronie bedzie piatka:) Czesc Lilijko!:) tak tak..wlasnie.. sercem, a ono nie sluga:) cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce nie sługa, ale naszego rozumu. Często jets tak, że ludzie rozumem cos sobie wtłuka, a potem sercu nakazuja kochaj itp! albo tej drugeij osobie:) a to nie tak, jak serce mówi, drgnie, daje i czuje ciepło, tam idz:) serce i buziak błekitny chmurusiu:) bez chmurek dzis, słonce w duszy:) :* jak mowie to mowie, a wiem co mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym, chciała :) i mam też taką cichą nadzieję, że będzie :) Zmykam, trzym się i pisz kiedy masz ochotę :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ale pusto :( Wpadłam się przywitać :) Jestem na uczelni, czekam na Pana P. 👄 👄 👄 na miły początek Jak będę miała troszkę czasu to jeszcze dzisiaj zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no pusciutko, pusciutko...ale ja zmykam sie uczyc:) pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puściutko, zatem buziolkii:) no i ten dzień poniedziałek, blee:) ale już po wtorku będzie z górki do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilem:) troszeczke zmeczony..ale trening byl luzny wiec predko mi przejdzie:) dzisiaj to wiecej glowka pracuje..niekoniecznie tam gdzie powinna:/ ale nic nowego, bo mam tak codziennie:) buziaki:* tak..poniedzialek blee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! fajnie ze juz jestes:) a to serduszko jest moje, bo pekniete i placzace 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesmialo sie usmiecham..:) humorek i samopoczucie kiepskawe..jakos od wczoraj nie moge sie pozbierac:/ Malutki kroczek w przód, tak wiele w tył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×