Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

dopisuje, bo te moje chmurki to jak wata cukrowa, mniami... A wata cukrowa jest równie dobra jak ptysie, które właśnie jem :D O slodkości ty moje... :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zawsze tak jest, że ma sie serce w gardle, ale warto jechać mimo tego uścisku:) a pierwsze spotkanie, takie wyczekane, takie z przeszkoadmai, bo 3 osoby nie były na tak:) a jednak Bóg im błogoslawił:) Na przekor swiatu, ludziom i złu Nasza milosc kwitnie jak wiosenny kwiat bzu:) buziolki i do piątku, pisz już czy bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lasuch lasuch:) ptysie z kremem truskawkowym... w piatek bede bede, z checia w koncu gdzies wyjde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to miłej podróży, pełenj spokoju i słonka, szczególnie w duszy:) hmmmmmm super:)👄👄 miejsce i czas na naszym gg opisałam:) , buziolkiiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz to nasze od dawna:) w koncu wlski sciałes:) oj ty moj skarbku:) poczytaj tam na \"naszym\";) ale na głos wykrzycze ze szczescia:) spinoza 17:00:) buzioleczki :*********************** reszta w nasz najpiątkowszy piątek:) hmm burza będzie czy nie będzie, co to będzie:) we dwoje i burza ma inny smak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgubiłeś się, chciałbys, ale nie:) u mnie:) reszta tam gdzie pisałam:) zabierz usmiech i te oczeta pełne nieba i mądrości:) najpiekniejsze chwile to te we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chetnie... na ptysie..:):* Lilijko! Jesli cos kiedys do mnie pisalas to nic nie doszlo:/ Chyba listonosz nawalil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj może i nawalił, ale czy to wazne, wazne że w piątek będziemy razem:) wazne że będzie happy end:) wazne, że my, ty, ja, że szepty, że tak zaszeptani;) no właśnie:) we dwoje to ważne:) lubisz się ze mna droczyć, a ja tak to przeżywam:) juz od dzis przezywam piatek:) w koncu najpiekniejsze scenariusze pisze zycie:) a ty uriwsku mowiles w swoim programme, ze zycie pisze najokrutniejsze scenaroiusze:) oj ty ty:) cmok zycie napisało piekny, romantcyzny scenarusz, niehc stanie sie mu zadosc:) tyle czekałam, tyle łezek wylałam, teraz tylko buziolkiii:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liljko prosze Cie! Zadnych lez... A ja sie nie drocze..tylko nie wiem gdzie jest Spinoza:) Znalazlem ze w Zorach..to tam? yhm yhm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czaruje..no gdzie??;) yhym, samopoczucie lepiej troche, dziekuje ze pytasz:) caly dzionek siedze przy zeszytach.ale za bardzo nie moge sie skupic.. Lilijko! Tak wszystko trzeba od Ciebie wyciagac?:) sukienka w kropki??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem;) oj sukienka w kropki;) a kropki będą też na policzkach jak mur beton:) hi hi:) oj socjologie powtarzasz?:) hi hi, spytam sie ciebie o temat pracy no i jak to było w usa, ja lubie takie klimaty:) oj te benbenki:) hmmmm tez nie moge sie juz skupic:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w usa nie bylem..marzenia:) do socjologii tez mi daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w usa na stypie, to oaza socjologów;) dalekoo, hmm a myslałam, ze ukonczyłes, masz tyle madrosci w sobie, mozesz pisac na tyle tematow np psychologia muzyka, fana itp cos jak psychologia tłumu wedlug lebona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×