Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

może pomogę 🌼, bo Pani Chmurka zawsze się uśmiecha. Pozdrawiam ciepło :) Jak spałeś??;) Całuję w czubek noska 👄. Do później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wtuleni, nie tylko na łące, ale i we śnie:) buziolkii, cosik na gege zostawił, smaczje kawusi:) oj mój Błękicie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) niedawno dopiero wrocilem z treningu, a teraz musialem jeszcze pomoc na ogrodzie.. spalo sie srednio, jakis poddenerwowany bylem..nie wiem o co chodzilo:/ poprosze jeden usmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna_magnolia
o buzoilkiii:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam umówiona z fumfelą na kawę, a później biblioteka, spacer. W sumie spokojnie :). Miałam się zabrać do pracy, ale mi nie wyszło :O. Jech, wychodzi ze mnie czasami leniwiec :P Byłeś obok... :D Już pachnąca ;) słucham Stacey Kent i rozmarzam się momentami... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie pachnacy:) nie mow, bo czasami fajnie tak poleniuchowac.. rozmarzaj, bo tylko one zostaja..mam nadzieje, ze same piekne.. moze zadzwoni.. chcialabys? buziol:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami owszem, ale ja mam jeszcze egzaminy w przyszłym tygodniu i pracę na zaliczenie muszę napisać. A tu leniwiec:P no nie mogę się zmusić. Oj, nie dobrze:P a marzenia?? Czasami takie naiwne, zupełnie ja jak momentami... chciałabym, chciała... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to serduszko jeszcze nie wyleczone, skoro \"chcialabys\":) a moje samopoczucie dziwne dzisiaj..tak jakby mi skrzydelka na krotko odrosly i mam ochote walczyc..nawet w przegranej sprawie:/ rozum mowi inaczej..serducho mowi cos innego:/ niczego nie wiem:) dziekuje za usmiechy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatowa dziewczyna:) i buziaczkowa:) 👄 warto słuchac serca ❤️ chmuruniu:) oj oby zadzownił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że nie wyleczone, bo to nie taka prosta sprawa... znam ból...:( bardzo mi przykro... bo to beznadziejne uczucie... i u mnie nie było warto walczyć... ale to tylko moje doświadczenia... :D :D :D i 👄 dla osłody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on powinien
Sunlight:) ładny nicek --Światło Słoneczne ---:)ehhhh......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze nadejdzie dzien..kiedy bedzie mi obojetna..choc ten slad i blizna w sercu zostana juz na zawsze..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on powinien
Chmurek ;););););):):):):):):)dla Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on powinien---) chyba na pierwszej stronie jestes:) czytaj predziutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to może nastąpić szybciej niż myślisz... U mnie tak było :) I tego Ci życzę z całego serducha. A teraz musisz być silny! Ja obrastam w siłę coraz bardziej, ale jednocześnie chcę żeby już ktoś się mną zaopiekował... I tu zaczynają się schody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzie sie ktos, kto wbiegnie po tych schodach:) a ja nie jestem silny..bo kieruje mna serce, nie rozum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on powinien
Chmurek mam dzisiaj`chmurkowy ` humorek:( te:)są dla ciebie :) uśmiechaj się każdego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chumuruś ale serce też może być silne... zobaczysz... wszystko w swoim czasie... Rozum jest ostatnią rzeczą jakiej słucham w tych sprawach... i może dlatego ciągle przegrywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×