Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

usmiecham sie:D tez juz jestem pachancy... a co do nadzieji..jzu pisalem ze nadejdzie dzien kiedy wsiade w pociag..;) buziolek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy trafie..zobaczymy:) pachne kwiatowym mydelkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstaje, bo mamy u nas teraz Juwenalia:) buziak:* a to ech... to co mialo znaczyc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poludnia chyba wybiore sie do fryzjera:) a pozniej zalezy od pogody... buziolek..slodkie mowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robisz?? Z włoskami?? U mnie pada, więc może będę jutro u Ciebie na niebie :) slodkie... ciepłe... ech... mogłabym tak jeszcze długo... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu chyba cos sie skonczylo....wymazuje swoja Pania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio z wloskami..a co jeszcze u fryzjera moge?:) heh, jeszcze niedawno bylo prawie 3 lata jak ich nie ruszalem..a teraz drugi raz w ciagu 2 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pada... deszcz...wszystko na leb i szyje tez:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko powiedz mi, jak sie zachowuje facet niedojrzale emocjonalnie?? Twoim zdaniem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czemu
Chmurek 🌻 i pesymisto malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si, ale chodziło mi o fryzurę. Klasycznie czy nie bardzo?? :) O widzisz ja też ostatnio szaleję z włosami, umówiłam się na przyszły tydzień na szaleństwo kolejne. I ciekawe jaką wizję będzie miała moja Pani fryzjerka, hihi :D. Rewelacyjnie poprawia mi to humor :D to co teraz??... w głowie... w myślach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej klasycznie..no chyba ze sobie irokeza zrobie na znak buntu:P nie obcinaj na krotko..bo rosna znacznie dluzej, a skrocic zawsze mozna:) z reszta wiesz lepiej:* marzenia sie spelniaja:) napisz napisz..bo jestem ciekaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na krótko nie będzie, było kiedyś, teraz są właśnie w fazie odrostu :) wiesz, sprawiasz, że marzę... 👄 a co do niedojrzałości?? To kojarzy mi się to z uciekaniem od problemów, rozmów tzw. poważnych, a przecież w każdym związku są. Brak odwagi, aby przyznać się do czegoś przed samym sobą i tym samym przed partnerem. Brak odpowiedzialności za własne postępowanie. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie..chcialbym je kiedys zobaczyc:) kazdy ma marzenia..wiec marz..nie boj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedojrzałość kojarzy mi się obroną przed deklaracją, przed przysięgą. Chcę być wolny. Ale nie bardzo pojmuję to męskie poczucie wolności. Wiesz zadałeś mi bardzo trudne pytanie. I nie potrafię Ci tak odpowiedzieć jednoznacznie. Mam masę skojarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok..dziekuje:) zapytalem bo tak mi sie przypomnialo.. witamy Obszczymurka..strasznie ci wesolo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciałabym Ci jakieś zdjęcie, ale wtedy nie będzie niespodzianki... tej tajemniczości... strach chyba już na zawsze pozostanie... boję się... ale czasmi pokusa jest silniejsza... marzę... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet swojego nie mam na kompie..bo nigdy nie potrzebowalem go tutaj miec:) nie boj sie..przytulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×