Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość always on my mind

Podobają wam sie torebki z koralikami, świecidełkami itd. ktorych tak pełno

Polecane posty

Gość always on my mind

wszedzie teraz? Chce sobie kupic cos na lato ale nie bardzo mi sie widzi taka paleta kolorów na torebce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolkaa
sa oblesne,wszedzie pełno cekinow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnewszyscy
maja chodzic tak samo ubrani,jak mnie wkurza takie "krytykanctwo".Sa takie zrzedliwe baby, ktorym nic nie pasuje.Jezeli uwazasz,ze podobaja ci sie torebki z cekinami, to sobie kup.Tandetne sa wypowiedzi typu "sa oblesne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się....
Ja bym sobie nie kupiła torebki z cekinami ale wcale mi nie przeszkadza że inne laski je noszą i nawet do głowy by mi nie przyszło żeby je krytykować :/ Lubie jak inne dziewczyny noszą kiczowate ciuchy bo to znaczy że są odważne i to mnie dopinguje żeby też ubrac czasem cos zwariowanego. Najbardziej lubie takie miasta w których ludzie noszą szalone zestawienia ciuchów i nie zdają się na opinie takich sztywniar co to panicznie się boją ubrać coś choć odrobinę kiczowatego, bo uważają to niemalże za grzech, mają się za damulki z klasą i krytykują wszystkich wokół za ubiór :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i rymcymcym
Ja tam jużwole modę na tandetę niż na przykład tę niedawną modę na brązy. Smutne to było i tyle , i to jeszcze w zimie. Sama nie lubię torebek z cekinami , ale fajnie , że ludzie nosząkolorowe , wesołe rzeczy , bo wtedy na ulicach jest weselej i człowiek ma wiecej radości w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnewszyscy
Ciekawa jestem,jak chodza ubrane te, ktore krytykuja?Zapewne tez nalazloby sie cos, co mozna by bylo skrytykowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale autorka pytala sie czy nam sie podobaja takie torebki. Napisalam co o nich sadze. Nic tu zlego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnewszyscy
to moze promo wyjasnij, co wedlug ciebie znaczy slowo TANDETA, bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede z toba dyskutowac, napisalam to gwoli wyjasnienia. I tak napiszesz ze pewnie sama nie umiem sie ubrac a innych obgaduje. nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnewszyscy
szkoda,ze nie umiesz wyjasnic tego, co napisalas.....NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelele
A mnie sie podobaja :) jesli ubiera sie bardziej stonowane, nie wzorzaste ciuszki to owa torba moze stanowic wspanialy, niesamowicie ciekawy i trafny dodatek :) Wiadomo jest takze, ze jesli kobieta zalozy bluzke z satyn i koron, w wielkie kolorowe kwiaty ozdabiane tysiącem cekinow i innych swiecidelek... do tego jeszcze jakies smieszne spodenki w komiczne ilustarcje badz ozdobki i kolorowe baleriny w kwiaty... a na dodatek do tego zdecyduje sie zalozyc wyzej wymienony rodzaj torby rzeczywiscie bedzie wygladala troszke kiczowato. Ale coz... mamy wiosne :) Czas zmian. No i moze wlasnie przerzucimy sie z brazu i moro zieleni ktore opanowala zime na piekne pastele i kolorowe swiecidla, ktore beda hitem wiosny :) Zapewne na ulicach bedzie kolorowo i pieknie co bedzie pobudzac innych do zycia i moze nawet niektorych zacheci do jakichkolwiek zmian dotyczacych wlasnego imeagu :) Pamietajmy takze ze kazdy moze "nosic sie" jak mu sie tylko podoba :) Lecz na koniec taka mala rada : Moze warto zachowac umiar? ;)) Goraco pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ....
A ja mam 50 lat i mam taką torbę i w lecie będę ją nosiła i co z tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyyy
a ja własnie niedawno taką kupiłam, ale nie perfidnie tandetną, bo we wszystkim trzeba zachować umiar... ma troche cekinów, ale ogólnie sprawia wrażenie lekko ozdobnej i troche ożywia mój strój :) a poza tym jest taka duuuuuuuuża, że wszystko mi sie w niej mieści, a to już duża zaleta, jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×