Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MRM

Co powinien zrobić facet???

Polecane posty

Gość MRM

Po ponad 4 latach bycia razem para rozstala się. Po rozstaniu facet spotkał sie kilka razy z dawną koleżanką na niezobowiązujący seks.(ona miała w tym czasie swojego faceta). Po prawie dwóch miesiącach facet zszedł sie ponownie ze swoją byłą dziewczyną . Stwierdzili że rozstanie było wielkim błędem, że się kochają i że jednak chcą być już zawsze razem itd. No cóż po 1,5 miesiąca odezwała się przelotna koleżankaz z info że jest w ciąży wlaśnie z nim. Było to możliwe ponieważ nie zabezpieczali sie bo ona twierdziła że w tym wieku (37 lat) wie kiedy mozna. Facet nie wypiera się dziecka, jeśli faktycznie jest jego. Ale co według was powinien dalej zrobić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien namówić ją żeby powiedziała że to dziecko jej faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
MRM a ile ten facet ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM
Facet nie ma jeszcze 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
a facet przez 4lata mial zonę czy dziewczynę? tylko szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM
Dziewczynę. (szczerze) a co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
moim zdaniem byc z kobieta ktora kocha czyli byla.. ale jak znam zycie zrobi mu wojne.. ale niehc wezmie pod uwage, ze wtedy nie byli razme.. no i jak jego to odwiedzac dziecko i przedtsawic swojej ukochanej a ludiozm dookola mowic jak bylo, ze byl to tak wlasnie zwiazek przelotny no i byla w ciazy itp urosnie w oczach, ze nie kazal jej usuwac, a tak to wiecie jak bedzie, ze on winny ona nie winna..niewazne wazne ze bedzie z ta co kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
facet jest idiotą, ze nie wie co powinien zrobic doswiadczona babka zlapala go wlasnie na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
do do=ja nie nazywaj go tak!! ja znam kobiety i wiem jakie są, on jak widzisz ufał, zatem był okey, ona niehc spojrzy na siebie nie on, ja nazwij idiotka! kazdy madry po fakcie, ty tez. a kobieca natura jets taka wlasnie, jak sie uprze to bedzie jej, poza tym kobiety sa takie i koniec. dlatego drazni mnie jak sie cala wine zwala tylko na facetow.. oni maja wicej serca niz niejdna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM
Jego "była" pomimo tego chce byc z nim a on z nią . No ale tamta tez chciałaby ojca dla dziecka.Facet wariuje, bo nie wie co robić. Chce żeby było jak najlepiej dla dziecka, jeżeli jest jego. Ale co powinien zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
wiesz, ja po prostu bardzo zawiodlam się wlasnie na facecie, ktory taki podrywacz byl bylam jedyną chyba a pewnie jedna z bardzo niewielu kobiet, ktora chciala i mogla mu wiele ofiarowac....zaczal w to wierzyć, ale rok za pozno wiem, to rozgoryczenie przeze mnie przemawia teraz nie chcę go znać, on probuje nawiazac na nowo kontakt, ale ja juz nie chcę ..i myslę, ze nadal jest mężem innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
Jego "była" pomimo tego chce byc z nim a on z nią . No ale tamta tez chciałaby ojca dla dziecka.Facet wariuje, bo nie wie co robić. Chce żeby było jak najlepiej dla dziecka, jeżeli jest jego. Ale co powinien zrobić ? masz odpowiedz w sloach jej masz rozwiazanie - ona pragnie ojca dla dziecka, oj kochany tak przez dziecko do ciebie czyli niby chce ojca ale i tym samym jego bedzie miala sprytne i cwane. jej nie sluchaj nigdy, okrutne ale nie wierz jej slowom nie tylko z ciaza je nadywrezyla ale i tym slowme to powteirdza ze kombinuje na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
skoro jest idiotą to ma za swoje jednak ulżyło mi trochę, ze mnie ominęła tego typu historia nie wiem, skad u mężczyzn taka glupota, czy z prózności czy z czego.. facet niech pomyśli, czy kiedys nie zostanie sam na stare lata tamten, na ktorym mi tak zalezalo ma wszelkie szanse na samotnosc pomimo tlumów kobiet, jakie umie uwieść klęska urodzaju - czyzby dwie go kochaly? a stać tego faceta na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
do do=ja podrywacz? prosze, kobieta nie da sie poderwac jelsi sama tego nie zecche, ale sie kobieta umie wybielic, i fajnie klamie siebie sama. wie na co idzie ale tradro wpaja wine facetowi. tak nie mozna. skoro czul cos do ex z ktora byk tyke czasu i to na krotka przed ta 37 to ona musi wiedziec, ze jej nie kochal i ze to jets tak jak mowil przelotne ale ona walczyla po swojemu, to ma, zatem gorycz do siebie a nie do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
baby są 3 razy cwańsze niz faceci ona postawila gościa przed faktem dokonanym a ten "bidulek" jeszcze tego nie zajarzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wille
Niech się facet cieszy że ma babke która go kocha. Bo dla wielu to niestety tylko marzenie. Nie docenia tego co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womannnnnnnnnn
skoro jest idiotą to ma za swoje jednak ulżyło mi trochę, ze mnie ominęła tego typu historia * nie jets idiota, zaufal jak czlowiek nie wiedzial co babie do lba przyjdzie! nie wiem, skad u mężczyzn taka glupota, czy z prózności czy z czego.. * no nie tak.. kazdy cche byc z kims nie sam, ale wiec oc czuje i mowi to, ona wiedziala na co idzie, ale lata, wiek, brak perspektyw, wygodna byla.. facet niech pomyśli, czy kiedys nie zostanie sam na stare lata * niewazne czy zsam wazne z kim bedzie na te stara lata, bo jak z takimi tego pokorju to tylko rozertki ducha i nerwy.. tamten, na ktorym mi tak zalezalo ma wszelkie szanse na samotnosc pomimo tlumów kobiet, jakie umie uwieść * hmm one daja sie uwiesc, je zapytaj czemu, nie sa to male dzolszki, wiedza na co ida, rozum maja, moze one tez uwodza w zamian za kase? wiesz czytsosc intensji kobiet to czesto szare nie biale klęska urodzaju - czyzby dwie go kochaly? a stać tego faceta na dziecko? *raczje ciagle wracanie do tego co bylo, powinien je traktowac jak znajome, one nie chilay byc same, zatem myslay tak znam go, sypia ze manjest moj, a to nie tak szczerze? moze cos czula do niego ta co miala 4 lata znim byla, ale ta rozchwiana wiernosc i milosc to jakos psuje zwiazek, ta 37 zrarla ja dum a anie milosc, polakomila sie na fajny byt, wiesz faceta stac na dziecko i nie tylko na to, a jej latka leca, samej glupio byc itp.. dobrze ze los pisze pieken zakonczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowy pocałunek
tak on kocha i ona:) i niech glosno mowi, co on uwaza i jak bylo, baby sa cwansze ale fakyu je zdradzja:) i nie ran go.. to dobry czlowiek, zaufal, nie wiedzial, ze ktos tyle znany lat moze tak wyskoczyc.. dobro poplaca:) w milosci obopolnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
ja mysle, ze wszystko zalezy i tak od tamtej kobiety, bedzie trudno jesli ona na cos sie uprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
no, ja wlasnie mialam mozliwosc kochania takiego misia oglupianego przez baby dla faceta nie jest to moze taki problem, jak dla jego dziewczyny, ktora bedzie musiala zmierzyc się z zazdroscią o dziecko innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM
Uważacie, że powinien spróbowac byc z ta w ciązy pomimo tego że nie ma mowy tu o żadnej miłości.Ale zrobic to dla dobra dziecka? Czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
MRM nie wiem, kim jestes w tej calej sytuacji jesli uzna dziecko to bedzie musiaal na nie lozyc i bedzie związany z tamtą babą, ktora go w tę ciążę wrobiła do końca zycia co mowi ta dziewczyna, z ktorą byl 4lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM
problem dotyczy głównie faceta, bo on mówi że kocha ale nie wie jak zachowac się wobec tej w ciązy. Chce żeby przede wszystkim było dobrze dla dziecka.jak pojawi się dziecko to ono będzie najważniejsze dla niego i nawet miłosć zejdzie na drugi plan. Ta która go kocha zdaje sobie sprawę z alimentów itd. Wie jak może byc ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
kim Ty jestes w tej calej relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRM
Jedną z niewielu osób wtajemniczonych jak na razie w sprawę. I już nie wiem co doradzać , co mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile ten chłopak ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do=ja
czy on ma pewnosc, ze to jego dziecko? pewnie jego skoro baba miala 37lat..swiadomie go wkręcila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kumam pytania
Co ten facet ma za problen? jesli on chce byc z babą z którą przypadkiem zaliczyl wpadke to juz nie kumam tego swiata.Gówniarz to jakiś któremu jeszcze życie pokarzę. Jeszcze zatęskni za tamta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten rozsadek
jezeli kobieta ktora zaszla z nim zaszla w ciaze zdecydowala sie na zatrzymanie dziecka to nic innego mu nie pozostalo jak konsekwentnie wypelnic swoja role tatusia, emocjonalnie i finansowo (wnioskuje ze facet ktory ma 30 lat wie jak sie robi dzieci i prosze nie mowcie ze on jej ufal itp itd...mogl sie zabezpieczyc). Z matka dziecka bez milosci nie ma sensu zyc, po co, to tylko przykry obraz dla dziecka, rodzice ktorzy sie nie kochaja...eh, zwykla konsekwencja myslenia glowka nie glowa...szkoda ze dzieci na tym najbardziej cierpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irnak
Może i winni oboje. Ale wiecie kobitki jak to jest. Powiesz facetowi że dziś sa bezpieczne dni , to on w to uwierzy. A co powinien zrobic? Sami wiecie jak cięzko zyc czasami z tymi których się kocha, zawsze sa jakies zgrzyty itd. A co dopiero kiedy ma sie byc z kims kogo sie nie kocha. To nie prejdzie za nic. ta w ciąży niech się cieszy że on wogóle ma zamiar uznać to dziecko. Wydaje się że ona nie tyle chcce ojca dla dziecka co faceta dla siebie. A dziecko jest bardzo dobra przynętą. rada dla niego: A dobrym ojczulkiem można i byc z drugiego konca świata. i tu akurat wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×