Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuźźźźźźka

do WYSOKICH kobiet

Polecane posty

Gość zuźźźźźźka

mam 182 cm wzrostu i mam duzy klopot z kupieniem spodni :/ nie jestem niestety chuda szczapa ani nie mieszczacym sie w dzrzwi pulpetem a spodni dla mnie jak na lekarstwo. we wszystkich markowych sklepach jesli podnie sa na mnie dobre to za krotkie :/ w KDT tez spodni na moj wzrost jak na lekarstwo a jesli juz sa to chyba lydka by mi w nie weszla. to gdzie w W-wie mozna kupic spodnie w ciekawym kroju na moj wzrost i zeby nie byly tylko do rozmiaru 36????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam 182 cm ale nie mam problemu ze spodniami zaleznie jaki masz gust - dzinsy kupuje w bigstarze czasami troll, w KDT nie bywam jesli chodzi o jakies kanty itp to tez wszystko pasuje no chyba, ze masz baaaaaaaardzo długie nogi tylko ja jestem szczupła - rozmiar 38 czasem 40, w trolu kupuje spodnie M i długośc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
w solarze sa dlugie spodnie i w miare duze rozmiary. Ja normalnie noesze XS ale ta z Solara mi wisi na biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuźźźźźźka
w bigstarze dlugosc 36 jest na mnie za krotka o jakies 2-3 cm :/ czyli taa do kostek :/ w Trollu to lepiej nie mowic :P a w Solarze nigdy nie bylam. sa tam rozmiary 40-42?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Sa, chyba nawet do 44.Nie jestem pewna, ale 42 jest na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuźźźźźźka
idealny temat :) tez mam 182 cm wzrostu tyle, ze troche wiecej w pasie :/ a jak juz sie jest troche grubszym i wysokim to spodni jak na lekarstwo :/ osobiscie kupuje spodnie w rozmiarach 34-36 i w takiej samej dlugosci. tylko, ze takich prawie w ogole nie ma :/ znacie jakies sklepy gdzie sa jakies normalne, wieksze jeansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuźźźźźźka
wyzej to nie ja :/ to znaczy to nie ja co topic zakladalam :/ a gdzie jest np ten Solar? bo nigdy nie slyszalam :/ a moze slyszalam tylko omijalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Ja mam 162 cm i tez problem ze spodniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuś.... ........
Spodnie.. ehh... też nie moge kupić :( mam 177 cm.. i bardzo długie nogi :P idealne spodnie dla mnie to rozmiar 29/36 :P ewentualnie 30/36 niektóre hehe.... ale takich to.. uhuhu.. nigdzie dostać nie moge ;/ dlatego kupuje 29/34 :| i za długie to nie są :| nawet do adidasów śmiszne, za krótkie :(.. teraz też szukam jakichś dłuższych ale bida.... w big starze są za krótkie :/ a w trollu nie mierzyłam :(.. a tak to kupuje WESTMANY czy jakoś tak :P rozmiar 29/34.. troszke by mniejsze mogły być, ale w 28 nie wchodze:/ NO I.. NO ZA KRÓTKIE ;(.... nigdy chyba fajnych bucików innych od sportowych czy japonek do dzinsów nie załoze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja mam 184 cm wzrostu i tez zawsze mam problem z kupnem spodni :( ale jakos sobie radze. Ost kupilam spodnie dzinsowe firmy Vertus dlugosc nogawki 36- dla mnie idealne :) A kanty kupilam baaardzo dlugie w TALLY WEiJL- super :) Pozdrawiam dlugonogie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dziewczyny
ja mam 179 i zawsze kupuje ciuchy w Rzymie lub Mediolanie, tam ZAWSZE znajde spodnie z dlugimi nogawkami, nawet czasami musze skrocac! jeansy, eleganckie, jakie tylko chcesz :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morze
Solar jest we wszystkich wiekszych centrach handlowych. Z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuźźźźźźka
to Solar juz znalazlam, okazalo sie, ze, prosze bardzo, w Arkadii jest :) teraz tylko trzeba sie wybrac i przmierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firmy, które szyją długie spodnie, to Claudia, La verno i La bella. Moje spodnie muszą być bardzo długie i szczuplutkie w pasie. Z Claudii kupiłam tak długie, że po ziemi się ciągnęły, to skróciłam, a w pasie były idealne (rozmiar 40). W Mrówce są długaśne spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Cotton Club szyje spodnie na wyższych kobiet. Adres ich sklepu to: www.sklep.cottonclub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×