Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta smutna

Moj facet powiedział mi przed chwilą że nie wie czy mnie kocha.

Polecane posty

Gość Marta smutna

Czyli chyba nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kocha tylko nie wie jak sam powiedział:) Niejedna para mam takie problemy więc uszy do góry i się nie smutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta smutna
Jak można niewiedzieć czy się kogos kocha? Straciłam juz nadzieję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkamalinka
Ha! skąd ja to znam.Byłam kilka lat (o kilka za dużo)z facetem , który co jakiś czas miał takie wątpliwości, a tego był niezmiernie szczery, więc zawsze mi o tym mówił.Wtedy bardzo go kochałam i taka huśtawka emocji mnie "rozwalała" psychicznie.Odeszłam.Dziś jestem z w udanym związku z kimś , kto takich watpliwości nie ma.Acha, co ciekawe kiedy zdecydowałam się odejść ten niezdecydowany facet nagle poczuł,że jednak mnie kocha i żyć beze mnie nie chce - nie zrobiło to juz na mnie wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta smutna
Musze wiec odejśc od niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkamalinka
Nie wiem, czy powinnaś odejść.Każdy związek jest inny.To zalezy od wieku, stazu związku.Ja byłam z "niezdecydowanym" kilka lat i on ciągle nie wiedział, nie był pewny, ale nie odchodził.Miałam tego dość. Dlatego odeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta smutna
Czy nikt się juz nie wypowie? Może jakiś mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda.Wszystko zalezy od tego ile sie juz znacie. Mialem podobnie i warto bylo czekac, nie naciskac, bo w koncu to uslyszalem i przezylem kilka cudownych chwil.Niestety to juz za mna, bo u niej wygaslo:( ma tak jak Ty na imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta smutna
Znamy się rok chmurek i teraz nagle słysze że on nie wie czy mnie kocha. Co takie słowa znaczą w ustach męzczyzny i co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz dlugo! Jesli spedzaliscie mnostwo czasu ze soba, to powinien juz wiedziec. Jesli nigdy wczesniej nie powiedzial Ci ze kocha, to znaczy ze moze naprawde nie wie, a nie chce mowic tego na wyrost. Przeciez te slowa sa zobowiazujace. Jelsi po za tym jest wspanialy, to zaczekaj jeszcze. A jesli juz to kiedys uslyszalas, to raczej jest podobna sytuacja do mojej. Mnie czeka rozmowa, wiec tez z nim pogadaj. Trzeba w koncu wszystko wyjasnic sobie od poczatku do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
oj a mnie sie wydaje ze to poczatek konca tez bylam w takim zwiazku ja go kochalam a on mnie nie mowil mi ze kocha az w koncy przyszedl dzien w ktorym powiedzial zaslugujesz na kogos lepszego haha jak w filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
acha tamten zwiazek sie rozpadl za to teraz jest wzajemna milosc i w paz slub nie trac czasu z takim gosciem on cie nie kocha to smutne ale prawdziwe odejdz z godnoscia za mnim dowiesz sie ze ma inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja (w moim poprzednim zwiazku) zaczelam sie zastanawiac czy kocham, juz podswiadomie wiedzialam ze to koniec, nic nie udalo sie uratowac, chociaz oboje sie staralismy...ale z perspektywy czasu wiem ze nie moiglo stac sie lepiej, wkrotce potem poznalam mojego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
bo zycie to film albo jeszcze gorzej telenowela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosion
jest z tobą rok i nie wie czy cie kocha? przecież to się wie albo nie! dla mnie to głupol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
no wlasnie milosc nie jest jedna na swiecie chodz bardzo kochalam tamtego ( to byla moja pierwsza wspaniala milosc) i nawet czasemn teraz o nim mysle i sni mi sie to ciesze sie ze to tylko wspomnienie a teraz mam prawdziwego mezczyzne swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosion
chciałam powiedzieć że albo się kocha albo nie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmMMMM
jeju, niektorym potrzeba wiecej niz rok, zeby kogos naprawde pokochac:O nie ma sztrywnych regul, ze po roku to juz MUSi wiedziec....moze jest ostrozny i uwaza takie slowa (kocham cie) za bardzo wazne i zobowiazujace i dlatego dokladnie rozwaza czy moze je juz wypowiedziec...moze jest po prostu rozsadnym facetem:) to, ze ktos Ci powie po tygodniu, ze Cie kocha wcale nie musi miec zwiazku z praktyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta smutna
Że mnie kocha mówił mi już setki razy i wierze że mnie kochał. Tylko teraz powiedział ze nie wie czy mnie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×