Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MANGUSIA

czy to dziwne że po 2 miesiacach nie całujemy się?czyz to nie piękne?

Polecane posty

Gość o ile dobrze pamietam to nie
masz faceta - napisalas ze to NIE jest zwiazek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze....świetnie obserwuje...;) a nie wiem kiedy zaczyna się związek ...czyżby wtedy kiedy pójdzie się z nim do łóżka????ja widze że kroi się coś wyjątkowego...:0 ta wyjątkowośc jest słodka :) spędzamy ze sobą dużo czasu.....:) on coraz czesciej mówi MY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sa i taiki związki....nie strasz mnie...:) bo co do seksu to...raczej go szybko nie bedzie....bo poprostu tego nie chce!!!jak na razie...nawet nie wiem kiedy nadejdzie taki czas ....:)on przbakuje o wspólnych wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty masz lat
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puciu miły...:)dla mnie to nowośc ....zawsze byłam w jakimś chorym związku...:0 a teraz widzę że chyba to coś normalnego...że facet nie jest skrzywiony....ale cały czas szukam w jego każdym \"ruchu\" jakichs podtekstów, że np. chce mnie wykorzystac.....ale nie chce mi się w to wierzyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to aż takie ważne ile się ma lat????kurcze zaraz mnie zaszufladkujecie!!1ja poprostu jestem po przejściach...mam 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty masz lat
nie wierze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkode że nie wierzysz....ale poprostu teraz mi bardzo trudno....poprzednie związki mnie wiele nauczyły ...nie chce popełniać tych samych błędów...zmieniłam się:) dlatego nie chce nic zepsuć....mój strach przed rozczarowaniem jest jednak bardzo wileki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem dziewicą ale nie chce uprawiac seksu....i nie wiem jak to długo potrwa..i wcale nie mówie że on mnie nie pociąga...:0 tylko nie chce czegos zepsuc poza tym staram się przestrzegac przykazań bożych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie to podoba że onn nie naciska ....ale boję się że zacznie...że postawi mnie w takiej sytuacji ,że dojdzie do takiej rozmowy,,,,,i co wtedy...? jak mu wytłumacze że nie jestem dziewicą i że nie chce tego jak na razie i nie wiem kidy to sie zmieni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rób co chcesz
tylko po cholerę o tym topik zakładasz? z moim facetem jestem od pięciu lat i nie chodzimy do sauny, ale nie zakładam na zdrowiu i urodzie o tym topików. jak będziesz miała coś ciekawszego to chętnie poczytam i porozmawiam. bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem....powiecie...jak kocha to poczeka...ale w dzisiejszym świecie gdzie wszystko kręci się wokól sexu...wydaje się że jest to niemożliwe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
tez ta mialam zwiazek sie oczywiscie rozlecial jakby to bylo TO to sytuacja by tak nie wygladala!!! przemysl bo szkoda czasu chyba ze chcesz go jako kumpla a nie faceta pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×