Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość lidka32
Racuszek, to prawda, faceci sa dziwni, moj m. nalezy do jednych za najdziwniejszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka nie znasz mojego ;) racuszek to spróbuj jeszcze dziś zaciągnąć lubego do łóżka, jeśli mówisz, że masz owulację, będzie strzał jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) Racuszku to jak dziś miałaś 2 krechy mocne to owu będzie jakoś dziś lub jutro tak myślę jako że pik LH występuje na 24-36 godz przed owu, więc śmiało działaj dziś i/lub jutro :-) Lidka kolejny cykl, do boju ! ja chyba z resztą dziewczyn też do boju ruszę w następnym cyklu bo w tym coś czuję, że lipa bo za wcześnie te starania były....i te 2 dni przerwy, no ale nic na siłę przecież....już kiedyś mi mąż powiedział że nie jest byczkiem rozpłodowym więc też staram się presji na nim nie wywierać... pozdrawiam dziewczęta Was wszystkie :-) i życzę miłego wieczornego piątku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś mi się wydaję że i u mnie ten cykl do bani. Mój mąż dziś w pracy siedzi do późna, a ja właśnie piwko popijam i tv oglądam, dziecko u teściów więc mam dziś mega labę ;) w końcu chwila tylko dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Witam Was sobotnie, Racuszek, jak tam bylo przytulanko wczoraj, jak nie to dzialaj dzis koniecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) hej ja się zastanawiam czy test kupować i jak tak to jaki,i myślę już nad testowaniem :P choć wiem, że jeszcze trochę czasu jest... co tam dziewczęta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej Isia, a na temat tetsow to mamy tu specjalistke jedna;), nasza kochana Sieletta, ona jest w tym temacie PROFI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Siuletta mialo byc, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, hehe dzięki - cmok! *** Isia, najlepszy moim zdaniem i zdaniem innych jest pre-test płytkowy. Oszukują bobo-testy strumieniowe i inne badziewne no-name. Osławiony qick-vue często nie wykrywa ciąży. allegrowe podobno dobre! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja tylko chciałam powiedzieć, że wyjeżdżam dziś na tydzień, będę miała dostęp do netu co prawda, ale tam jest kiepski zasiąg więc nie wiem czy będę pisać, postaram się chociaż Was podczytywać :) ja mam gigantyczne mdłości, dzisiaj to dosłownie jakaś kumulacja, ryczałam pół rana z niemocy, bo nic nie mogę zrobić, a tak mi niedobrze, że szok, muszę przetrwać, modlę się, żeby to jak najszybciej minęło, bo ja chyba się wykończę... trzymajcie się kochane, trzymam za Was kciuki, będę tęsknić jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, na tydzien, tak dlugo??;(, no nic poczekam tu na Ciebie cierpliwie:) i niemdlacych dni zycze Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, Lidka, wiem właśnie , że pre test bezkonkurencyjnie wygrywa :-) popytam w aptekach o niego :-) a słyszałam jeszcze taką nazwę: Amil..znacie może? ehh nieważne jaki test byleby 2 krechy pokazał w końcu!!!!!!! Wełna 3maj się i jak przetrwasz te koszmarne mdłości to później będzie już tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Ja na przyklad brdzo sobie chwale test Accurate, jest bardzo czuly, uzywam zawsze tego, ma tu gdzie mieszkam b. dobra opinie, ale nie wiem jak wyglada jego dostepnosc na rynku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielne cześć dziewczyny :-) Roxi, to już dwóch poszukam, pre i amila, zobaczymy co znajdę.. planuję zatestować w sobotę .. a co... dam zarobić aptekom :-) co tam u Was kochane staraczki i mamusie ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia trzymam kciuki za pozytywne testowanko! :) Ja Wam powiem że ostatnio się już trochę przestraszyłam, bo tak jak pisałam wczesniej to balam sie ze dla mojego narzeczonego to moze byc ostatni cykl staran bo najpierw za bardzo sie nastawia a pozniej i tak nie jestesmy w ciazy wiec jest mu przykro. No i przez chwile u mnie powialo groza, P. powiedzial ze juz nie chce sie starac ze moze powinnismy poczekac, wymyslil milion wymowek dla ktorych nie powinnismy sie starac. Ja oczywiscie podlamana, zaczelam go przekonywac ze tak po prostu czasem jest ze trzeba sie troche dluzej postarac i ze w koncu zobaczymy dwie krechy. On pojechal do pracy chyba tam to wszystko przemyslal bo wczoraj wieczorem juz mielismy pierwsze staranka chociaz dopiero co @ sie skonczyl i do dni plodnych jeszcze chwila. :) Ale tak jak mowilyscie nie bede traktowala go jak maszyne do robienia dzieci i kochamy sie wtedy kiedy jest na to ochota! :) A moze okaze sie ze tym razem owu sie pospieszyla, chociaz to chyba najmniej prawdopodbne. Takz dzisiaj znowu mam nadzieje i pozytywne myslenie! :) Gosiak zaczelas juz staranka? Bo oczywiscie nie pamietam juz kiedy mialas zaczac:) Jak u reszty? Roxi hehe gratuluje po raz kolejny! :) Kiedy wizyta u lekarza? Welna trzymaj sie tam. Nie daj sie mdlosciom! Oczywiscie bede tesknila przez ten tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja ten cykl sobie odpuściłam, w następnym może uda się coś więcej zadziałać ;) chociaż testy owu cały czas pokazują dwie kreski. Już sama nie wiem jak to z nimi jest, czy zawsze po owu one już pokazują 2 krechy, czy jak? Jest tu jakaś specjalistka od testów owulacyjnych? ;P a jak tam u Was? Testujcie testujcie, najwyższy czas na jakieś dobre wieści na forum ;) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) U mnie dziś dopiero 10dc, owu mam mieć 29.01 więc jeszcze troszkę czasu :) Ale jakoś się mega nie nastawiam na ten cykl i ciśnienie na must have baby mi też jakoś się zmniejszyło - jak to mówią nic na siłę :) Pregg to super, że jednak Twój narzeczony przemyślał wszystko ale tak jak mówisz, wszystko na spokojnie. Ja dlatego swojemu m nic nie mówię o testowaniu żeby nie zaczął się nastawiać tak jak ja a później klapa. Wole to przeżywać z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, postaraj sie z lubym nie podchodzic do tego tematu, jako staranko, staranie, praca, to kojarzy sie jakos negatywnie, jakby cos zwiazanego z przymsem, postaraj sie poprostu uzywac i kochac...bo to przynosi przyjemnosc i dobrze sie kojarzy;) Ja nawet mojemu m. nie mwoei kiedy mam plodne, zeby nie wywierac presji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Isia, do soboty kazesz nam czekac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka u mnei tez tak jest ze on nawet nie wie kiedy sa dni plodne. Masz w 100% racje zero naciskania na starania. Dam sie poniesc emocjom w tym cyklu, ostatnio tak wlasnie nam sie udalo wiec moze i teraz:). Ostatnio coraz bardziej zaczynam sie martwic, ze jak juz bede w ciazy to znowu stanie sie cos okropnego. Nie moge przestac o tym myslec. Wczoraj bylismy u znajomych, ktorzy maja 3letniego synka. Jak widzialam jak moj P. sie z nim bawi biega po calym domu, rozmawia az mnie cos w sercu zaklulo. Nie widzialam go wczesniej jeszcze az tak zaangazowanego w zabawe z dzieckiem, chociaz zawsze mial z dziecmi dobry kontakt. A teraz jakby cos sie w nim zmienilo. Wczorajszy wieczor jeszcze bardziej utwierdzil mnie w przekonaniu ze chce miec dziecko, a on bedzie cudownym ojcem. Mysle, ze ta zmiana nastapila tez przez to ze tak bardzo chce zebysmy mieli swoja dzidzie. Wiem ze to troszke nie na temat, ale musialam sie z Wami podzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg - dzięki za kciuki :D ja jak już wcześniej pisałam, kilka razy naciskałam na mojego że to ten dzień i trzeba i w ogóle i jak dziś nie to lipa ..i lipa była bo było brak chęci z jego strony na bzykanko takie pod dyktando więc zaprzestałam tego procederu i staram się żeby nie wspominać przy nim ostatnio słowa: owulacja :P choć on sam nie raz się dopytuje..heh Ci faceci, a co o Twojego ostatniego postu to powiem Ci, że jest bardzo na temat i takie same mam odczucia jak widzę mojego męża jak się bawi z jakimś maluszkiem od rodziny czy znajomych - no tatuś będzie na medal ale to już wiem odkąd go poznałam :P dziękuję codziennie Bogu że mi go dał :D a jak jeszcze da nam dziecko to będę w 7mym niebie :D:D:D Racuszku- wg mnie i wg ulotek :P powinno się robić testy owu Tylko do dnia w którym wyszły pozytywnie i wtedy działać i zaprzestać testowania, (a jak testy zostaną to w razie W zostawić na następny cykl jeśli by się w tym nie udało...) także masz 2 krechy (testowa mocniejsza lub taka sama jak kontrolna) to testy odkładasz i bierzesz faceta do sypialni ( czy jakiego tam pomieszczenia chcesz..:-) :P ) Gosiak- to ja będę testować a Ty owuluować :D:D 3mam za nas kciuki jak i za całe nasze grono staraczek :D Lidka - i tak w sobotę jest kochana przed terminem moim @ więc i tak się pośpieszę.. :P no chyba, że jakoś się uda wytrzymać dłużej ale szczerze wątpię... :P:P dobrej nocy dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumis155110
Może wy będziecie potrafiły mi pomóc bo już nie wiem co się dzieje.. Otóż sytuacja wygląda tak.. Spóźniał mi się okres (ok 10 dni), miałam wszelkie objawy ciąży (chociaż były bardzo porównywalne do psm).. W dniu oczekiwanej miesiączki dostałam niewielkiego plamienia.I koniec, nic więcej. W 39 dc pojawiły się silniejsze plamienia, które po paru godzinach przerodziły się w "okres". Jak to możliwe, że przyszedł spóźniony.. I był poprzedzony plamieniami i objawami ciąży? do lekarza idę dopiero w środę bo szybciej się nie da;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis niestety mialam podobnie @ spoznial mi sie tydzien i wlasnie na poczatku bylo tylko plamienie ktore po kilku dniach przerodzilo sie w @ . Ale idz do lekarza ( ja tez ide) a on Ci wszystko wyjasni, i sprawdzi czy wszystko gra. Dziewczyny mam nadizeje ze pomimo tego ze ostatnio rzadko bywamy na forum ktoras mi doradzi. Jak to jest z tymi testami owu? Bo dzisiaj rano jakos pobolewal mnie jajniczek, wiec stwierdzilam a jeszcze nigdy nie robilam wiec teraz zrobie sobie test owu tak troche dla jaj. No i robie i druga kreseczka jasniutka wyskoczyla po chwili. Wiem ze owu jest dopiero wtedy kiedy 2 krecha jest mocna ale czy to oznacza ze moje dni plodne sie zblizaja i nie beda tym razem tak pozno jak ostatnio? Wytlumaczcie mi bo jestem troche zdezorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg ja jak robię testy to najpierw prawie nie ma testowej kreski i z każdym dniem robi się coraz mocniejsza aż w końcu jest mocniejsza nawet od testowej i owszem tak jest, że skoro teraz masz bladziocha to znaczy że zbliża się owu czyli jeśli będziesz dalej testować to powinnaś niebawem mieć mocną krechę czyli owu tuż tuż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to strasznie szybko, teraz mam 6 dc. Ale super przynajmniej moze tym razem @ w razie czego bedzie szybciej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Witacje w nowym tygodniu i w nowym cyklu;) MNie sie wczoraj skonczyl @, wiec w tym tyg. pewnie sie cos milego wydarzy;) Preggers, moze tym razem sie uda, wczesniej moze tez nie wiedzialas, ze masz juz plodne i zblizajaca sie ouwulke, skoro tak wczesnie sie teraz pojawildni plodne, dzialaj kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny jak to się mawia w naszych gronach staraczek: "nowy cykl, nowa nadzieja" :D czyli działamy i potem czekamy na efekty, w sumie to chyba ja będę pierwsza testować, a w ogóle Silu nie ma Cię w tabelce?nie chcesz być? pozdrawiam Was optymistycznie dziś kobiety, piszcie co u Was wszystkich jak tam mamusie się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct................21................3............... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×