Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość exe
Pregg, gratulacje!!! Wlasnie mialam Ci pisac ostatnio, ze mam przeczucie, ze tym razem sie uda! Super wiadomosc! Dzieki Tobie mam dzisiaj dobry humor : )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Margotka, to nawet nie sa bole, bardziej uczucie jakbym moze za kilka dni miala dostac. Mam nadzieje ze na tym sie skonczy. I ze wszystko dzieje sie prawidlowo. :) Exe dzieki kochana! Jutro Twoja kolej testowania wiec mocno trzymam kciuki zebys dolaczyla do mnie i bedziemy razem grudnioweczkami! :) Ja bym chciala juz calemu swiatu oglosic :JESTEM W CIAZY!:) i jestem przeszczesliwa, ale wiem, ze musze jeszcze poczakac. Jesli wynik bety bedzie dobry to w weekend pewnie powiemy naszym mamom. A moze reszcie rodziny w swieta. Moze bede wtedy juz po pierwszej wizycie i bede wiedziala ze juz wszystko w 100% jest ok! :) Boze dziewczyny ja placze ze szczescia za kazdym razem kiedy mysle o tym ze sie udalo! Nie wiem czy to hormony, ale nawet teraz poplakuje sobie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co, tak co do plci to nie wazne dla mnie czy bedzie chlopak czy dziewczyna, teraz nawet jak jeszcze nie jestem w 100% pewna, juz kocham ta fasolke calym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, doświadczasz właśnie cudu. W Tobie tworzy się życie. Obejrzyj sobie, popłaczesz się chyba już zupełnie, ale skoro to łzy szczęścia, płacz na zdrowie. http://www.youtube.com/watch?v=AcpGIh1zAe0 Ja tez wyłam jak zaszłam z synkiem. Mówiłam do jeszcze płaskiego brzucha kocham cię, kocham cię. Jak jakaś zaczarowana:) Wiem dokładnie co przechodzisz i uwierz mi jest to dopiero wstęp do pięknej przygody macierzyństwa. Dużo zdrówka i uwierz w końcu bo jesteś już MAMĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Pregg, no ja niestety wypadlam : / Dostalam @ i po wszelkich obliczeniach odkrylam, ze zupelnie nie trafilam w ovu bo prawdopodobnie mam 28 dniowy cykl : ) no ale nic to, moze za drugim podejsciem sie uda : ) Przytulanek ostatnio malo, ale dziewczyny mnie pocieszyly twierdzac, ze nie ilosc a jakosc sie liczy hahaha wiec jest nadzieja : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie po drzemce ide zaraz do pracy! :( Troche zaczynam miec juz stresa przed jutrzejsza beta. Mam nadzieje ze jest juz meeeega wysoka! Exe przykro mi! :( Mam nadzieje ze i Tobie sie niedlugo uda! Teraz jeszcze teachar i Misiaczek nam zostaly jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, rozumiem twoje szczescie i jestem z toba, normalnie az mi jakos lepiej i to dzieki tobie, to cudowna spraw, bycie w ciazy, bycie mama, niezapomniane i nieopisane chwile na cale zycie!!!!!!! CUD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet zaczelam sobie myslec, ze moze i mnie sie udalo, wprawdzie odpuscialam sobie ten cykl ale dwa przytulanka z mezem byly...dzieki za nadzieje preggers!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko!!!! Preggers GRATULUJĘ!!!!! Jak mnie ucieszyłaś tą wiadomością :))))) Nareszcie jakieś dobre wieści :))))) Teraz dużo zdróweczka WAM życzę :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUna, co u Ciebie?????? Pisz nam tu szybciutko czy @ przyszedl, oby nie!!! Exe, juz widzialam tabelke, to jestes na samym poczatku, nic straconego, nie teraz to nastepny cykl bedzie twoj!!! Ja tez mam 33 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
lidka, dziekuje za wsparcie : ) Pierwsza proba za mna i powiem szczerze dopiero teraz zaczynam sie stresowac haha. A Ciebie nie widze na liscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siluetta jak pierwszy raz napisalas mi ze bede miala dziewczynke to sie ucieszylam i caly czas juz chodzilam z mysla ze mam dziewczynke w brzuchu. bo mysle sobie ze ty sie jeszcze ani raz nie pomylilas w swoich przewidywaniach co do płci. ostatnio napisalas ze bede miala chlopca to troche sie zdziwilam i teraz juz nie wiem co bedzie. nie czuje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREGG, chodzilo mi o ten film tak mnie wzrusza, że nawet teraz płacze jak go oglądam. jest ona o małym synku obejrzyj koniecznie http://www.youtube.com/watch?v=mVutXcycUjQ&feature=related roxi, nie widziałam twojego brzucha i jakoś wydawało mi się, że dziewczynka, ale jak zobaczyłam twoje zdjęcie, to od razu pierwsza mysl, że synek. raczej musze zobaczyć brzuszek. potem przypomnialo mi się jak wyglądasz z facebooka i totalnie pasuje mi synek. a z synka się nie ucieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, mogę się przecież mylić. żadna tam ze mnie wróżka. Choć wydaje mi się, że synuś u ciebie, to przecież do brzucha ci nie zajrzę i mogę się mylić. przestań się tym przejmować,bo mogę totalnie się mylić;) myśl o dziewczynce, może ją ściągniesz myślami, życzę ci dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe, nie ma mnie na liscie, poniewaz sie wypisalam, troche mnie to trafialo, ze ciagle nic..., za bardzo przezywalam i postanowilam sie nieco wycofac a staram sie o druga dzidzie juz prawie poltora roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe, teraz nie wyliczam, nie mierze i nie kalkuluje, jak ma sie stac to sie w koncu stanie cud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pragne tego niebotycznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu wiem wiem że nie wrżka:) z synka tez bym sie bardzo cieszyla. w sumie to jest mi obojętne co będzie. zobaczymy za 3 tyg prawdopodobnie poznam płe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher a przeczuwasz cos? wiesz co roxi ja slyszalam ze sa jakies testy na plec;p (cos jak ciazowe) nie wiem czy mowia prawde haha ale moze warto sprobowac;p lidka powiem ci, ze jesli jestem w ciazy, to udalo sie w cyklu w ktorym zupelnie odpuscilam, nie przeczwalam nic, a chyba jakis szosty zmysl podpowiedzial mi zeby zrobic test;p takze warto tak wyluzowac:) ja (jesli zaszlam ) to nawet nie wiem kiedy:) ciesze sie dziewczyny, ze wiadomosc o mojej mozliwej ciazy tak was podniosla na duchu!:) ciesze sie i wiem, ze niedlugo to wam bedziemy gratulowac, i to wy bedziecie przechodzily te cudowne chwile ktore teraz przechodze ja!:) ( chociaz boje sie okropnie ) silu piekny ten filmik, ja rycze na sama mysl o ciazy a po tym filmiku to juz w ogole jak bobr!:) a tak w ogole to nie wiem czy to moj umysl juz sobie wmawia, ale jestem mega spiaca non stop! i troche mnie dzis mdlilo, wiec moze faktycznie jestem w ciayz;p tak naprawde to odetchne chyba dopiero jak zobacze serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Lidka, fajnie, ze jedno juz masz. Chlopiec czy dziewczynka? Ile ma? Ja mam 33 lata i 0 na koncie hahah dlatego zaczynam sie stresowac. Przed pierwsza proba bylam wyluzowana... teraz troche zaczynam sie martwic : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny , ja dalej nie dostałam @ test robiłam dzisiaj ale jedna krecha , ale to może z nerwów bo wczoraj dowiedziałam sie o śmierci Babci . Także narazie mam bardzo mało czasu żeby zaglądać bo chce pomóc w załatwianiu wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Komentarz chyba zbędny.... ;(((((((((((( Muna..................33..............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20...............3................... .........28.03 exe....................33...............1............... ...............30.03 preggers ............23...............4.............................0 6. 04 Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 gosiak666 ...........26...............6................... ..........13.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27-29. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie będę taka, bo zajrzę tu dopiero wieczorem. Dziś temp. spadła do 36,6. Wczoraj były brązowe plamienia, dziś już lekkie krwawienie. Tyle. Po miesiącu absencji idę wypić ogromną kawę. Jak się @ skończy idę do gina!!! Ściskam Was mocno... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher bardzo mi przykro kochana! Buziaki przesylam! Wiem ze to jest straszny cios jak przychodzi ta wredna malpa! Ale moze to juz jest ostatnia na dluuuugi czas!: ) Wiec sie nia naciesz bo jeszcze zatesknisz jak bedzie z wielkim bebenem biegala i bedzie Ci ciezko;p Ja sie stresuje wynikiem bety i juz od godziny nei moge spac, moze pojde po nia szybciej niz zamierzalam bo chyba nie wytrzymam! dalej mierze temp, i dalej jest podwyzszona, ale czuje sie jakbym miala dostac @ lada dzien, straszne to jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher przykro mi :( ale tak jak pisze preg może to już ostatni @ przed ciążą? :) głowa do góry! preggers a Ciebie to uduszę, bóle jak na okres baaaaaaaaaardzo często się zdarzają, dosłownie takie jakby zaraz okres miał przyjść, pamiętam to z poprzedniej ciąży, miałam identycznie wyszedł Ci test, jesteś w ciąży! :) pamiętasz jak mnie uspokajałaś? ;) ja nie robiłam żadnej bety i mając przed sobą pierwszy test ze słabą jeszcze krechą, tego samego dnia powiedziałam o ciąży mężowi, mamie, tacie, siostrze, szwagrowi... jesteś w ciąży! :) a jak możesz to idź wcześniej po bete to się uspokoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Welenko kochana, ale mialam juz raz ta biochemiczna i niby byla ciaza a jej nie bylo, i boje sie ze teraz podobnie, albo, ze test byl wadliwy nie wieeeeem :( wlasnie sie wykapalam wysuszylam , ide z psami i po bete, jak bedzie ok to jeszcze raz zrobie zeby zobaczyc czy rosnie, wracam do domku i wam raport skladam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA mam piekny wynik 249!!! Teraz wierze, w przychodni spotkalam swoja nauczycielke z gimnazjum od angielskiego i rozryczalam jej sie tam!!!!!!!!!!!! haha i musiala mnie uspokajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×