Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Muna..................33..............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20...............3................... .........28.03 Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 gosiak666 ...........26...............6................... ..........13.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27-29. 04 exe....................33...............1............... ...............30.04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad preggers ............23...............4.............................5 grudzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe jak data Twojej nasteponej @ sie nie zgadza to popraw, po prostu przeslozylam Ciebie juz na za miesiac kochana! :) Bo chyba mowilas ze masz jednak krotsze cykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha preggers Ty wariatko! gratuluję Ci jeszcze raz! :) :) :) cieszę się razem z Tobą, zawsze bardzo Ci kibicowałam i w końcu się doczekałam :D :D :D w którym jesteś tygodniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4t4d dziekuje Ci kochana ze tak we mnie wierzylas nareszcie sie obie doczekalysmy!:) Ten rok będzie piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Teacher, ja wiem, ze Ty czekasz na mnie : )))) Podobnie mamy ovu to przeciez i rodzic powinnysmy w podobnym terminie : ))))Nie lam sie slonko! Zaczynamy kolejna walke i moze tym razem nam sie poszczesci ! Bedziemy krzyczec ze szczescia na cale forum jak Pregg hahaha Powiedz mi co z ta kawa? Nie mozna pic? Kto wie cos na ten temat, bo ja pije dwie filizanki dziennie : / Pregg!!!!!!!!!! Pierwsze co zrobilam po przebudzeniu to odpalilam kompa by sprawdzic czy masz juz wynik hahaha Gratulacje! Okropnie sie ciesze!! Jesli mozesz to pomoz mi jak teraz obliczyc date mojej nastepnej @ i ovu. Ostatnia @ byla 1.03, plamienia pojawily sie juz 25.03 a normalne krwawienie 28.03. to jak mam to interpretowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedy mialam plamienia przed @ zawsze liczylam od dnia plamien czyli bym liczyla 28.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
plamienia byly juz 25.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, wariacie;) jesteś w ciąży. Wspaniałe wieści:) Kuba w brzuchu:P Odpoczywaj kochana, Kubuniowi się tworzy miliony tkanek w tym momencie:) rośnie maleństwo. A film w dechę co?? szczególnie dla mam synusiów - wełna obejrzyj, on jest o synku:) widać na zdjęciach siusiaka- tytuł tego filmu to "mój syn". Jest taki piękny. Ponieważ ja mam synka, strasznie mnie wzrusza..zapewne wzruszy też inne mamy synków (a nawet nie-synków). a końcówka, jak sie mały rodzi i ta szczęśliwa twarzy jego mamy to już poezja - ryczę jak bóbr za każdym razem jak to widzę. warto poczekać do końca filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory od dnia @ czyli 28.03 jeszcze jestem troche rozkojarzona i blad zrobilam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
25.03 plamienia przy przytulankach, 26.03 plamien nie bylo, 27 znowu sie pojawily, a krwawienia byly 28.03 ... to ja juz nie wiem : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Silu narzeczony juz zmienil zdanie i bedzie Olek! :) lub Zosia! On juz wszystko ma ustalone! :) Mowi juz nawet do mojego brzucha, ze kocha, caluje mnie bo brzuchu, jak wychodzi do pracy to najpierw mnie pozniej brzuszek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka :) bo silu to w przyszłym tygodniu zaczyna się starać, więc termin @ ma później, byś się wpisała silu do tabeli! :) exe można pić kawę, oczywiście bez przesady, ja piję codziennie jedną słabą a co do Twoich cykli to przeciętnie masz 28 dniowe? czy krótsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to od dnia krwawienia ja bym tak liczyla! :) przperaszam za zamieszanie;p ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
hahah Pregg, to zrozumiale, ze jestes rozkojarzona : ))))) Dzieki za podpowiedz : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co moja zmora z poprzedniej ciazy zawitala do mnie znowu i mam wysyp pryszczy na twarzy! :( jakbym dojrzewala;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
welniany, ostatnio mialam krotsze kiedys bywaly dluzsze. Rzadko mam regularnie, dlatego boje sie, ze trudno mi bedzie trafic w ovu. Zwlaszcza ostatni rok mialam stresujacy i duzo chorowalam. W styczniu bylo 27 dni, w lutym 28 no i teraz wyglada na to ze 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe ja zaszlam przy roznicy w cyklach 10 dni (raz bylo 30 raz 40) to i Ty dasz rade! mowie Ci najwazniejsze jest pozytywnie myslec! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, oblicz mi kiedy ty miałaś przytulanka? w których dniach cyklu? mówiłaś, że rzadko było, więc pewnie umiesz obliczyć;) załóżmy, że cykle masz 30 dniowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Silu ja tak naprawde mialam co 2/3 dni caly cykl pod koniec tylko rzadziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku mialam przez kilka dni nic wiec od 28-6 tak pewnie nic, a pozniej mialam 7 wtedy moze 9/10, 12 na pewno byl 14 pozniej znowu ze 3 dni nic i pewni kolo 18. ale tak naprawde to zupelnie nie pamietam czy to byly te dni czy nie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Pregg, no wlasnie z pozytywnym nastawieniem trafilam na forum , ale po pierwszym rozczarowaniu moj optymizm nieco oslabl : ))) Czy moge pic jedna filizanke dziennie kawy z cykoria? Jakos trudno mi sobie wyobrazic dzien bez malej czarnej : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, to gadałaś że rzadko, a to wcale rzadko nie było, ni huhuhu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Silu, filmik przecudowny, az mi sie oczy spocily : )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo Silu Ty masz brata starszego czy młodszego? bo cały czas się zastanawiam jak moja córka dogada się z bratem ja mam doświadczenie tylko z siostrą i rozmawiam z nią o wszystkim począwszy od tego kiedy mamy okres i jaki ;) , przez facetów, dzieci, farby do włosów, wielkości tyłka, dietach, no o wszystkich babskich sprawach, jesteśmy bardzo za sobą i trzymamy tzw. "sztamę" a jak to jest z bratem? któraś z Was ma może jeszcze brata? jak się układają Wam relacje? cały czas się zastanawiam jak mam ich wychować żeby byli dla siebie bliscy i trzymali się razem...jak to zrobić, no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×