Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

pregg, podczas brania duphastonu/luteiny bedziesz miała wzmożony apetyt - uważaj na to, żebyś w I trymestrze ciąży nie przytyła 10kg, bo potem też będzie kolejne 10 lub 15 i się zrobisz mega pumba (jak ja;)) bedzie dobrze. ciąże zazwyczaj są silne jeśli już się zawiążą, więc tego się trzymaj. nie bez powodu bezskutecznie te głupie bemózgowe baby próbują poronić bo chcą aborcji...i jakoś im się nie udaje, bo w końcu dochodzi do aborcji. głowa do góry jak mysle o aborcji, to mi się nóż (siekiera...) w kieszeni otwiera:( Boże zabiłabym własnymi rękami te kobiety i wycięła im macice, morderczynie bezludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przytyje to trudno, ale na pewno bede uwazala na to co jem! : ) dzieki Silu Ty zawsze znasz odpowiedz! :) Lidka jak u Ciebie? Masz jakies oznaki @ albo ciazy? Tego plamienia mam nadzieje caly czas nie ma! Welna cały czas o Tobie mysle i mam nadzieje ze od razu jak wrocisz od lekarza powiesz nam ze wszystko dobrze! :) Margotka odzywaj się do NAs kochana!:) Roxi jak u Ciebie ślub chyba się zbliża wielkimi krokami co?! Exe, teacher co u Was? Gosiak czujesz cos moze? Moze jakas ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wymiotowalam. myslam ze sobie wnętrznosci wypluje. nie wiem czemu. może czyms sie zatrułam. ślub za niecałe 3 tygodnie. narazie stresu nie ma:) głowa mi dzisiaj pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, wlasciwie to nie wiem czy cos czuje, jestem tak zagoniona i w ciaglym stresie, ze wlasciwie sie nie zastanawiam nad objawami, chyba jajnik nieco kluje, ale to raczej na @... milo, ze pytasz;) Welna, uwazaj na siebie i oszczedzaj babo!!!!!!!!!!!!!! Lezec lezec i tylko lezec masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny silu ja biore luteine preggers dzięki, że o mnie myślałaś, kochana jesteś :) lidka ja to chyba położę się dopiero jak umrę ;) plamienie prawdopodobnie od choroby, od tego kaszlu zasranego dostałam antybiotyk, mam to jak najszybciej wyleczyć skraca mi się szyjka (powtórka z rozrywki z poprzedniej ciąży) być może będą mi zakładać ten szef czy jakieś am cudo, nie wiem nie znam się na tym, w każdym razie jeszcze narazie czekamy sorry, że tak chaotycznie, pęka mi łeb, a w dodatku wrocilam do domu, a tu córka ma 39 stopni goraczki, trzesie się i płacze, a u nas w rodzinie grypka żołądkowa panuje więc czuje, że ją złapało, bo właśnie cały dzień już jeść nie chciała nic...także kur*****a jeszcze tego mi brakowało już widzę jak sobie poleżę ciekawe czy mnie też złapie grypa dodatkowo... chyba mnie już wtedy "odwiozą" ;) idę stąd dziewczyny, bo córką muszę się zająć ps. córka właśnie rzyga, więc to grypa idę się powiesić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna trzymaj sie,nie poddawaj i dbaj o siebie.Coreczka tez na pewno dojdzie szybko do siebie! U mnie dziwne rzeczy sie dzieja,dwa dni temu zauwazylam troszeczke brazowych uplawow i cisza.Wczoraj ta sama sytuacja sie powtorzyla,ale ilosc tego jest minimalna.@ ma sie pojawic dopiero 10,mam nadzieje,ze juz nie przyjdzie,a te uplawy to plamienie inplantacyjne:) Roxik slub zbliza sie ogromnymi krokami,super,to bedzie wspanialy dzien ! Gosiak,Racuszek co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, najwazniejsze, ze nic zlego sie nie dzieje z maluchem. O co tam chodzi z tym szwem? Bo ja sie nie orientuje. Chyba dobrze, ze Ci zaloza i pozniej do porodu nie bedzie problemu co?! Mala na pewno wyzdrowieje, takie grypy żołądkowe to zazwyczaj kwestia kilku dni. A Ty skoro bierzesz antybiotyk to już chyba nie powinnaś się zarazić:) Ja mam brać duphaston dziennie 3x1, wydaje mi sie to dużo ale co lekarz mi powie to świętość!:) Najwazniejsze zeby z ciążą było wszystko w porządku. Już nie mogę się doczekać pierwszego usg. Będę już wtedy w 7t3d więc mam nadzieję, że serducho już będzie widać i nie będę miała więcej powodów do zmartwień przynajmniej narazie. Niecierpliwie czekam na tego 20.04! Ale teraz święta więc powinno szybciutko zejść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka trzymam kciuki, żeby @ nie przyszedł! Może to plamienei to faktycznie jakiś dobry znak:) Lidka jak u Ciebieeeee? Pisz mi szybko, że są 2 krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers, serce, @ moze przyjsc dzis lub jutro, poki co go nie ma, ale czuje ze nadchodzi ;( bleeeeeeeee, jak sie nie pojawi do jutra rana to zatestuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ja tez caly czas mam odczucie jak na @ a w ciazy jestem:) jest nadzieja nie trac jej! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, kochana jestes ;) Welna, nie poddawaj sie, wiem ze nie jest latwo, ale dasz rade, psychicznie mam na mysli naturalnie, bo z fizycznoscia to musisz sie ograniczac!! Wiem, jak to jest jak dzeicko choruje, ja zawsze cierpie bo jest mi strasznie przykro, ze ono cierpi i ja cierpie tez, strasznie tego nie lubie, ale dzieci tak maja, ze tak samo szybko jak zaczynaja chorowac, tak samo szybko zdrowieja i to jest piekne w tym calym zamieszaniu i haosie jaki przynosi choroba dziecka!!! takze kochana za chwilunie bedzie twoja corunia zdrowa, ida swieta, wiec odpoczywaj i wracaj do zrowia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, tylko spokojnie. ja brałam 4 razy antyb w ciąży. czasami tak jest. weź i zaraz się lepiej poczujesz. małemu nic nie bedzie. a szew koniecznie załóż. i to jak najszybciej nie zwlekaj błagam cię. nie bede pisać co się stało mojej koleżance w 22 tc.... nie chcę cię straszyć a wszystko dlatego, że nie miała szwu, a skracającą się szyjkę do gina pędem, męża za fraki niech bierze zwolnienie i zajmuje się Natalką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szew to inaczej podszycie macicy, żeby poród się sam nie wywołał przedwcześnie, bo wtedy już nie cofnie się bóli porodowych, a dzidziuś w 20-22 tc nie przeżyje. więc jest to bardzo ale to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze szwem będzie wszystko ok tak?! To najważniejsze, że Wełna już o tym wie i na pewno wszystko będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szew musi się założyć. Na razie go nie ma. Na razie wełna ma skracającą szyjkę, przy której trzeba się bardzo oszczędzać. na pewno wszystko będzie dobrze. Na pewno! nie ma innej możliwości. wełna na pewno jest czujna i biegusiem do gina pobiegła lub pobiegnie jutro. Oby córcia jej wyzdrowiała szybciutko bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zapisalam się do grudniowek 2012 ale jakos to nie jest to samo:( nie ma moich kochanych dziewczyn. a poza tym jest tam duzo kobiet po porononieniu jednym dwoch, i wszystkie tak malo pozytwynie mysla! ja jestem w 100% naladowana ta ciaza i pomimo tego ze tez raz poronilam, a drugi mialam ciaze biochemiczna, mysle chyba najbardziej pozytywnie z nich wszystkich. oczywiscie mnie tez nachodza zle mysli, ze cos moze pojsc zle, ale od razu je wypieram, bo wiem, ze to dziecko musi byc zdrowe! po prsotu innej opcji nie biore pod uwage. takze musze to przyznac! nie ma lepszego forum , ani lepszych forumowiczek ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, nie mam czasu niestety dzisiaj, więc odpiszę tylko silu ja byłam wczoraj u mojego gina prowadzącego właśnie, to on mi przepisał antybiotyk i powiedział o szyjce powiedział, że narazie nie ma tragedii, ale być może go założymy powiedział, że jeszcze teraz nie ma potrzeby z Natalią miałam to samo, a donosiłam ciążę bez szwu do 40 tygodnia, więc jestem dobrej myśli jak narazie ufam mojemu ginowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak usiadłam na dłużej ;) lidka ja też tak mam, że jak mała jest chora, to mówię, że wolałabym tą chorobę wziąć na siebie, bo mi jest jej tak szkoda...a już najbardziej na świecie nienawidzę tej żołądkówki, bo nie za bardzo jest co dać, dzieciak nic nie je i taka bezsilność jest, ale na szczęście chyba jej przechodzi... poza tym trzymam kciuki za Ciebie :) pre musi być ok. Ja też się martwiłam na początku ciąży tym niskim progesteronem i zawsze wtedy sobie powtarzałam, że ja jestem silną babą i moje dziecko też, więc nie może być źle i Ty też tak myśl. Co do forum to ja też sobie śledzę forum wrześniówek, ale nie piszę tam, bo się z Wami tak związałam, że nie wyobrażam sobie pisać na innym forum ;) silu co do antybiotyku jeszcze to ja mam tak, że bardziej się boję wziąć rutinoscorbin niż antybiotyk :) poważnie, mi 2 rutinoscorbiny dziennie i ta nic nie pomogą, a antybiotyk przynajmniej wiem, że biorę po coś, że on mi pomoże, a dla dziecka takie długie choróbsko też nie jest dobre, więc już z dwojga złego wolę antybiotyk majeczka trzymam kciuki! :) trzeba zasilić w końcu tabelę mam :) margotka co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Zrobilam dzisiaj test,pomimo ,ze @ wypada dopiero 10-ego i sa dwie krechy ,tyle ze druga bardzo ale to bardzo bladziutka.Oczywiscie ciesze sie,ale nie tak jak cieszylam sie kiedy bylam w pierwszej ciazy,bo w zeszlym miesiacu tez byl plusik i co z tego jak @ przyszla. Zobaczymy.jedyne objawy ktore zauwazylam to to,ze jestem troche zmeczona,kluja mnie czasami jajniki no i te dziewne plamienie o ktorym pisalam wczesniej.Uwierze gdy zobacze USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaa Majeczka cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulujeeee kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Pregg,jesli test tym razem sie nie pomyli to faktycznie bedziemy mamami w grudniu:) Do lekarza ide dopiero we wtorek,jesli mi potwierdzi ciaze to kiedy skoncze 6 tyg jade od razu na USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooooooooooooo, Majeczka, ale zajebiscie!!!!!!!! Az mnie ponioslo, ale sie ciesze!!!!!!!! To na pewno ciaza jak nic!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Lidka! Ty tez mialas takie brazowe plamienia jak ja,to byc moze tez zaciazylas! Super jakby i Tobie sie udalo,dolaczylabys do grudniowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ja tez, zobaczylam ja od razu!!!!!!!!!!!!!!!!! YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII No ja tez mialam jakies plamienia, lecz tylko jeden jedyny raz i bardzo bladziutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek-nie-okruszek
Majeczka gratuluję, widać drugą kreskę więc modlmy się aby @ się nie pojawiła! u mnie właśnie skończył się @ i zabieram się za przytulanie, mam nadzieję, że tym razem skutecznie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×