Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

mamy dwojke dzieci, huuuuuuurrrrrra mamuski, ogromne gratulacje, nasze nowe dzieci, pierwsze forumowe!!!!! pregg, pieknie wygladasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg testy mam LH test, ale jak mówię źle zrobiłam, bo ten pierwszy mocz uzbierany już wysiusiałam więc wymusiłam kilka kropelek i to był chyba za świeży dlatego nie wyszedł, ale zobaczymy dziś :) To mój 3 cykl z CLO, przedostatni. Jeszcze jeden mnie czeka, później ewentualnie laparoskopia i inseminacja. Gdyby nie to CLO to bym już odpuściła mierzenie, obserwację itd i podchodziła na luzie ale póki mam CLO to się "staram" pełną parą :) Wełenko mały Kubuś raz dwa i będzie z Wami :) A strach przed porodem to mi się wydaje, że to normalne jest chociaż nigdy nie rodziłam, ale myślę że też bym miała jakieś koszmary z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny!:) Haha Welna no umowcie się może Wasze dzieciaczki też razem, szkoda ze nie jedno miasto to w ogole bysmy sie spotykaly na porodowkachD: Co u Silu?:D A ja się czuje dobrze:) U Nas trwa remont tzn malowanie scian:D Zaczynamy przygotowywac pokoj dla Olka:) Koleżanka ma do mnie przyjsc namalowac mu cos pieknego nad łozeczkiem:) Już nie mogę się doczekać spacerków z wózkiem:D Wełna biedna mam nadzieje ze to tylko strach ma wielkie oczy i pojdzie Wam porod szybko i zgrabnie:D Ja dalej żyje z przeswiadczeniu ze bedzie super latwo:D i chyba wole tak;p Ja mam jakies durne sny ostatnio dzisiaj np. moj narzeczony byl jakims nazistą i chcial mnie zabic. na nazwisko mu kruger a ja ostatnio powtarzalam ze to nazwisko to jak dla seryjnego zabojcy wiec moze stad mi sie wzielo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się chyba 1-szego tak nie bałam jak tego :( teraz już wiem co mnie może czekać, stad strach...marzy mi się znieczulenie od momentu kiedy można je podać, do końca porodu, gdyby mi to ktoś dziś zagwarantował to spałabym spokojnie...a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chcę zobaczyć te skarby, GRATULACJE DZIEWCZYNY! No i zostałyśmy ciociami;-) doti urodziła w moje imieniny.;-) A ja dziś mam nawrót wymiotów i mdłości, dramam po prostu:-( nawet postraszyłam to moje dziecko, że jak mi tak bedzie dawało w kość to nazwę je Eustachy, jeśli będzie chłopiec a jeśli dziewczynka Kunegunda ale nic to nie pomaga bo nadal wymiotuje. Zaczynam 15 tydzień i nie mam już sił walczyć, leżę i kwicze:-( bleeee dobrze, ze do pracy nie musze isc bo napewno bym nie wytrzymala! Policzylam sobie, ze od 9 tygodni mam mdlosci a od 8 tyg wymiotuje i juz mam 7 kg na minusie ale to dobrze bo za gruba bylam akurat o te 7 kg, teraz wygladam OK, ciekawe jak dlugo... Pozdro dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. U silu mdłości na całego, rzygi od czasu do czasu i od 2 dni wielki sen. Przesypiam cale dnie;( byłam u rodziców, dobrze, że zajmowali się synkiem a ja spałam. Litości...ileż można spać. dziś już jesteśmy w domku. jejku jak ja się cieszę, że nie musze do pracy chodzić. umarlabym tam. Tak mi niedobrze ciągle;( pregg, pięknie wyglądasz, naprawdę. I zdecydowanie na synka:) jaka ty szczupła jesteś, mater...jesz coś? Jak super, że mamy już dwie mamusie. Na pewno są przeszczęśliwe:) lkidka, tak wyobraź sobie, że owu miałam 19dc, kto by pomyślał??? pamiętasz jak nas bolały pochwy, hihihihi takie rozpieranie?? to był 19-20dc...i wtedy przynajmniej u mnie była owulacja dopiero...a nie jakieś tam zagnieżdżanie jak myślałyśmy... a potem to kompletnie nic nie czułam, totalnie żadnych objawów. gosiak, ja testy owu też robiłam własnie w tym cyklu kiedy zaszłam... wyszedł niby pozytywny (tak prawie takie same te kreski) w 10dc, ale to nie była prawda...potem wychodził negatyw aż do 17dc, a ja miałam owulację 19dc. Ja w nie nie wierzę. Już się załamałam przez nie, że nie mam owulacji, a tu proszę MAM:) Kochane, rzadko piszę, bo czuję się strasznie:( moja dzidzia daje się we znaki i chciałabym już powitać II trymestr, bo mam nadzieję, że wtedy będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, nie mieknij, bedzie gut!!!! Strach ma zawsze wielkie oczy!! teraz na Ciebie kolej, ja juz sie nie moge doczekac twojego synalka;), nie mysl o tym czy bedzie bolalo, myls o tym jak juz bedzie po...jak bedziesz mogla go przytulic, pocalowac, poczuc jego zapach....ehhhhh sie rozmarzylam..hehehehe! wiem, ze dasz rade lekka pilka;) Silu, jak u Ciebie? Gosiak, dzialaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki ;) No Pregg wszystko się może zdarzyć. Ja niby mam termin na 23 ale z kazdego USG wychodzi 15 -17 :) Różnie bywa. Tak sie ciesze że dziewczyny mają to już za soba. JA CHCE GRUDZIEŃ!!! Musze uciekać bo na 10 mam wizyte u mojego Gina :) Ciekawe czy potwierdzi płać :) Bo to, że bedzie dziewczynka dowiedziałam sie prywatnie u innego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, pamietam, pamietam to rozpieranie...hihihihi, nie poddawaj sie kochana, to dopiero poczatek ciazy...hehehehe, a wymiotowalas bedac w ciazy ze synusiem? Bo ja wcale nie mialam mdlosci nawet, tylko jeden jedyny raz zrobilo mi sie niedobrze a potem juz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, z synusiem miałam jedynie mdłości i nie były jakieś kolosalne. I na pewno nie chciało mi się spać. Teraz troszkę inaczej:) Ale wszystko zniosę, niech tylko zdrowo rośnie moje kruszyna. idę na spacer z synkiem, może świeże powietrze mnie obudzi, bo mimo przespania 12 godzin, poszłabym spać znowu na kolejne 12.. ratunku loco, powodzenia na usg. I na pewno córunia będzie. Jeszcze raz serdecznie gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka dzięki za pocieszenie :) skoro mówisz, że będzie gut to musi być ;) szkoda, że nie mogę wziąć komputera na porodówkę, bym Wam zdawała relacje na bieżąco, który lekarz już nie ma jajek, a któremu zamierzam dopiero urwać ;) loco zaraz będzie grudzień zobaczysz, pamiętam jak ja jęczałam żeby już chociaż 1 lipiec był! a już jest sierpień...czas leci jak szalony silu trzymaj się, już niedługo Ci przejdzie! ja też pamiętam ten czas kiedy zasypiałam na kanapie (zieeew) a córka krążyła wokół mnie jak elektron, pamiętasz? ;) jeszcze trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) tak ja juz urodzilam w piateko godzinie 11.30:) rodzilamaz15 minu:)o 11;15 zawiezli mnie naporodowke a o 11;30 niunia byla juz naswiecie:) mierzy 55cm a waga 3600:) kawal kobitki ale wartobylo jest cudowna:) w ktorys dzien dodam zdjecia bo musze je wszystkie po zrzucac na laptopa:) gratulacje dla Margotki:) dzielna mamuska:) buzka bede pislalajak znajde chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał Doti to miałaś ekspressowy poród! Pozazdrościć tylko :D Z niecierpliwością czekam na zdjęcia Kornelci :) Buziaki i wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti kochana Nasza GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAACJE!!!!! Super że poród taki szybki !!!!:D Tylko pozazdrościć:D Córcia już bardzo chciała się przytulić do Mamusi i Tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)weszłam na Wasz temat pierwszy raz ponieważ mam małe pytanie:)dzis zrobiam test ciazowy i wyszedł negatywny...dzis 26 dc.cykle z reguły 28-29 dni..jak myślicie za wczesnie??mógł sie pomylic??a dodam ze owu jestem pewna ze była 15 dc :)tak bardzo chcebyc juz w ciazy...to juz mój 11 cykl starań i powoli zaczyan mmieć dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monisiu :) Witamy :) A o jakiej czułości miałaś test? A owulki jesteś pewna bo miałaś robiony monitoring czy tylko z własnych obserwacji? Moim zdaniem jeśli robiłaś test o czułości 25ml/ul to jeszcze za wcześnie żeby wyszedł pozytywny, a i ten czulszy mógłby się mylić. Niby 2-3 dni do terminu @ to nic, ale hormon przyrasta z dnia na dzień i dziś może nie być jeszcze a w dzień @ możesz mieć piękne dwie krechy. Wiele jest taki przypadków, że test nie wychodził w dniu @, bo np. owulka się przesunęła (tak było u naszej Silu, która myślała że owulka była wcześniej a się okazało zupełnie inaczej) także ja bym jeszcze się nie dołowała za wczasu tylko poczekała do terminu @ :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiu :) powiem Ci ze nie mam pojęcia jakiej był czułosci..bo to jeden z tych testów co na allegro mozna kupic:)a wiem że owu była bo w tym dniu czuje ból owulacyjny i mam małe plamienie no i robie tez testy owu :)w sumie nie robie sobie zbyt duzych nadziei..bo starania były tylko raz..:( w 14 dc...póżniej musielismy zrezygnowac bo sie okazało ze m ma bakterie w moczu:(..w sumie to moze lepiej zeby sie nie udało teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiu :) powiem Ci ze nie mam pojęcia jakiej był czułosci..bo to jeden z tych testów co na allegro mozna kupic:)a wiem że owu była bo w tym dniu czuje ból owulacyjny i mam małe plamienie no i robie tez testy owu :)w sumie nie robie sobie zbyt duzych nadziei..bo starania były tylko raz..:( w 14 dc...póżniej musielismy zrezygnowac bo sie okazało ze m ma bakterie w moczu:(..w sumie to moze lepiej zeby sie nie udało teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiu :) powiem Ci ze nie mam pojęcia jakiej był czułosci..bo to jeden z tych testów co na allegro mozna kupic:)a wiem że owu była bo w tym dniu czuje ból owulacyjny i mam małe plamienie no i robie tez testy owu :)w sumie nie robie sobie zbyt duzych nadziei..bo starania były tylko raz..:( w 14 dc...póżniej musielismy zrezygnowac bo sie okazało ze m ma bakterie w moczu:(..w sumie to moze lepiej zeby sie nie udało teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiu :) powiem Ci ze nie mam pojęcia jakiej był czułosci..bo to jeden z tych testów co na allegro mozna kupic:)a wiem że owu była bo w tym dniu czuje ból owulacyjny i mam małe plamienie no i robie tez testy owu :)w sumie nie robie sobie zbyt duzych nadziei..bo starania były tylko raz..:( w 14 dc...póżniej musielismy zrezygnowac bo sie okazało ze m ma bakterie w moczu:(..w sumie to moze lepiej zeby sie nie udało teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiu :) powiem Ci ze nie mam pojęcia jakiej był czułosci..bo to jeden z tych testów co na allegro mozna kupic:)a wiem że owu była bo w tym dniu czuje ból owulacyjny i mam małe plamienie no i robie tez testy owu :)w sumie nie robie sobie zbyt duzych nadziei..bo starania były tylko raz..:( w 14 dc...póżniej musielismy zrezygnowac bo sie okazało ze m ma bakterie w moczu:(..w sumie to moze lepiej zeby sie nie udało teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu tutaj nasza Silu też właśnie robiła testy i czuła ból owulacyjny a tu psikus, bo lekarz jej mówi, że owulka była później także to nigdy nie wiadomo, ale jeśli była tak jak czułaś to jeszcze za wcześnie żeby test wyszedł pozytywnie i to jeszcze o takiej czułości. Tak jak mówię, hormon HCG przyrasta z dnia na dzień w mgnieniu oka i dziś może go nie być a za dwa dni może skoczyć i wyjdą Ci dwie kreseczki. Wszystko zależy od tego kiedy było zagnieżdżanie. Trzymam kciuki oby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja tez mierze temp :) a razcej mierzyłam...i po tym 15 dc zaczeła wzrastac..:)wiec mysle ze sie nie pomyliłam:)a wczesniej chodziłam na monitoring i moje odczucia pokrywaly sie z tym co na usg bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak btw to ja też już gdzieś tyle się staram co Ty i też już nie mam siły czasami, ale wygadam się zawsze dziewczynom i jest ok :) A też już bym chciała żeby się wreszcie udało... Monia a robiliście już jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znaczy, że owulka była tak jak przypuszczałaś :) To teraz zaciskam mocno kciuki, żeby się udało :) A czemu już nie mierzysz tempki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestałam mierzyc 2 dni temu..wole sie nie stresowc..bo jak zaczyna spadac to zaraz sie martwie ze sie nie udało..dlatego od teraz będe mierzyc tylko do prawidłowego skoku i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×