Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 25 lat

mam 25 lat i nigdy nie mialam chlopaka

Polecane posty

Gość dadad
Spiknijcie sie jakos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umówcie sie
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wyjsc do ludzi
a nie siedziec na kafeterii :-D tu go nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajerwerek
To nic dziwnego, na kazdego czas przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wyjsc do ludzi
widzisz autorko, tu go ewidentnie nie znajdziesz.... przestan smęcic, badz wesoła, naturalna, pogodna, i facet sam sie znajdzie! (sprawdzone- dziala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umówcie sie
a ja mam 26 - a jakie są w twoim typie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajerwerek
Ej ty A ja mam 26 lat ! Glowe dam, ze jestes kobieta. Facetow takie fora nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umówcie sie
Fajerwerk- a Pucio to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOP
A dlaczego tylko takie Cie interesuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
dzisiaj bylam znowu w lokalu i po raz kolejny zjadlam frytki, wypilam piwo i wysluchalam jak moje kolezanki spedza weekend z ukochanym:)moze cos ze mna jest nie tak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----agatka
kurcze mozna sie zdolowac wiem wiem , tez tak kiedys mialam,ale szukaj szukaj i badz pogodna:) uwierz ze znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zaraz miałoby byc z Toba \"cos nie tak\"... może jeszcze nie nadszedł Twoj czas... ale predzej czy pozniej nadejdzie :-) kto wie, moze nawet jutro? czego Ci życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
Trace juz wiare. naprawde to jest dolujace jak kolezanka pokazuje Ci bielizne jaka facet jej kupil a druga mowi o planach na weekend:) A ja weekend znowu spedze sama:)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOP
Tak myslalam...witaj w klubie, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOP
do autorki - chlopaka nie mialas, no a jakies "przygodne znajomosci"??? A jak u Ciebie z powodzeniem u facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz mierzyc swojej wartości poprzez posiadanie faceta czy jego brak... każda kobietka jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju :-) przestań szukać, a zacznij żyć - tak aby wokół Ciebie ciagle cos sie działo. Znajdz sobie hobby, nie siedz za duzo w domu. Duzo sie usmiechaj - bo to przyciąga ludzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
Nie mialam przygodnych znajomosci. Po prostu wychodze do lokali, spotykam sie ze znajomymi to raczej zaden facet nie podejdzie do mnie z innego stolika bo albo siedzi ze swoja dziewczyna, ma juz kogos albo przyszedl ze znajomymi sie zabawic i nie zwraca uwagi na innych ludzi. Na ulicy tez nikt mnie nie zaczepi. Na studiach prawie same baby a ze studiuje zaocznie to nie ma szans poznac. W pracy wszyscy w zwiazkach a jak wolni to po 50, rozwodnicy lub wdowcy. Za granice pojechalam do rodziny to zwiedzalam, chodzilam na dyskoteki takze ale tam bylo pelno obcokrajowcow chetnych na jedna noc:( w moim miescie staram sie co tydzien lub dwa isc potanczyc ale jakos nikt mnie nie zaczepil do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Autorki -------------------
ja mam 38 lat i mialam 1 chlopaka jak mialam 19 lat,potem sie rozstalismy i odtąd jestem sama!!!!!!! Szukaj póki czas,bo ja juz zycie straciłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marissa z Warszawy
no to fajnych masz znajomych Że Ci nie pomogą znaleść chłopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracia
Ja mam to samo chociaz juz miałam okazje z kilkoma byc ale od jakiegos czasu koniec. Impreza za impreza i nic :o Trzeba samemu działać, podrywać, szukać chociaz to zupełnie nie w moim guście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×