Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna pewnego chlopaka

głupie pytanie dotyczące tanczenia

Polecane posty

Gość dziewczyna pewnego chlopaka

jakos nigdy specjalnie nie mialam okazji zeby tanczyc z chlopakiem - zawsze bawilam sie z kolezankami, sama - od kilku miesieyc mam chlopaka. niedawno bylismy na dyskotece i tanczylismy oczywiscie razem. Moje pytanie jest dosc glupie ale no nie wiem co mam zrobic :) Gdy tanczymy szybki kawalek, on trzyma swoje rece na moich biodrach (jestesmy an przeciwko siebie) i ja wtedy nie bardzo wiem co mam zrobic z rekami :( polozyc na jego rmaionach czy co? wiem ze to troch eglupie pytanie, ale jakos sprawia mi to maly klopot :) i drugie pytanie troche z innej beczki - nie jestescie dziewczyny zazdrosne, jak wasz chlopak tanczy z innymi dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna pewnego chlopaka
dzieki :) nawet jak to sa zupelnie obce i bardzo ladne dziewczyny? a pierwsze pytanie? jak Ty sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
moze tanczyc nawet z jolie, z jines, kidman;) nawet tymi naj naj:) nie jestem zazdrosna:) z jedna ma nie tanczyc i on wie z ktora, nie chodiz tu o urode, bo jej ona nie ma, tylko o poldy charakter, nie jest warta aby mowil do niej, zapraszal na piwo a tym bardziej tanczyl:) czary precz;) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
własnie:) mysle, ze gdyby te pieken naj przekroczyly granice np lepily sie do niego, nawet calowaly to swiadczy o nich, one z siebie latwe i idiotki robia, bo to od nich wychodiz inicjatywa a on zajety:) tylko tanczy znimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jak media markt
połóż na dupie i odmierzaj czas jaki zejdzie do momentu kiedy wylądujecie w męskim kiblu i będziesz mu ciachać loda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×