Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najsłodszaa

Czy któraś z Was usidliła faceta na ciążę?

Polecane posty

Gość najsłodszaa

Tak jak w temaci czy ktoś miał tak ,że wydawało mu się że jedym sposobem na szczęsliwe życie z ukochanym będzie zajście z nim w ciążę,nawet tak żeby o tym na początku nie wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lozkawoku
najglupsze co mozna zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem sposobem na szczesliwe zycie moze byc zajscie w ciaze??????????:O jesli bez ciazy jest zle...to z napewno nie bedzie lepiej...to nie jest lek na cale zlo... dziecko to ogromna odpowiedzialnosc!!!!! a takie zwiazki to totalna porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
nie.. ale to jest wsrod ludzi... nie dziwie sie skoro nawet w tv to propaguja.. na krzywde dzieciom... np na wspolnej pokazuja ze ciaza to i on sie ozeni, pamietajmy ze to co widizmy daje nam nadzieie.. i to bedzie zawsze 50/50 ze moze nam sie uda aby byl z nami dzieki sukience, sex urodzie i dziecku to tak w skrocie, a tak naprawde to ludzie nawzajem powinni sie udidlac ale miloscia:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsłodszaa
no ale ciekawi mnie czy nikt tak nie zrobił?Sama nie mam zamiaru ale staram sie rozumieć rózne sytuacje ludzi.Jestem pewna że ktoś tak zrobił (z różnych pobudek) i jestem ciekawa ,póki co nikt się nie przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
najslodsza a ktora kobieta nawet jelsi to zrobila sie przyzna? powie ze anty zawiodlo nie ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam taka osobe...ale jej tu nie ma.... co nia kierowalo???hmmm....ciezko mi to pojac... zwlaszca ze teraz sie meczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamierzone nie popłaca...
ja tez tak myślałam...powiedziałam, ze coś widocznie z tabsami się stało... zaszłam...ale to nie zagwarantowało niczego dobrego naszemu związkowi- odszedł ode mnie. Dziecko nie było "cementem". A dodatkow, ciażę poroniłam... Zły pomysł - z oszustwa nic dobrego nie wyjdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem ze sie stusuje anty... sa takie typy kobiet ktore po prostu sa wrednymi.......i pewnie by sie przyznaly...tym bardziej na forum...pod pomaranczowym nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zostałam
złapana na ciążę. Tak to możliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna mara*
Cos o czym tu piszecie, zrobiła dziewczyna ze szkoły średniej, do której chodzilam. Strasznie nachalna osoba, udusiłaby nawet swoje koleżanki swoją wielką przyjaźnią, a tak naprawdę wszyscy się od niej odsuwali. Była bardzo ładna, miała powodzenie, ale charakter :/ po jakimś czasie wychodził na wierzch... Znalazła sobie faceta, po pół roku chciał ją rzucic wtedy nagle okazało się, że niby ona jest w Ciąży. Sama chodziła i jakos dziwnie za głośno to rozpowiadała. Ożenił się z nią, 2 mce przetrwało to małżenstwo i ... z dzieci nici ofkors. Wyrzucił ja z mieszkania, poszła do matki mieszkać, rozwód... On sobie teraz z inną mieszka. Ona ma 23 lata, po rozwodzie zaszła w ciąże tym razem naprawdę ale z kim tego to nbawet najstarsi górale nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zostałam
:D namawiał mnie na dziecko, przekonał, zaszłam w ciążę, pokazał swą prawdziwą twarz. Dobrze, że chociaż dziecko jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
do a ja zostalamto troche inna sytucja on chcial i ci mowil o tym, nie zrobil czegos bez twej wiedzy zgodizlas sie i macie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez
chce złapac na ciaze.a mowia,ze to baby łapia facetow....a faceci ktorzy łapia na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracia
Ludzie się maja kochać a nie usidlać przec dziecko :o Po co komu takie małżeństwo na siłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja znam taką parkę... Z faceta był niezły latawiec - z niej tak samo niezłe ziółko. Zaciążyła bardzo szybko, dosłownie 2-3 miesiące. Narazie są razem - bez slubu. Znajomi mówią, ze obydwoje mają w tym jakiś interes bo miłości raczej nie widzą... Ta dziewczyna ma chyba z 23 lata, facet ok. 38. Ona ma całkiem zamożnych rodziców, on przystojniak, z klasą (ale ginekolog chałupnik:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsa
z klasą gdyby był to by nie brał 23 latki tylko 30 -latke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsłodszaa
Kurcze a ja się dowiedziałam ,że mama mojego byłego tak zrobiła.Sama mi o tym powiedziała...ja bym się chyba wstydziła.Powiedziała ze sypiała z ojcem mojego byłego od kiedy miała 17 lat i w momencie kiedy się zorientowała ze są dziewczyny znacznie od niej atrakcyjniejsze i pociągające...zaszła w ciąże mówiąc facetowi że ma akurat dni niepłodne.Miała wówczas 19 latr ,są małżeństwem od 20.W sumie to nie mogę się nadziwić jak ten jego ojciez wytrzymał z taką kobietą beznadziejną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsłodszaa
Oczywiście miałam na myśli że już 20 lat są małzeństwem a nie że milei 20 jak sie pobrali chociaż faktycznie pokrywają się te dwie liczby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
a ja tez znam cos podobnego.. pewna dziewczyna kochala sie w chlopaku ale on w niej nie, ale jak to bywa kiedys poszli na impre i wyladowali w lozku i ona zaszla w ciaze maja coreczke sa razem ale bez slubu wszyscy mowili ze zlapala go na dziecko ale czy ja wiem czy facet dla samego dziecka by sie az tak poswiecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlaw
moja znajoma z lo tak zrobiła ...miała 16 lat kiedy urodziła i co ? I teraz sa po slubie jakies 5 moze 6 lat .,mowia o rozwodzie obydwoje nieszczesliwli , ona sie puszcza a on to pizdka i nie robi nic , ma jej juz dosc,...co prawda maja slicznego synka ale co z ytego jak dziecko głupieje jak sie ciagle klocą ..taki los ...jak sie nie ma w glowie to predzej czy pozniej wychodzi na jaw ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×