Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcęzapytać

Miłość po seksie?

Polecane posty

Gość a facet byk
hmmmm to raczej lwy nie sa stadne ;) a co do bykow i jakichkolwiek innych znakow to naprawde rzadko zdarzyl mi sie taki magiczny sex..;) ogolnie to wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcęzapytać
Może nie jest zainteresowana?.... pisze że jestem jej najbliższą osobą, że tylko ja zasługuję na jej miłość i tylko ze mną będzie szczęśliwa, że bardzo stęskniła się za mną . Wiem, że pisze to szczerze. Czuję że bardzo się obawia zaangażować, jest całkowicie zablokowana wewnętrznie, ale bardzo chce. Nie może się zdecydować z jakiegoś powodu, którego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ona ma
okaleczone ciało po ciąży lub coś takiego i boi sie odrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcęzapytać
Nie to nie to. Boi się po prostu porzucenia, odrzucenia, gdy się zaangażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz ze to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a facet byk
wiesz.. ja mialam podobnie, wiec moge napisac z autopsji.. jesli ona sie boi ( a z tego co piszesz tak jest) to po prostu nie jest Ciebie pewna, moze nie jestes przyslowiowym "TYM" ja tez tak mialam, odrzucalam fajnych facetow i mialam cos w rodzaju czuja, bo potem wychodzilo ze jednak pod jakims wzgledem mi nie odpowiadaja. Kiedys ktos mi powiedzial ze jak znajde przylowiowe "TO" to wowczas przestane sie bac.. i wiesz ze mial racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byczka lat 38
Ja (też po przejściach) po seksie zakochałam się bardziej. O ile można było jeszcze bardziej :) Ale ja kochałam już przed. A nie mam pewności, czy Twoja kobieta też już kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta sprawa i już
Oświadcz się jej to się upewni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałeś
" przestań bo rodzice usłyszą " , Ona ma 35 lat i mieszka z rodzicami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie ona
się boi ciąży ;) A tak wogóle to zachowujecie sie jak nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcęzapytać
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Tak ona nie jest mnie pewna i sama nie wie dlaczego. Narobiłem jej niechcący mentliku w głowie i się pogubiła w uczuciach. Głównym nurtem moich zainteresowań pozostaje sprawa, czy seks pomaga kobietom się zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojdusza
musze to napisać jestem w takim samym problemie CHCE ZAPYTAĆ!!!tylko troszkę na odwrót ja chcę pozanć swojego faceta...i ciągle sie boję po wcześniejszych doświadczeniach że on także będziue chciał tylko sexu skoro pójde z nim za wcześnie do łóżka ...może ona potrezbujhe stabilizacji...? tak jak ja....? boję się mu powiedzieć że chce czekac ale na poewno się nie zdedcyduję zbyt szybko a najgorsze że mam temperament i to bedzie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez to proste
Jesli jest miłośc jest i seks,ale ten naprawde -nie skoki w dal - to dla sportowców seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"cały czas podkreśla, że nie jesteśmy parą\" !!! ona czeka na deklarację z Twojej strony. może nie chce sypiać z sympatycznym kolegą ale z własnym facetem? mówiłeś jej, że chcesz z nią być? może tego potrzebuje, żeby sie nie bać, co będzie potem. ona potrzebuje deklaracji bo boi się, żeby ewentualny seks z kolegą nie był jedynie seksem z kolegą, bo jej oczekiwania wobec Ciebie są dużo dalej idące, tylko nie wie, czy Ty także masz takie podejście, tzn. stały związek. cały czas Ci to mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×