Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Master

Uwazam ze najlepsze w łóżku są znudzone mężatki ...

Polecane posty

bo pełno na tym forum bezmyślnych uogólnień a to że mężatki są takie a grube takie, w całym wszechświecie niema dwóch identycznych osób, cóż ludzie zawsze mieli ciągoty do szufladkowania innych i stąd wszystkie nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chyba nie. Po wypowiedziach mastera wydaje mi się, że chodziło mu o kobietę, która jest najlepsza w oglądaniu telewizji. Nudzi się przed TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo --> masz rację, ale nie tłumacz tego Masterowi. On nie zrozumie, co do niego mówisz. Wyluzuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślisz....ze cała dyskusja opiera się na oglądaniu TV ? hmm.....ale dlaczego akurat mężatki mają być w tym najlepsze....myślisz że są bardzo cierpliwe? :) nie sądze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz się wyluzuje jak znajdę flaszkę, na 100% jeszcze gdzieś jedną mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritta --> za szybko uogólniasz. Myślę tak, jak pablo. Ludzie są różni i wcale nie twierdzę, że znudzone mężatki są w tym najlepsze. Chodzi mi o to, że prawdopodobnie Master ma potrzebę poznania kogoś do oglądania razem telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech poszła spać margarita to i ja pójdę na chat radia maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwowator
co pustaki cala noc tutaj klikały o matko cale szcescie ze jeden poszedl po rozum do glowy na dobrego chata hihihihihi rydzyk cie wyleczy oj tak z kasiory hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nic wsio oki:) Jak sie nudzisz to kliknijmy do siebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->roz-maryn Znasz to \"o moj rozmarynie rozwijaj sie...\" dokladnie to do ciebie pasuje zatrzymales sie chlopie na etapie romantycznego kochanka rozmyslanie jak widze to twoja specjalnosc nie wiem jak doszedles to tak glupawego stwierdzenia ze ogladam telewizje ze znudzona mezatka ale to calkiem fajne gdy sie jest po zerknac co podaje ojciec tadzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie zgadzam się i stanowczo protestuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zhana ciekawe dlaczego jestes taka przekonana:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jednym jego poście, reszta to wygłupy, które wziąłeś na poważnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co taka cisza brak znudzonych moze sa niedopieszczone lub odzucone????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostani raz jak nie lykacie tematu do do wora z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając na temat, nie wiem czy najlepsze są znudzone, ale chętnie taką, dojrzałą i chętnie puszystą poznam na kilka dyskretnych spotkań. Mam w domu seks ale właśnie rutynowy i nudny i żadki. O \\\"francuzach\\\" i innych perwersyjkach nie ma mowy. W zamian za lodzika bez gumy gwarantuje namiętne lizanie szparki. Jest chętna z Wawy, Józefowa, Otwocka itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycie damą
Och, Panowie,:) Myślę, że skoro tyle czasu i energii poświęcacie na szukaniu wrażeń w necie, Wasze żony są już zpewnością znudoznymi mężatkami. :D Czyli ideał kochanki jest pod nosem. Może lepiej zmienić temat na : Uważam , że najlepsze w łóżku są naiwne mężatki?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrcek40
to nie ma znaczenia , czy jesteś znudzona czy nie i co tam sobie myślisz , musisz mieć DYNAMIT W DUPIE i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat normalnie dla mnie. Jestem znudzoną, niedowartościowaną mężatką. I czuję silną potrzebę posiadania kochanka, by znów na krótką chwilę poczuć się lepiej. To chore ale niestety prawdziwe. czy mężatki są lepsze? na pewno łatwiejsze. Wystarczy być miłym, docenić, zauważyć, potraktować jak kobietę i już same rozkładają nogi...tia, skąd ja to znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllll
ja tez znudzony. panie moze opopiszemy jacek"one.pl jestem y warsyawz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przedmówczynią
często to nie sex jest najważniejszy dla tej znudzonej mężatki, ale te fajne emocje których nie ma na codzień, te miłe słowa, wzrok pełen pożądania, traktowanie odpowiednie i dostrzeganie kobiecości.... a jak do tego jest super sex to mieszanka wybuchowa gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona znudzona
a kto poklika ze znudzona 27 letnia mezatka ? brunetka, 165, 60 kg, ciemne oczy dlugie wlosy, duzy biust i totalne znudzenie seksem z mezam buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Tak się głupio zapytam...Co to znaczy dobra w łóżku?Hm?Przecież kazdy lubi co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×