Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilimariee

Co to znaczy jak chłopak chce, zebym podrzuciła mu notatki?

Polecane posty

Gość lilimariee

tzn. chce, zeby mu je mailem przesłała, czy moze to jakis sposób na podryw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może sam powinien
sie po nie pofatygować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiałkaaaa
że Cię wykorzystuje bo samemu się nie chce ruszyć tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimariee
szkoda, myślałam, ze moze to tylko pretekst, bo ciagle mnie o coś prosi:), jeżeli, rzeczywiscie tylko mnie wykorzustuje to szkoda gadać:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimariee
ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrzuć do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimariee
co tznaczy nie tyle prosi, co pyta o rade odnośnie jakichś ćwiczeń itp, ostatnio chciał notatki, specjalnie chciał, zebyśmy sie spotkali, zeby mógł mi je oddać, a teraz takie coś, ale to może moja bujna wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze biorę notatki od chłopaków albo coś mi drukują robią na xero i nie ma w tym żadnych podtekstów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhahaha, Chochluiczku, nie mów, że Ty pilnie robłaś notatki zamiast na piwie siedzieć :D Witam poświątecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimariee
Już mi oddał, nie chciał kserować na uczelni, bo zapomniał kasy jak stwierdził, nie chciał pozyczyć tej kasy, nie chciał wziaść notatek od koleżanki, która siedziała obok mnie i miała wszystko, jak miałam kilka luk, a potem zaproponował, ze musimy sie spotkać, zebym mu je oddała,,,oczywiśćie po tym jak powiedziałam, ze ni moze ich zatrzymac na całe święta...........hmmmm............pamiętam, ze kilka miesiecy temu poroponował mi też wyjazd na ferie, bo rzekomo nie miał z kim jechać, bo znajomi juz wrócili, a le w sumie późnij żadnych specjalnych znaków nie dostawałam, ostatnio ciągle mnie na gadu zaczepia i o cos pyta, alebo czegoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimariee
a teraz to podrzucenie tych informacji, ale moze chciał przez maila je dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo paskudny wykorzystywacz
albo moze jakieś nieudolne podchody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ,żebys mu podrzuciła notatki !!! Boshheee. Nastały teraz takie czasy kiedy nawet normalna prosba ma podtekst seksualny,ale to juz swiadczy o Tobie ,o czym myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimariee
świadczy to o mnie, bo niby o kim?:) a dokładnie jest to swiadectwem na to, ze ten gościu mi sie podoba, chociaz wczesniej nie zwracałam na niego jakiejs szczególnej uwagi, od momentu tego zaproszenia na narty przeszło mi przez mysl, ze moze to nie tylko zaproszenia z braku towarzystwa:), a teraz upatrzył mnie sobie jako koleżankę dobrą radę:), ale spoko jak juz pisałam moze tylko mi sie wydaje, i wcale nie szukam podtekstu seksualnego tylko jakiejś sympatii z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno powiedziec
ttrzeba było sie zapytac czy na maila czy do domu;), w świetle tego co napisałaś, moze chce dac ci jakis sygnał, w dzisiejszych czasach faceci są mniej pewni siebie, jezeli jesteś ładna, a on nieśmiały to moze tylko na to go stać, ale tez nie warto robic sobie zbytnich nadzieji, bo moze on po prostu taki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz sama
czytalam wlasnie topic o tym jakie oblesne rzeczy robia faceci,pomyslalam sobie ze ciekawe czy dziewczyny by sie przyznaly jakie oblesne rzeczy robia,poszukalam a tu masz-juz ktos przede mna zalozyl taki topic.No wiec probowalam namowic mojego chlopaka zeby sie wypowiedzial na temat tego jakie ja czasem robie oblesne rzeczy i opowiedzial o moim najbardziej hardcorowym wyczynie,ale stwierdzil ze pewnie nikt nie uwierzy i powiecie ze to prowokacjaNo wiec ja probuje i powiem w wielkim skrocie,ogladajac filmiki kiedys o kupach spytalam go czy by nie chcial zobaczyc mojej kupy,powiedzial ze oczywiscie(myslal ze wymiekne),ale ja poszlam do kibelka ,zrobilam kupe(naprawde ogromnego kalibru mi sie udalo)na papierek i polozylam na srodku podlogi na kafelakach,zawolalam go pokladajAC sie przy tym ze smiechu.On przyszedl ,zobaczyl i wyszedl bez slowa,gdy ochlonal powiedzial ze jestm nie do przebicia I jak myslicie?czy to bylo oblesne???dodam ze szybko potem kupke posprzatalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimariee
masz rację i zdaje sobie z tego sprawę, dziwne, tym bardziej wkurza mnie to, ze jak wypyta sie o to, co było przedmiotem jego wątpliwości to kończy rozmowe, nawet nie pozegnawszy sie, moze to faktycznie beznadziejny przypadek-taki wyzyskiwacz bez skrupułów, tak tylko sobie dywaguje, bo wiem, ze czasem faceci właśnie takie sygnały wysyłają poprez wymyślanie pretekstu do jakiekokolwiek kontaktu, chcodzi czasem o najbardzieu prozaiczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie wiem juz sama
pomyliłas topik dziecino, zreszta to o czym napisałaś jest obleśne i dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz sama
wpisuje tu a nie gdzie indziej bo cnotliwy moderatorzy usuwaja moj topic za kazdym razem,nie Zawiera on przeklenstw za co powinno sie usuwac topici,wiec nie rozumiem,co za kraj...dobrze ze juz tu nie mieszkam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga łojejku
ALE PROWOKACJA!!! przeciez jest topic z tym samym problemem, tyle ze od strony tego faceta. Kogo chciales/as nabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prowokacja
SPADAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKIEŚ RADY ANYBODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz sama
to nie zadna prowokacja,jestem dziewczyna ,a moj facet napewno sie nie wypowiedzial na ten temat i wiem to w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt
usuwanie topicow takich to przesada-wolnosc slowa chyba mamy nie????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz sama
dokladnie:)nareszcie ktos mnie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz sama-popieram
laski tak sie bulwersuja ta wypowiedzia , nie doceniaja ze laska moze tez miec czasem hardcorowe poczucie humoru,gdyby to zrobil ich facet pokladalyby sie ze smiechu,ale w przypadku gdy laska ma ostre poczucie humoru to juz dla nich przesada...ech te cnoty niewydymy pozdro,tez bym chcial by moja laske czasem bylo stac na takie ostre zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×