Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olenka765

H Y P N O S E - Lancome - znacie?

Polecane posty

Gość olenka765

podoba wam się ten zapach? otóż kiedy ja powąchałam go w buteleczce nie podobał mi sie, ale dostałam do zakupów próbke, i użyłam ją... wtedy- totalna HIPNOZA;)- zapach trwały, piękny, seksowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Ja mam ten perfum 50 ml -eau de parfum ,jest sliczny , wszyscy mi sie pytaja co to za nazwa,tak slicznie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy Hypnose z FM
pachna podobnie ja te oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa45
30- 175 zł 50- 219 zł nie kupuj podrób;/- nie warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PERFUMY TYLKO ORYGINALNE Hrabia- takie badziewie to wciskaj na bazarach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magbi
Perfumy sa extra-naprawde polecam:) Ciegale sie pytaja mnie znajomi o nazwe. Facetom tez sie podoba:)i o to własnie chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa21
hrabio, wiadomo, że nawet najlepsza podróbka, to nie dorówna PARWDZIWEMU zapachowi;)- miałam nie raz;/ pachną może i podobnie, ale tylko w pierwszym momencie;/- później ulatują, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
zgadzam się z malinką. podróbka pozostanie podróbką, to nigdy nie jest to samo, co oryginał, zwłaszcza w sferze trwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiście drogi
:-(Moze za 10 lat uzbieram na niego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa41
to prawda perfumy są drogie;/ ale myśle, że warto w nie zainwestować!!! (sama nie mam dużo pieniędzy, naprawde) akurat Hipnose kupiła mi znajoma w niemczech (kosztowały 49 euro za 50 ml) za granicą perfumy są tańsze, i na lotniskach także!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce wszystko jest pojeban
e nawet perfumy sa sto razy drozesz niz w innych NORMALNYCH krajach:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa41
masz racje;/ to śmieszne, bo w porównaniu do zarobków ludzi powinno być taniej;/ za granicą przeciętnego obywatela stać na prawdziwe perfumy, czy markowe ciuchy:/- a tutaj?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce wszystko jest pojeban
e:-oNie dośc,ze Polacy bardzo mało zarabiaja to zeby kupic sobie markowe perfumy muszą albo wydać pół swojej wypłaty albo zbierać kilka lat na buteleczke perfum:-(Dla takiego np.Francuza lub Niemca kupic perfumy jest tak normalne i porównywalne jak dla Polaka kupic bułki czy vchleb(choc i niestety niektórych Polaków nawet na to nie stac:-()Cóz zrobic jak zyjemy w tak popierdolonym kraju:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa41
dokładnie tak, a później politycy sie dziwią, że młodzi ludzie uciekają z kraju;/ i wola pracować przy zmywaku np. w Anglii:/ ale ja sie nie dziwie;/, bo to jest ŻAŁOSNE! dwa lata temu moja koleżanka pracowała (w polsce) przez 3 tygodnie zbierając truskawki, wstawała o 5 rano! a zarobiła 170 zł:/:/:/ UCIEKAĆ, UCIEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie pozostaje
nam albo tu gnić albo wypierdlac z tego pojebnaego karju!Ja wybieram tą druga opcje...nic mnie tu nie trzeyma a persektywy są ZEROWE:-(Wolę juz zmywać gary w Anglli za godziwe pieniadze niz tu pracowacza 600 zł albo nie miec nic!!!!!!!!!!!!Jestem młoda a Polska zamiast mnie rozwijac pogrąża mnie...i tysiace mlodych ludzi też..... A więc trzeba uciekać stad jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie pozostaje
nam albo tu gnić albo wypierdlac z tego pojebnaego karju!Ja wybieram tą druga opcje...nic mnie tu nie trzeyma a persektywy są ZEROWE:-(Wolę juz zmywać gary w Anglli za godziwe pieniadze niz tu pracowacza 600 zł albo nie miec nic!!!!!!!!!!!!Jestem młoda a Polska zamiast mnie rozwijac pogrąża mnie...i tysiace mlodych ludzi też..... A więc trzeba uciekać stad jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa41
ja robie tak samo jak ty;/ spieprzam stąd- jestem młoda, chce sobie kupować fajne ciuchy, bawić sie, a nie tutaj siedzieć i liczyć każdą złotóweczke to nie życie, to WEGETACJA! tutaj ludzi nie stać na żadne przyjemności, nie mówiąc o lukusach:|:| dobrze, że mamy możliwość wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa41
i też wyjeżdżam własnie do anglii;/ tutaj wszystko sie pierdoli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż starch pomyślec jak będą
miały tu w Polsce nasze dzieci,jeśli u pozostaniemy:-(Wystarczy,ze juz nasze pokolenie ma przejebane:-oTu nie ma życia,w Polsce jest coraz gorzej,ludziom nie starcza pieniędzy na nic,chcąc nie chcą trzeba wyjechac aby godnie zyc bo w Polsce perspektyw dla młodych ludzi nie wiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wami..ten kraj jest popierdolony...bezrobocie..ludzie zapierdalają ciezko za gorsze a ceny ajk kurwa z kosmosu..w anglii usa szwecji kosmetyki są tansze ciuchy markowe tez..poza tym robią czeste promocje..a zarobki tam są wysokie....a niedosc ze w pol.takie ceny to ten towar jest chujowej jakosxi..bo jakw iadomo,Polska to blok wschodni i sam syf do niego sprowadzają :O A teraz jak takie rządy anstaly to ten kraj rozsypie sie na dobre...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
a mozna go uzywac latem? nie jest za ciezki? jak go okreslicie, slodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaa21
tak, pewno, że można latem;) otóż zapach sie zmienia- musisz sie popsikać, gdyż na skórze pachnie całkiem inaczej... zapach jest przepiękny- dominuje wanilia (a dokładniej ja czuje takie lody waniliowe;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
do jakiego zapchu z niższej półki(typu Coty, Avon,Oriflame,Yves Rocher)jest najbardziej podobne Hypnose?Wiem,że co Hyponose to Hypnose ale do jakiego zapchu on jest choc troche podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinnkaa34
ojej, nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×