Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość a ja ci powiem moje zdanie
ale ja sie wstydze lol2 :) ja nie tyję-jedynie chudne, tak od 4 lat stoi waga w miejscu,chyba ze spada :/ takze kupie bez zapasu w centymetrach ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem moje zdanie
od jakiej ceny warto zainwestować w skórzane spodnie? chcę by mi posłużyły wiele lat ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu zależy od rodzaju skóry, gatunku, jej wyprawienia i w końcu marki producenta! najtańsza i najbardziej powszechna jest skóra świńska i bydlęca (krowia) - wydaje się że takowe spodnie (w zależności od producenta) nowe kupisz od 100 do powiedzmy 300-400 zł znowu najdroższe i najbardziej cenione są skóry jagnięce i cielęce (ponoć bardzo przyjemne w noszeniu) takowe mogą zaczynać się od 500 do grubo ponad 1tys zł, np. http://www.allegro.pl/item344662107_apart_ekstrawaganckie_rurki_skorzane_spodnie_sexy.html P.S. aktualnymi cenami nie jestem zbyt dokladnie zorientowany, napewno teraz na wiosne i lato powinny być jakieś obniźki (wyprzedaże) posezonowe! P.S.2 a Twoje fotki mogą być najbardziej anonimowe (np. z wyciętą lub zamazaną twarzą) - czekamy z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem moje zdanie
hmmm a znasz może jakieś sklepy internetowe bądź nie, gdzie można kupić spodnie skórzane w rozmiarze XS lub S, ale dzwony? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie zamęczasz :) moze na przyszłość od razu pisz na na maila mrnemo@o2.pl :) co do sklepow bardzo dobra renome ma firma LEDMAR (dosyc droga ale znana): http://www.ledmar.com.pl/Ledmar_kolekcja_klasyczna_spodnie.htm (Nie znam sie na rozmiarach ale jesli 36 to S to mają takie w ofercie). Głównie wsrod motocyklistow (ale nie tylko bo mają bogata oferte także dla kobiet a nawet dzieci) jest znana firma TARBOR http://www.tarbor.pl/index.php?mode=oferta&kat=2 To z tych bardziej znanych i godnych do polecenia ( obejrzyj dokladnie ich oferte a znajdziesz u jednych i drugich jakies modele z rozszerzanymi nogawkami). Moze jakis inny znawca skór poleci Ci jeszcze jakieś inne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem moje zdanie
DZIĘKUJĘ !!!!!!! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie radziłbym cierpliwie szukać okazji na allegro (np. często ludzie sprzedaja nowe rzeczy ktore dostali w prezencie a na nich nie pasuja, a wtedy mozna kupic je za ułamek wartości), np. http://www.allegro.pl/item348943256_spodnie_ze_skory_naturalnej_morgan_skorzane_.html (to moze troche potrwac ale jaka pózniej frajda ze zaplacilas np. tylko 25% wartosci sklepowej :) Natomiast jesli koniecznie zalezy Ci na szybkim zakupie to oprocz wspomnianych firm przez MRNEMO prponuje zapoznac się z ofertą sklepów z tzw. \"ODZIEŻĄ GOTYCKĄ\" - nie zawsze ale często takie firmy mają w swojej ofercie odzież skórzaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem moje zdanie
tak tak wszystkie gotyckie sklepy juz przejrzalam ;) tylko ze rozmiary są troszke przyduze, choc w niektorych mozna zamowic inny (szyte na zamowienie) :) dzieki wielkie. na allegro szukam, ale rzadko keidy jest fason ktory mi odpowiada, poza tym skórę toleruję tylko czarną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci mowiem moje marzenie
do JA CI POWIEM MOJE ZDANIE też chętnie zobaczylbym twoja fotke!!! Uwielbiam filigranowe dziewczyny w skórze!!! Zamieść choć jedną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem moje zdanie
a mogę wiedzieć skąd jestes? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci mowiem moje marzenie
z zachodniopomorskiego , a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem moje zdanie
nie te rejony :) nie mam w zwyczaju dawac do internetu zadnych swich zdjec, takze popros kogos innego :) o tak, te sa niezle, ale na mnei tez za duze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior070
cześć wszystkim ciesze sie bardzo ze znaazłem takie forum na temat spodni to moje ulubione ubrania na kobietach i dziewczynach mugłbym podziwiać je godzinami sa cudowne witam i pozdrawiam wszystkich puzniej coś prześle jak sie rozeznam kobiety w skórze są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior070
mieszkam na południu polski w małej miejscowości zobaczyć tak ubraną kobiete czy dziewczyne jest dość trudno ale czasem zdażają sie takie szkoda ze kobiety tak mało zakładają takie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junior07 - zapraszamy na forum www.leatherforum.fora.pl Najbardziej interesuja nas fotki \"z reala\" tzn rzeczywiste z ulicy ale jesli znajdziesz cos ciekawego w sieci to tez nie pogardzimy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddf
Kobieta w spodniach = ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
kobieta w spodnicy innych niż sexi mini - bleeeeeee obcisłe spodnie (moga być skorzane) podkreślające kształty - TAAAAAAAAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
kobiety w spodniach = bleeeeee kobiety w spódnicach - tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
kobiety w obcislej skórzanej mini - TAK kobiety w obcisłych skórzanych spodniach - TAK kobiety w innych skórzanych spóodnicach i sukniach - TAK !!! kobiety w innych materialach niż skórya i skóropodobne - BLEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny noście skórę
przynajmniej w deszczowe dni !!! Szczegolnie takie spodnie i spodnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz w upalne dni to nawet
skorzanej kurtki nie zobaczysz... ale lipiec zapowiadają bardzo desczowy - wec dziewczyny korzystajac z okazji ze na lato odzioeż skorzana zawsze tanie kupcie sobie jakies sexi spodnie lub mini !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark Angel 1979
Witam :) Uwielbiam skórzaną odzież - skórzaną, nie skóropodobną. Owszem, przyznaję, mam 4 gorsety i 2 sukienki z lacku, ale nie ma, jak prawdziwa "oddychająca" skóra, w której nie poci się ciało. Praktycznie całą zimę chodzę w skórzanych spodniach (mam 5 par) i płaszczu. Poza tym posiadam skórzaną spódniczkę - wszystko jest czarne z małym wyjątkiem w postaci dzwonów i wąskich spodni z naturalnej niefarbowanej skóry. Kiedy chcę się poczuć jak indiańska kobieta :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark Angel 1979
do eeeeeeeeeeee kobiety w innych materialach niż skórya i skóropodobne - BLEEEEEEEEEEE A aksamit, koronki i haftowane płótno...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drebin
Do Dark Angel- masz świetny styl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkangel - brawo! no to jestes kobieta marzeń! milo slyszac o kobiecej \"skóromaniaczce\", zapraszam Cie do zapisania sie do naszego forum www.leatherforum.fora.pl , moze zechcesz tez zamiescic swoją fotke w skórzanej odzieży ? np. na www.fotosik.pl i tutaj linka do nich (oczywiscie moga byc jak najbardziej anonimowe z zamazana twarzą!) Czekamy z niecierpliwością ! ;) P.S. a tak z ciekawosci mozna spytac kiedy lub w jakich okolicznosciach odkryłaś swoje zainteresowanie skórą tzn. np. w jakim wieku kupilas sobie pierwsze skórzane spodnie, itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz w upalne lato ciezko o
skóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej skorzanych pupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×