Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskoczona nieco faktem..

Dlaczego faceci tak bezemocjonalnie krytykują?

Polecane posty

Gość Zaskoczona nieco faktem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
moze jakis przyklad o co ci chodzi wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona nieco faktem..
można krytykować na milion sposobów, mój powiedzmy szef robi to w taki sposób, że za każdym razem zaciskam zęby i tylko powstrzymyje się żeby nie wywrzeszczeć spier.... i trzasnąć drzwiami! tym bardziej, ze w swojej ocenie nie jest obiektywny! jestem ździwiona, że mu to tak łatwo przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona nieco faktem..
zero emocji, zero delikatności, po prostu mówi co myśli, ale w relacji nowy pracownik i doświadczony szef powinno wygladać to nieco inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty bys
chciala miec w szefie przyjaciolke:o nie bierz sobie za bardzo do serca tego co mowi , on ocenia Twoja prace a nie Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pocieszylas/es :P nie ma co sie przejmowac :> czasem trzeba niektore rzeczy olewac i nie brac ich do siebie :> najwazniejsze zebys nie miala nic sobie do zarzucenia ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozni sa ludzie na tym swiecie... moze dla niego to juz zwykla rutyna i codzienny obowiazek? jak dla niektorych panow np. piwko przed telewizorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
faceci chyba tacy sa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze trafilas na faceta ktory nie umie nawiazywac wspolpracy? albo czegos wytlumaczyc na spokojnie tylko wytyka bledy? moze nie zna innego sposobu na to aby wyrazic swoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewka87 no raczej nie wszyscy... moj potrafi mnie skrytykowac baaardzo emocjonalnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widocznie :> ale to sie moze tez i z wychowania brac... moze jest taki surowy i bezuczuciowy na codzien? osobiscie wspolczuje jego zonie jesli ja ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
moj tez 🖐️ ale z szefem to calkiem inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma plec do tego
bo ja nie rozumiem! jakas seksistka jestes. uwazasz ze kazda kobieta jest idealnym szefem? albo mloda i glupia, albo poprostu szowinistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ona napisala ze kobieta jest idealnym szefem? trafila na takiego wrednego wspierajacego stereotyp szefa no i nie jej wina przeciez. nie ma co jej krytykowac i oskarzac o szowinizm itd. poza tym duzo jest mezczyzn ktorzy krytykuja bezuczuciowo... no przynajmniej ja na takich trafilam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×