Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

origami

ciagle tylko seks !!!!

Polecane posty

czy wasz facet też ciągle ma ochotę nna seks,przecież czasami trzeba się zająć czymś innym,są dzieci szkoła,ja zajmuję się domem,mąż się o nic nie martwi,jedynie pracą,ale na dłuższą metę to jest męczące,wiem,co powiedzą inne Panie,że pewnie jestem oziębła i drętwa,bo wiem jakie kobiety mogą być złośliwe,uwielbiam seks,ale nudą wieje w naszej sypialni,ja często jestem zmęczona,bo praca przy trojgu dzieciach jest naprawdę męcząca,a mężowi tylko zależy na seksie,nie to jest najważniejsze,jeżeli ma się dzieci,nie najważniejsze jest Jego zaspokojenie w łazience kiedy tylko mnie chce,zwłaszczama,że ciągle tak samo,On sie zachowuję jak napalony samiec,mam tego dosyć,czekam na mądre porady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
ja ci ich nie dam bo niestety nie jestem madra :classic_cool: ale moze ktos inny sie wypowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkalna pogoda
oj kochana- zycie bym oddala za twojego meza!!;) choc ok, zartuje..!!Majac rodzine i trojke dzieci to wcale nie jest taki fun kochac sie tak czesto jak druga strona ma ochote..Wazne ,ze ty uwielbiasz seks i wiesz,ze niechec twoja wynika jedynie z nudy wiejacej z sypialni...Jednak na to sa sposoby...a na moj problem(poruszony w topiku(roznice temperamentow) obawiam sie,ze nie znajde rozwiazania...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zdecyduj sie na czwarte dziecko ? Przynajmnie na jakis czas sie opanuje :-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem chyba nie w tym, że on ciągle chce tylko że ciągle tak samo........... a to wszystko nie tak, nie tak, nie tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoojojojojojooj
no to zmieniaj pozycje, rob tak jak ty chcesz masz neta a tu jest wiele stronek.Zainteresuj go tym, powiedz ze tego potrzebujesz.Jeju gadac gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokefeler3
ciągle się kochać ale urozmajcać sobie życie w sypialni to wspaniałe można przecież używać różnych zabawekerotycznych a to bardzo pomaga i na różnicę temperamentów też także zachęcam i nie narzekajcie tylko coś z tym zróbcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×