Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

natusia co do oczka to moj alex mial to samo i mu wrocilo teraz z powodu kataru. przegotowana woda trzeba przemywac ale tak ze np jka bierzesz wacic to tylko raz przez oczko przeleciec i nowy waci jak jeszcze raz, nigdy dwa razy tym samym po oczku tak mi powiedziieli a na oczko ja poszlam do lekarza i dostal maly takie krople w masci Fucithalmic viscous eye drops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli wcale nie straszę, ale jak czytam o twojej nocy to mi moja sie przypomina na dwie doby przed urodzeniem ;) trzymam kciuki, co by nie było a u mnie koty marcowały (???) nocą, co za jęki!!!jak z horroru, az balam sie wyjsc by je pogonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
A ja wczoraj zrobilam zupe z soczewicy-wynalazek moj:) w zasadzie wzorowalam sie na grochowej i ugotowalam.Wiecie ta soczewica szybko sie gotuje jakies 20 min po wczesniejszym wymoczeniu we wrzatku przez 30min.I dobra :) jakby ktoras z Was chciala sprobowac to zapraszam lub sluze przepisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny! Borówko napisz mi gdzie w tesco są pierogi, no bo na Polskich półkach ich nie widuje, a może to są jakieś Angielskie pierogi o których piszesz? Mamo Eli niezłą noc miałaś, więc chyba Twoje przypuszczenia, że ta ciąża szybciej się skończy się sprawdzą, ale jeszcze ściśnij nogi choć na dwa tygodnie:) Ja jestem w 33 tyg i nie doświadczyłam jeszcze żadnych skurczy BH, ale to chyba normalne, a może ich po prostu nie rozpoznaje, bo nie wiem jak mają wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w asdzie tez sa polskie pierogi mrozone, i inne warzywa mieszanki mrozone, i chyba pyzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwwwa pewnie co oddzial to inne produkty, i tak samo w roznych miejscach. U nas ostatnio dorzucili troche produktow do lodówek, m.in. pierogi, ale mrożonek jeszcze nie widzialam. A z jakiej czesci londynu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak się a Moną na ten car boot sale napaliłyśmy.A tu dziś nieczynne:( Za to powspominałyśmy sobie nasze porody - bo Mony koleżanka rodzi na dniach, więcdostała zastrzyk odwagi, bo my bardzo pozytywnie wspominamy nasze porody;););) No mamaEli - tak Ci się spieszy do drugiej tabelki? Tobie może nie, ale dzidzi...Trzymam kciuki.Co do zimnej krwi - ja już bym panikowała, pewnie byłabym już po kilku telefonach do szpitala i co najmniej jednej wizycie;);) U mnie na obiad zwykłe schabowe, ale obtaczane w płatkach kukurydzianych.W sumie to wiórkach kokosowych lub płatkach migdałowych takie kotlety są lepsze, bo panierka trochę miększa.:) Czarek przekracza wszelkie granice marudności.Wszystkiemu winne zęby.No i lada moment będzie sam siedział.Teraz sadzam go w rogu (jak mówiła jedna blondynka, bo tam najcieplej 90 st) i sam siedzi, oczywiście trzeba go pilnować, bo w każdej chwili może fiknąć na boczek.:) Kamila - ja miałam i nadal mam przejścia z teściową (nawet jak jest dobrze to nigdy nie będzie tak jak było na początku).Ale wierz mi dzieci przełamują wiele barier. Natusia22 - co do oczka to nie znam innych sposobów, po prostu przemywaj tym co masz i się nie poddawaj. Chciałam Cię ostrzec przed używaniem CZĘSTO termometru jako kupkowego wspomagacza.To może uzależniać.Nie stosuj za często, oczywiście sporadycznie nie zaszkodzi.Spróbuj podginanie nóżek do brzuszka i masaże.Tak mi się wydaje,że wszystkie dzieci muszą przejść przez ten etap \"stękania\".W jednej książce było napisane,że winny temu jest niedojrzały układ nerwowy: jedne mięśnie pchają, drugie zatrzymują i w efekcie nie ma kupy tylko mnóstwo wysiłku dzidzia w to wkłada. Karmienie piersią (Arvena + Natusia) Ja jestem wielką agitatorką karmienia piersią, więc do tego namawiam. To jest wielka wygoda i nie wspominając o korzyściach dla dzidzi.Oczywiście są też trudne chwile (bolące sutki, zatory kanałów mlekowych, problem karmienia w miejscach publicznych i wiele innych) - sama tego doświadczam, ale korzyści są niewspółmierne.Lecz musicie wybrać to co wg Was jest najlepsze dla Was samych i dla dzidziów (ale fajne słowo wyszło).Nikt nie będzie krytykował Waszych wyborów.Nie wolno się obwiniać, bo jak zdecydujecie jednak nie karmić (co jest w naszej społeczności nieakceptowane bez komentarzy), będziecie się źle z tym czuły.A przecież robicie wszystko co najlepsze dla waszych pociech. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Borowka ;) :D:D co ma byc to bedzie :) a ja dzis poszlam na latwizne i na obiad byla pizza+salata. mojej Eli rumianek nie pomagal wcale na ropiejace oczka. na dzialanie soli fizjologicznej tez trzeba bylo poczekac, ale obeszlo sie bez lekow :) . natusia jak Cie to bardzo martwi to serio zadzwon do HV niech to obejrzy, przy okazji zapytasz o pobudzenie laktacji ;) chyba wiekszosc dzieci ma problem z ropiejacymi oczkami w ktorejs tam dobie zycia. ide polezec bo pojechalam na zakupy bez pasa i teraz brzuch mi peka w szwach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka z Londynu nie jestem, mieszkam niedaleko od Londynu na północ w St Albans, tutaj w okolicy też jest tesco extra, ale nigdy nie szukałam w mrożonkach Polskich produktów, nie myślałam, że mogą być, ale dzięki teraz już będę wiedzieć gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Czesc wszystkim MamoEli -no to masz niezle, moje bole mi......przeszly, i w sumie od piatku czuje sie jak w 5 miesiacu tylko brzuszek a raczej brzuchol wielki i to tylko sprawia mi problem jakis bo za nic sie ulozyc nigdzie nie moge. Zreszta ja to bym juz do szpitala wydzwaniala i pojechala na pewno po takiej nocce. A moja polozna ostatnio mi powiedziala ze its gonna be a very big baby?? i zyczyla mi powodzenia przy parciu heh a nastepna wizyte mam 16tego. Wiec niewiem jak to rozumiec. Pozdrowka wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac was na temat tych skurczy,nie wiem co sie dzieje ale mnie od jakiegos czasu podbrzusze boli a nawet czasami cos mnie nadole zakuje ze az musze sie zlapac czegos bo jest taki bol. Nie wiem co sie dzieje lekarka mowi ze jest wszystko w porzadku,boje sie ze cos jest nie tak.Lekarka powiedziala mi ze mam jak najmniej chodzic bo mala jest w miare duza i jak chodze duzo to mi uciska dol z ciezaru i dlatego tak boli,a te skorcze to skad.Nie wiem co mam juz myslec bo w sumie to 31 tydzien zaczal sie wiec troche jeszcze do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jm sie tak tymi skurczami nie przejmowala skoro przchodza, ja mialam takie pozadne dwa razy i regularne co 10 min ale po 8 godzinach przeszlo a teraz nic , wiec to wszystko ciezko stwierdzic, wazne jest czy te skorcze otwieraja szyjke bo wtedy faktycznie moze sie cos przytrafic. mama eli jak bedziesz miala jeszcze traz to samo to jedz do szpitala i najwyzej ci szyjke sprawdza i bedziesz wiedziala czy faktycznie dzidzia sie powoli szykuje, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadgoniłam z czytaniem :) u mnie dzień kiepski bo mama miała taką migrene, że przeleżała w łóżku większośc dnia i teraz znów po obiedzie śpi, wiec nigdzie nie pojechalismy :/ Moj Ed śmieje się, że mam nowe wydarzenie do wpisania do zielonego pamiętnika ciąży z pampersa.. w moich sutkach pokazało się coś mokrego, ale tak ciut ciut ;) Mała79 ja mam podobnie, czasem czuję sie taka spięta w podbrzuszu, moje małe też dośc dużo waży wiec będzie coraz ciężej. Najgorzej jak czuje ucisk na żebra i wątrobe, to zaraz bym chciała się położyc. A tu jeszcze 8 tygodni więc to będzie rosło i rosło.......... Zgadzam się, że po takiej nocce mamy Eli to juz bym do szpitala dzwoniła.. ale to moje pierwsze więc chyba nie ja jedyna. Pas podporowy.. mówisz mamo Eli że pomaga. dostałam jeden od koleżanki, ale taki szeroki, że wbija mi się w kręgosłup, wiec zamówie chyba ten cieńszy w jakimś amazonie czy cuś. Jak pochodze czy postoję dłużej, np przy robieniu obiadu to strasznie mnie stopy bolą. Idę dalej leżakowac, zajrze jeszcze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale taka opanowana nie jestem. po prostu nie znioslabym mego meza pytajacego mnie co kilka minut co robimy :) z Ela wytrzymalam 4 godziny zanim nie zaczelam stekac w lozku.zbudzilam go tym stekaniem oczywiscie, powiedzialam ze to chyba juz i ze jak bedziemy musieli jechac to go zbudze i zeby mi na razie nie wchodzil w droge :D:D:D .no to poszedl spac, co mnie jeszcze bardziej rozsierdzilo bo powinien cierpiec ze mna! pewnie bym go ofukala jakby mi wlazil w droge, taka juz babska natura :) a teraz na dodatek mam Ele, ktorej nie chcialam zbudzic za skarby swiata!!! dopiero miałabym jazde nocna! ot i cala sztuka opanowania! po prostu wykalkulowalam sobie ze dla wlasnej zdrowotnosci lepiej bedzie siedziec cicho ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! jak samopoczucia? u mnie dzis noc bez przygod :) malo spalam ale to z \"nadmiaru\" komfortu i z powodu pecherza czyli nic nadzwyczajnego ;) ide zrobic kawke, moje niedobrzatko jeszcze spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim i pierwszej mamie Eli moja mama juz o 6:30 postanowiła wziąc kąpiel, bo myslała, że my to wczesnie wstaniemy, hyhy, a ja dopiero teraz sie przywlokłam, na szczęscie jeszcze zasnęłam po tej 6. Wstawiłam już kawe, z ekspresu dla odmiany i zaraz coś wszamie Mamo Eli przeczytałam mojej mamie twoją ostatnia wypowiedz z wieczora i obie się smiałyśmy... typowi ci nasi faceci. Mój tata też wiecznie o coś pyta mąż raczej jest cichą osobą ale ja o wszystkim decyduje, heh cóż oni by bez nas zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest niebywale spokojna osoba, ale czasem potrafi mnie zaskoczyc swoim panikarstwem. potrafi sie zdenerwonac z błahego powodu i reaguje niewspółmiernie do sytuacji. co prawda przy pierwszym porodzie byl opanowany, dopóki nie zaczelo na prawde bolec ;) jesli chodzi o noszenie portek to ja lubie rzadzic, ale nie przesadzam z tym, bo uwazam ze facet tez powinien miec cos do powiedzenia. i tak zazwyczaj postawie na swoim ale staramy sie podejmowac decyzje razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no to u mnie jest podobnie. Ed wie, że ja lubie porządzic, do mieszkania wybierałam np wszystko ja, on po prostu i zawsze mówi.. to na co masz ochote i tobie się podoba. Ale na głowe nie da sobie wejśc, może też dlatego, że jest o 8 lat starszy... Ciekawa jestem jak to będzie przy moim porodzie... on ma córkę z pierwszego związku, wiec w sumie co nie co ma za sobą, ale co kobieta i porod to inaczej... Mamo Eli zaraz ci napisze maila co i jak z tą ikea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! MamoEli ciekawa noc!!!Jak mieszkalismy we flacie to tez mielismy imprezki i glosny sex:)A z porodem to jeszcze poczekaj!! Dzisiaj pogoda okropna a i ja nienajlepiej sie czuje glowa boli:( Ide leniuchowac,zycze milego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
witam dzielne dziewczynki z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Kamilko i Mamo**Eli pogody to ja Wam moge dzis pozazdrowscic:( w londynie ciemne chmury i do tego nie ciekawie wyglada...pewnie zaraz lunie...wczoraj wybralam sie na koncert na wembley wiecie fajnie bylo malenstwo tez dobrze to znioslo-posiedzialam troszke i posluchalismy sobei i wrocilam ale ta sala robi efekt naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie chmury,ale nie pada!Nie poleze przy tej wredocie!!! U mnie wczoraj car boot byl,ale nic ciekawego nie bylo... Cos kicham dzisiaj,i w gardle mnie dusi,wychodzi mi spacerek sobotni w deszcz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Anecia no teraz cos wisi w powietrzu u mnie wszyscy wspollokatorzy zakichani jacys chodza... poki co ja sie jakos trzymam oby tak dlaej :) mam nadzieje ze to chwilowy katar i szybko Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po wizycie u fryzjera :) anecia dzialaj szybko bo im szybciej zaczniesz sie leczyc tym szybciej z tego wyjdziesz! na wypocenie sie proponuje herbate z miodem cytryna i imbirem. siodme poty wyciska!!! poza tym nie zaluj sobie paracetamolu. mozesz brac 2 tabletki co 4 godziny. no i oczywiscie syrop z cebuli... jedyny skuteczny i bezpieczny aczkolwiek nie przechodzi mi przez gardlo :( . zamiast tego robilam sobie syrop z cytryny, miodu i imbiru wlasnie, ale mialam po nim nieziemska zgage! u mnie tez zaczyna sie chmurzyc, ale jesli chodzi o mnie to luzik bo na dzis mam zaplanowane... sprzatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysle meza po miod i imbir,dzisiaj ma wolne:)kreci mnie w nosie,glowa troche przestala wzielam jedna tabletke paracetamolu. My tez mamy zaplanowalismy sprzatanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
i sobie kawunie popijam:) a jak u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×