Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukująca37

balsam do ciała opalający, niezmywający się, nieżółknący?

Polecane posty

Gość Poszukująca37

Gdzieś na forum widziałam topik o balsamie do ciała firmy Garnier czy Loreal.... nie pamiętam. :( Użytkowniczki zachwalały, że nie brudzi ubrań i nie schodzi ze skóry na żółto. W nazwie miał coś bodajże z "muśnięciem słońca". Przypomnijcie mi proszę co to za balsam, bo nie mogę znaleźć w necie. A może znacie jakieś inne dobre kosmetyki nadające się dla bladej osoby, a dające równomierną, niebrudzącą i nieżółknącą opaleniznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukująca37
Nikt nie zna???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
chodzilo o garnier,wpisz w wyszukiwarce na zdrowiu i urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
chyba ze przez szybe w oknie, bo niektorzy nie moga siedziec na dworze a, w budynkumaja dach, ktory zakrywa slonce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
ja nie lubie Garniera, jest za mocny, intensywny kolor. (mam jasną cerę). delikatniejsza jest kolastyna i farmona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno chodzilo Ci o balsam Garnier \"skora musnieta sloncem\" .Ja go uzywam i jestem bardzo zadowolona . Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata taka jedna
a ja mam takie do sprzedania, z mnóstwem innych kosmetyków, może zajrzyj na mój wątek kilka postów niżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika pika
czy ten żólty garnier śmierdzi tak jak zjaja np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata>> gdzie jest Twoj temat ? jak mozesz to daj link :) Mika>> jak dla mnie to ziaja bardzo smierdzi ,a garnier ma znosny zapach i po posmarowaniu juz nie czuje tego zapachu ,a ziaji bardzo dlugo czulam i byl okropny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika pika
o dzieki za odpowiedź chcę się jeszcze upewnić to jest ta sama seria co garnier klony tak? wąchałam go dazisiaj i pachniał cytrusami. Dkla mnie zjaja poprostu cuchnie zwłaszcza z upłytem czsu. Zastanawiam się jedna czy jest sens go kupować jezeli opalam się na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika>> tak to jest ta sama seria ,fajne sa te balsamy :) Czytalam wlasnie na opakowaniu i nic nie pisze o stosowaniu go po opalaniu w solarium .Ja go uzywam bo niestety nie moge sie opalac :( Po solarium to raczej powinnas stosowac balsamy po opalaniu ,takie ktore utrwalaja opalenizne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika pika
dzięki barbi sama nie wiem czy wogóle bedzie widać efekt tego balsamu ale jeżeli mówisz że nie śmierdzi to może go kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukująca37
Barbi, napisałaś że jesteś zadowolona ze stosowania tego balsamu Garniera. Mam więc pytanko, czy nadaje się on dla osoby z jasną karnacją, bo niestety taką posiadam. Boję się tego schodzenia ze skóry z efektem "żółtaczki". Nie zostają takie plamy? No i ważne, czy nie brudzi ubrań....Wybieram się na weekend majowy do ośrodka SPA i chciałam sobie zafundować ciut lepszy koloryt, jak superbiel po zimie ;) Solarium i słońce to niestety u mnie efekt buraka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam johnson holiday skin około 13zl za 250 ml. Zapach na początku bardzo ładny później trochę \"samoopalaczowy\". Efekt po 3 uzyciach widoczny . łatwo nakładac, świetnie nawilża. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujaca 37 >> Ja niestety tez mam bardzo jasna karnacje i doskonale rozumiem o co Ci chodzi :) Ten balsam nie tworzy plam ani smug. Musisz tylko pamietac ,zeby nalozyc go troszke mniej na lokcie i kolana . Bardzo ladnie schodzi ,nie zostawia zadnych plam . Opalenizna ma ladny naturalny kolorek ,a nie odcien zolty jak po innych samoopalaczach czy balsamach brazujacych .Ja jestem naprawde bardzo zadowolona z niego i szczerze go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukująca 37
Dzięki za info Barbi, w takim razie się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona ale garnier smierd
jak dla mnie yto garnier smierdzi juz wsie zastanawialam nad zmiana chociaz z opalenizny jestem zadowolona rowna nie schodzi plamami swietnie nawilza A z kremow do twarzy kiedy mi super przypadkll do gustu z bielendy krem brrazujacy czy cus... ale dawno nie uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusindaaa
garnier wcale nie smierdzi, wg mnie ma ladny rumiankowy zapach i naprawde daje dobry efekt :) ja rowniez szczerze go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka braz
lepiej uzyj balsamu z jonsona "HOLIDAY SKIN BODY LOTION" bo nie wiadomo co to za balsam i czy zeczywiscie jest taki dobry!!ja urzywam tego z jonsona i jestem zadowolona bo mam ciemna skure i nie zostawia sladow i naprawde jest dobry zzaufaj mi!!!!Q! WYPRUBUJ GO!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka braz
A I JESZCZE JJEDNO NIE KSZTUJE DURZO TYLKO 15 CZY 16 ZLOTYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaaaaabaaaaa
większość z tych balsamów jest w wersji do jasnej i do ciemnej karnacji. Każdy balsam brązujący troszkę śmierdzi, ale to jest naturalne, bo w skórze zachodzi reakcja chemiczna. Ja używam balsamu Loreal do cery jasnej i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×