Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka_18

Penetracja analna

Polecane posty

Gość Julka_18

Witam..Chciałabym dowiedzieć się czego najlepiej użyc do masturbacji analnej...Chce wiedzieć jak to "smakuje" zanim zrobię to z chłopakiem, a mamy taki zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij bejzbolowy
i smar silnikowy to będzie idealne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz byc wyprozniona tzn.Nie miec kupy w jelicie prostym ,Penis musi byc dobrze nasmarowany wazelina,W trakcie wchodzenia musisz przec na kupe wowczas zwieracz odbytu sie rozluzni i latwiej penis wejdzie do srodka.Partner powinien wykonywac powolne ruchy posuwiste Jezeli bedzie cie bolalo -powiedz ze cie boli nie zgadzaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jelice prostym
buhahahha a to dzie to jesttttttttttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jelice prostym
a co to esica przeciez nie krytykuje tylko pytam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa-brunetka
wybaczcie..ale nie ma czegos takiego jak jelito proste...jest owszem cienkie grube i odbytkica...najlepeij gdyby kału nie było w jelicie grubym tudziez odbytkicy:) w jelicie cienkim zwykle sie to nie nazywa kałem:) troszke anatomi nie zaszkodzi;) a co do sexu analnego jako kobieta nie powiem juz po:) stwierdzam ze najlepiej jesli wczesniej twój partner przygotuje twoja "2 dziurke" przed spenetrowaniem w tym celu niech uzyje paluszków.. powodzenia!!! gwarantuje ze nie pozałujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchew dobra na wszystko
byle nie siekana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zrobic zeby kalu nie bylo......................o...........i oto jest pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna gówniara
lepiej weź się za penetrowanie ksiązek gówniaro !!!! kolejny bezmózg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
ale czy wszystko wyjdzie? chce powiedziec ze jurek jako jedyny odpowiedzial na pytanie i super ze sa jescze tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NASTEPNEJ GOWNIARY......PRZESZKADZA CI TO ZE KTOS CZCE SIE CZEGOS TUTAJ DOWIEDZIEC. POZATYM CHYBE NIE JESTEM GOWNIARA- GOWNIARO. Dzieki wiedzmo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna gówniaro dlaczego uwarzasz,że ktoś kto ma ochote na sex analny jest bezmuzgiem? Jeśli to komuś sprawia przyjemnośc? A nikogo nie uraża i nie robi tym nikomu krzywdy to dlaczego nie? Zazdrościsz? Czy nie rozumiesz? A co do bezmuzgów to każdy sądzi według siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesiennej wiedź
"uwazasz"pisze się przez Ż idiotko! nie dziw sie że wysyłam do szskoły! co za tępaki tu siedz ą ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nigdy tego nie robiłaś propnuje małymi kroczkami, tzn. pieszczoty palcem. Jeżeli do tego się przyzwyczaisz to posuwaj się dalej. Pamiętaj o lubrykatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy DO SZSKOLY? TO JAKIES NOWE SLOWO POLONISTKO?. WEJDZ NA JAKIS INNY TOPIK BO NUDZISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
ty sie za nauke wez a nie za seks :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"dziewczyno\" śmiać mi sie chcę z takich ludzi, jak ty...Kim ty jesteś?Stróżem prawości i moralności? A po kątach i w ukryciu małym zboczeńcem? Nie twoja sprawa na co ludzie mają ochotę. Nie podoba ci się -nie czytaj...Najgprsze, że większość ludzi mam wtym kraju taką właśnie mentalność...elektorat radia m...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeterianin a ty kim kurna jestes że jej coś wytykasz?? czujesz sie lepszy??? kazdy ma prawo do swoich pogladów:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ CO? WEZ TY NAPISZ, KIM TY JESTES. JAKIMS PIERDOLONYM (ZWYKLE TAKICH SLOW NIE UZYWAM) PROFESOREM MIODKIEM. W TYM MOMENCIE WYSTARCZY MI ZE WIEM JAK SIE POSZE GOWNO I DUPA. JEZELI POCZULAS JAKIS DAR NAUCZANIA TO WEZ IDZ Z TAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
kafeterianin - do tego co napisal bad boy juken ja dodam, ze mi smiac sie chce z ludzi, ktorzy innych wyzywyja od "elektoratu radia maryja", jesli tylko ma iine zdanie na temat seksu. Malo to jest 17-18 letnch dziewczyn z dzieckiem, bo nie wiedzialy ze istneje prezerwatywa? Malo ktora potrafi sie odpowiednio zabezpieczyc, a im sie analu zachcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiecie ile lat ma załozycielka topiku? Bo napisała,18 to już znaczy,ze określiła swój wiek? Skoro są ludzie którym solą w oku jest wychowanie seksualne w szkole to nic dziwnego, że są ciąże u nastolatek. A po drugie nie należy generalizować bo to krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×