Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_NODI_19

Miał ktoś wpadke mimo brania tabletek anty?

Polecane posty

Bo przecież to sie niestety zdarza :/ dlatego piszcie jesli to zdażyło sie wam lub znajomym i jakie tabletki zawiodły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
szczerze nie słyszałam o wpadce jak ktoś brał właściwie tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
A co zamierzasz brać, czy już bierzesz tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest
Tak tez w sumie a propos wpadki, to takie tabletki na przeziebienie jak gripex, rutinoscorbin, pyralgin, to mają jakiś wpływ?? Pewnie pytanie jest tendencyjne, ale tak chciałam wiedzieć:P Dzieki za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Rozumiem Cię. Ile masz lat? My używamy tylko prezerwatywe i też momentami mam duże wątpiliowości, no ale mam już swoje lata, no i nie chce rezygnować z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqq21
moja pani doktor ostatnio jak uslyszala, ze z chlopakiem zabezpieczamy sie tabletkami + prezerwatywy, to powiedziala, ze w calej jej pracy zawodowej dwudziestoletniej nie spotkala sie z ani jednym przypadkiem wpadki przy _prawidlowym_ stosowaniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aqq- o tóż to, ja też nie wierzę w ciąże, które są wynikiem właściwiego brania tabletek, już szybskiej uwierze w ciąże z użyciem prawidłowo prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aqq21- chyba trochę przesadzacie z tym zabezpieczniem? no ale podziwiam odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 20 lat....nie wierzycie w ciąże przy tabletkach a przeciez cacharel jest przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Nie chce być wyrocznią, ale prawdopodobnie tabletki nie zadziałaby jak powinny, może jakieś przoczenie, choroba, czasem nie trzeba dużo, żeby zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Wiadomo powszechnie, że nic nie da Ci 100% pewności, ale raczej pewna jestem, że ciąże przy dobrze branych tabletkach są bardzo znikome,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqq21
anii, ja w sumie juz zaufalam tabletkom, nie mam zadnych rozstrojow zoladka itp itd, ale moj chlopak nie jest jeszcze do konca przekonany. ale... chyba bedziemy musieli zrezygnowac z gumek, bo wychodzi na to, ze jestem uczulona na latex :/ wlasnie sobie uswiadomilam, ze juz od jakiegos czasu nie jestem aqq 21, tylko 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aqq21- też sądze, że spokojnie z gumek możecie zrezygnować, a jak jesteś uczulona, to koniecznie. my na razie zostajemy tylko przy gumkach, ale pewnie niedługo przyjdzie czas na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a jakich uzywacie, może durexów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. wlasnie durexy pekly..a mialam takie zaufanie do nich.. Juz drugi raz.. na szczescie pierwszy raz bylam zabezpieczona tabletkami, a teraz... moze byc ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Rozumiem, może będzie dobrze. nie byłaś zbyt wilgotna, że pękły? nam jeszcze ani razu nie pękły. wiesz licze się z ewentulną wpadką, mamy już swoje lata, a z seksu nie chcemy rezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makis
tylko czarne opakowanie durex 10 lat stosuje i nie pekly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doortacomakota
mam do was pytanie, które być moze Was rozśmieszy.po czym poznać, że prezerwatywa pękła?jak pęka to całkowicie i np. część zostaje w ciele kobiety?czy może się zdażyc jedna mała diureczka przez , która może wypłynac nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe prawdopodobieństwo
Biorę tabletki anty od 10 lat. Tabletki mam idealnie dobrane przez ginekologa, czasem chodzę do lekarza na kontrolę, ale nie regularnie co pół roku. O tym czego nie wolno robić podczas brania tabletek wiem już chyba wszystko. Mój lęk przed ciążą był naprawdę paniczny, mąż siłą ciągnął mnie do ginekologa. Po 5 latach brania tabletek w końcu uwierzyłam, że już nie wpadnę. Biorę tabletki zawsze o tej samej godzinie, nigdy nie zapomniałam, mam zresztą nastawiony budzik w telefonie na 21 i wtedy wiem, że muszę wziąć tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a co jak pije sie alkohol, ostatnio same imprezki a my tak bez gumki, tabsy biore od roku, panicznie sie teraz boje ciazy. dzieki papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...ja sporo pije a jest ok jak do tej pory ale nie wiem jak sie maja dragi do tabletek anty...wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Na twoim miejscu bym uważała, bo alkohol, to razcej na pewno obniża działanie tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
ja znam taka dziewczyne brala pigulki i zatrula sie czyms, miala torsje chyba ze 2 dni lykala pigulki czas. no mala ma teraz 3 lata i jest najwiekszym szczesciem mamy-tata sie ulotnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak alkohol obniza ale tylko wtedy gdy sie wymiotuje czy ma biegunke, a popalac to robie to czesto ale potem panicznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxksiezniczkaxx
a co jak bierze sie autoszczepionke doustna? jak sadzicie? obniza skutecznosc pigulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerazette to tabletki,ktore maja bardzo maly czas poltrwania i bardzo mala dawke hormonow,dlatego przy ich braniu bardzo wazne jest,aby brac kazdego dnia o tej samej porze.Jezeli wezmie sie nawet kilka godzin pozniej(i w tym czasie jest seks) to istnieje ryzyko wpadki,poniewaz stezenie hormonow we krwi spada.Musialam brac takie tabletki,bo to dla kobiet karmiacych,a karmilam wtedy moja 2 letnia coreczke piersia. Wczesniej (zanim mialam dzieci) bralam tabletki kilka lat:tri -regol,cileste i skutecznosc byla 100%-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×