Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

wygląd zewnętrzny

Polecane posty

a ja mam pytanie do facetow. Ktora wersje kobiety byscie wybrali: 1. ladna twarz, ale cialko lekko niedopracowane ;) 2. swietna figura, ale buźka nie ta :D I na co najpierw zwracacie uwage(czesc ciala), kiedy widzicei kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie że
wersja 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie 1 ale
i tak większość facetów wybiara nr 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
A ja myślę, że żadnej by nie wybrali.... Po prostu szukali by dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie że
jeśli ma być tylko na raz, to wybór padnie na 2, ale jak na stałe to na 1, bo z ciałem zawsze coś można zrobić, a z twarzą nie bardzo, praktycznie NIC, prócz tapety (na 2cm), lub operacji plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie 1 ale
sama tego nie wiem, ale nadzwyczaj często widzę facetów z super zgrabnymi pannami o nieciekawych twarzach (być może są inteligentne i mają bogatą osobowość - w co wątpię, bo na tych nieciekawych twarzach mają wymalowaną głupotę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie że
bo to z 1 trzeba się budzić codziennie rano i oglądać jej piękno ;) a z 2, sama się domyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu ale prawda
dobry temat ja jestem 100 procent jedynką, jednak jestem zdania, że faceci jednak wolą zgrabne, ale brzydkie z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Flint
wersja 2 . Gazete Pleyboy kladziesz na twarz i pchasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny? ja chyba wolalabym byc facetem, bo oni maja latwiej! kobieta musi byc piekna z nienaganna figura i w ogole wiecej sie od nas wymaga. A facet? wystarczy, ze jest kapke przystojniejszy od diabla i juz jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie 1 ale
to wiadomo nie od dziś... ;) Niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli facet ma dylemat
czy wybrać wersję 1 czy 2 to oznacza to, że nie powinien wybierać żadnej z nich, ponieważ żadnej z nich on nie kocha, a związując się z którąkolwiek na podstawie tak chłodnej kalkulacji wyrządziłby im tylko krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z figurą na bakier
nie jest dobrze byc jedynką z super buźką aktorki, bo czasem na dobrą figurę w moim przypadku szczupłą permamentnie się pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie jest ważne
żeby dziewczyna miała rozum a nie rozumek tak jak ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie jest ważne
żeby dziewczyna miała rozum a nie rozumek tak jak ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem natomiast
klasycznym przykładem 2 ale tak naprawdę to nie widzę żadnej zależności co do wyboru facetów. Żeby się z kimkolwiek związać potrzeba czegoś więcej niż tylko wyglądu. Tu potrzebna jest jakaś zgodność charakterów. A tak w ogóle to chyba zapominacie że są jeszcze inne typy kobiet: Trójka która ma i figurę i urodę oraz czwórka która nie ma ani figury ani urody. i praktycznie wszystkie te typy prędzej czy później znajdują męża i zakładają rodzinę. Reszta to rzadkie wyjątki od reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge powiedziec na co zwracam uwage widzac faceta... oczy, zeby, dlonie i ogolna aparycja ciala :D a Wy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trudno tak jednoznacznie okreslic. zalezy jak bardzo uwidocznione sa te wady. mysle ze wybór byłby tak 50/50 ze wskazaniem na 2 opcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Je też powiem
na co zwracam uwagę u faceta :D Twarz, ubiór oraz to co emanuje z mowy ciała, tzn. czy jest pewny siebie czy nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj faceci
A co jeśli dziewczyna ma piękną szczupłą twarz, ale jest po prostu gruba?? Jesli chodzi o mężczyzn to podobają mi się wysocy, dobrze zbudowani bruneci, najlepiej z niebieskimi oczami, to jest mój typ faceta, ale od reguły są wyjątki. Poza tym jak widzę bardzo brzydkiego mężczyznę, który mnie zaczepia czy coś takiego, nigdy się nie odwracam zawsze rozmawiam i potrafię się z nim zakolegować, zaprzyjaźnić, czego o facetach powiedzieć nie można. Oni nawet przyjaciółki i koleżanki muszą mieć zgrabne, a jak pytam czemu tak mają to odpowiadają, że ładne ciągnie do ładnego, kobiety mimo wszystko są mniej interesowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nie mowi sie tak? zrobilam blad czy z czego sie nalewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×