Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smoczka

panowie?czujecie coś przez tą gumkę?

Polecane posty

Gość smoczka

Czy wy czujecie nasze wnętrze?czy to tak samo jak pocierac przez folię palcem czy może penis jest wrażliwszy i jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipusia
smoczka a czy Twoja cipka nie jest wrazliwsza od Twojego palca? podrap sie po palcu i lechtaczce to bedziesz wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczka
hehe,ale ja chcialam jak panowie czują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
>smoczka ... tak jak opisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowefree
powiem ci prawde,ze jest do dupy z gumka,lepiej dac sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
buzią mu zrób... a tam lepiej wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie to jest tak
U mnie to jest tak, ze czuje jakies 50x mniej. Kiedys zrobilem taki eksperyment, ze najpierw (od tylu) kochalem sie z moja dziewczyna bez gumki, w trakcie wyszedlem z niej, zalozylem gume i zaczalem seks dalej kontynuowac, ale czulem, no wlasnie, ok 50x mniej przyjemnych doznan ,a orgazm,... co tu duzo mowic slabiutki, jak i przyjemny jak wypicie szklanki wody. Ehhh, odpuscie sobie, juz lepiej zrobic i cieszyc sie z seksu i z dzieci, niz nie miec dzieci i nic nie czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm. hm... hm....
hm hm hm no więc ja hm hm jestem hm prawiczkiem hmm ale hmm zawsze wlasnie hmm zastanawailo mnie wielce..hm hm hm jak tak mozna hmm w prezerwatywie hmmm, jaka to z tego hmm przyjemnosc... i ze to w ogole hhm ludziska tak hmm glupio robia... ..hmm ja mysle hmm ze hmm ja nigdy nie bede urzywal..hmm prezerwatywy.. hmm kiedys wpadlo w moje rece hmm pare prezerwatyw.. hm i wlozylem je sobie i sie hmm masturbowalem ..hm i wlesnie hm wtedy hm stiwerdzilem ze ..hm to jakies prsostactwo hm urzywac prezerwatywy..hm ze to jakies takie hmm traktowanie seksu hm jak cos brufnego..hm jak wywozenie szmaba np albo hm wyrzucanie smieci.hm i w ogole tak wulganie hm bezuczuciowo..hmm bez zaufania..hmm no i doznania hmm..no jak bym trzymal hm dziewczyne za reke normalnie albo hm w rekawiczce..no..hmm nigdy nie zrozumeim hmm tych co hm urzywaja prezerwatywy..juz lepiej wcale nie urpawiac seksu .hmm tak jak ja..hm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
racja....masturbacja tylko w gumce ....nakładam sobie recepturkę na kurasa i przeciągam z góry na dół i z powrotem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak że
niektórzy używają bo wolą być zdrowi a nie się później męczyć z jakimiś syfami i innymi rzerzączkami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co lepsze
kochac sie w gumce, czy to ze laska musi łykac tabletki od ktorych zrobią jeje sie torbiele na jajnikach i żylaki na nogach i na 90 % bedzie miala raka piersi w wieku 50 lat ?..... :-O faceci zdeko przesadzacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas
dodac, ze bankowo jeszcze wylysieje przed 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm. hm... hm....
no wlasnie wlasnie mądra rzecz o tych skutkach ubocznych żenskiej antykoncepcji! ja bym nigdy zadnej dziewczyny nie namawial nawet do stosowania jej, o prezerwatwie sie juz chya dosc ..jasno.. wypowiedzialem no.. seks bez zabezpieczenia natomiast jak wiadomo grozi chorobami jesli sie go uprawia z osoba do ktorej nie mamy zaufania. no i grozi dziecmi..a na dzieci no to tez w zasadzie pewnie mozna sobie pozwolic jak sie jest z tą jedyną osobą a poza tym ma sie warunki no wiec co pozostaje? A B S T Y N E N C J A !!!!! no i oczywiscie picie tego... http://www.users.tsn.cc/label/assets/hidden/absinthe2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie to jest tak
To juz wole zeby mi reka dobrze robila, niz seks w prezerwatywie. ALbo ustami... wielka rozkosz, ale na dluzsza mete nie zastapi zespolenia plciowego! Dla mnie seks to mistycyzm, a z guma to jakies nieporozumienie, jakas kpina, smiech na sali... SEKS TYLKO Z KOBIETA! A NIE Z GUMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin-da
Seks w prezerwatywie to jak dłubanie w nosie w rękawiczce :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ileż tu wytrawnych samkoszy seksu! Prawdą jest, że nie uprawiacie seksu albo wogóle albo żadko albo wciąż jesteście na etapie \"udowodnij mi swoją miłość\". Nie dziwię się, że najwięcej postów jest od dziewczyn. Są uposledzone seksualnie. Myślą, uważają, że fecetowi trzeba fajerwerków w łóżku, a prawda jest taka, że facet zawsze ma przyjemność z seksu... kobiecie po tych namiętnych 60 sekundach zostaje tylko pytanie \"czy orgazm to nie czyjś wymysł\" Wracając do prezerwatyw. Nie dla was one, dla was są prochy, które kosztują nie mniej niż dychę. Facet przecież nie płaci za seks, tym bardziej w formie kupowania gumek. Podsumowując temat: jesteście naiwne. Dobrze tak wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Sex bez zabezpieczenia grozi ciążą a dla mnie to byłaby ogromna tragedia. Na początku stosowaliśmy prezerwatywę, ale trzeba uważać, żeby nie pękła, do każdego kolejnego stosunku trzeba zakładać nową. Poza tym partner przyznał się, że odczuwa mniej przyjemności. Nie miał do mnie o to żalu, powiedział tylko jak jest naprawdę. Następnie zaczęłam stosować tabletki, miałam pigułki dobrane u ginekologa, ale libido mi spadło, na początku miałam zawroty głowy, potem problem ustąpił, po kilku miesiącach znów spadek libido. W końcu założyłam sobie spiralę i wreszcie sex stał się przyjemnością. Spirala kosztowała 1000 zł, ale było warto wreszcie nie mam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
uprawiam seks od 13 lat i nigdy nie zdazylo mi sie zeby ktoremus z moich partnerów pekła prezerwatywa w trakcie stosunku. wiec jak słysze o tych pekajacych to troche sie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zakładać nie potrafią
ciamajdy, dlatego pekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kobieta
i powiem ze jako kobieta czuje roznice z gumka i bez gumki i zdecydowanie wybieram ta druga opcje!!!!!! oczywiscie mam stalego partnera i zabezpieczamy sie w inny sposob (tabletki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×