Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m.a.l.i.n.a

czy DEKORATOR SALI to strata pieniedzy?

Polecane posty

chcialam zapytac co o tym sadzicie i jak myslicie czy jest to warte.poza tym jak myslicie ile takie cos moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOMIKA
NO WLASNIE TEZ SIE NAD TYM ZASTANAWIAM BO PIENIEDZY TO TROCHE SZKODA ALE Z DRUGIEJ STRONY TO PRZECIEZ TYLKO RAZ W ZYCIU POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa
każdy dzień jest raz w życiu,nawet ten następny po ślubie więc chyba lepiej przemyśleć wydatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza rzecz na której można zaoszczędzić organizując wesele. Ja nie mam tego problemu, bo na wesele wynajmuję salę, która ma już gotową dekorację i nie muszę zaprzątać sobie tym głowy. Gdyby jednak było inaczej to zrobiłabym tak jak znajomi na innych weselach - tzn. w dniu wesela najbliższa rodzina i przyjaciele pary młodej (kto mógł) stroili salę. Z resztą jako prezenty dostaniecie mnóstwo kwiatów, które również mogą posłużyć jako piękny element dekoracyjny. Na pewno nie płaciłabym dekoratorowi. Strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoracje sali weselnej i kościoła to przepiękna sprawa! Zawsze dodają uroku i goście lepiej czują się w pięknie udekorowanych wnętrzach! Zerknij sobie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Dekoracje/ tam z pewnością znajdziesz jakąś fajną ślubną ofertę w rozsądnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan 26
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Najbardziej przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Ustaliliśmy, że temat wystroju zlecić profesjonalistom , i to była bardzo dobra decyzja. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dbałość o szczegóły Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×