Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cza-rodziejka

Po czym poznać,że mężczyzna myśli poważnie o kobiecie?

Polecane posty

Gość lusty
tak sobie pomyślałem (kiedy próbowałem odpowiedzieć Ci na pytanie), że raczej średnio wychodzi mi okazywanie uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
A jak okazywałeś to swojej dziewczynie jak nie byliście jeszcze razem?Jakie gesty,słowa,uczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
uruchomiałem mój nieodparty seksowny tik nerwowy i pociągająco mrugałem prawym okiem:P serio to oczywiście starałem się jak najczęściej ją spotykać, z nią rozmawiać -dawałem do zrozumienia,że chcę ją bliżej poznać i że działa na mnie fizycznie-tak normalnie... nie wiem co tu tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
A powiedz mi po czym można poznać,że facet myśli poważnie o kobiecie?Jakie słowa?Zachowanie jego może o tym świadczyć?bo nie zawsze przecież jest ono jednoznaczne,zgodzisz się chyba ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
zgodzę się, że nie jest ono jednoznaczne dlatego nie potrafię udzielić konkretnej odp. ja mogę poważnie myśleć po 1.kilku latach znajomości 2.wspólnym zamieszkaniu 3.przejściu paru kryzysów 4.tym że jak ją pokocham i zaufam wiem, że nie o to Ci chodziło dokładnie, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
A w takim razie zadam Ci inne pytanie.Po czym wiesz,ze do kobiety czujesz to "coś"?I jak jej to próbujesz okazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
wtedy po prostu nie mogę uwolnić od niej moich myśli...i na dodatek to mi nie przeszkadza myślą słowem i uczynkiem...ehhh nie chce mi się pisać jakichś banałów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czarodzijeko
to zalezy, na jakim facet jest etapie, jak na poca\zatkowym, to moze mu wcale nie zalezec na tym, zeby pokazywac ze mysli. Zrob test - powiedz, ze masz pokoj do pomalowania, daj do zrozumienia, ze liczysz na pomoc. Jesli sie na to rzuci, to mu zalezy. Pare razy dzieki temu mialam odwalony remoncik - powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
Dobre:-D gratuluję pomysłowości na to nie wpadłam;)Dziękuję Ci za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
o właśnie:D....ja nie potrafię odpowiedzieć bo jeszcze nigdy nie myślałem poważnie o żadnej kobiecie ....jestem zbyt niedojrzały emocjonalnie....dlatego też za cholerę bym nie zrobił remontu dziewczynie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czarodzijeko
oczywiscie, lepiej,zeby facet wiedzial, ze nie bedzie nad nim stala mama ani babcia, Inny sposoby - kazac mu sie uczyc prowadzenia samochodu, jezdzic ze soba w celu zalatwiania jakichs nudnych spraw, im dalej tym lepiej, do pomagania ci zanoszenia np starych ciuchow do kosciola, skopania dzialki Wszystko, co jest w sunie malo atrakcyjne,ale on sie bedzie poswiecac liczac ze docenidsz jego meskią sile i zdolnosci i ze bedzie mogl byc z toba sam na sam. Jak kocha to potrafi z siebie zrobic nawet idiote i jelenia. Ech, moj chlop robil wszytko przed slubem, a po ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
Dziękuję Ci bardzo za rady:)skorzystam z nich w najbliższym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi taki jeden robil remont
wszystko mi naprawial:( i nie wyszlo nam bo mu nie zależało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×