Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podszyw nr.87-772

Niebywale zwierzątka PODSZYWACZA

Polecane posty

Gość podszyw nr.87-772

Mam problem--moj patyczak stracił nogę, ma w tym miejscu (na "udzie") zielony slad, teraz widze to samo na 2 nózce. Trzymam je na drzewku, mają swobodę, ale przez 1 dobę siedziłały w dużym sloju--czy to mozliwe, że wtedy sie popodgryzały? Czy to choroba? Zna sie ktoś ? Koniecznie mi pomóżcie bo chcę się pod patyczaka podszyć, a tak bez nogi to nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadna basia
No nie mam pojęcia.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw nr.87-773
tańcząc upadłem na patyczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę cię
KOCHAM GRYZONIE I NIE MOGĘ POGODZIĆ SIĘ Z TYM, ŻE KARMICIE SWOJE PATYCZAKI MYSZAMI! TO SADYSTYCZNE! WYOBRAŻCIE SOBIE, ŻE JESTEŚCIE TAKĄ MYSZĄ. ODDZIELAJĄ WAS OD MATKI I TOWARZYSTWA, ŁAPIĄ WAS ZA OGON I CHOWAJĄ DO ZIMNEGO TEKTUROWEGO PUDEŁKA MIMO, ŻE WYRAŻASZ SPRZECIW. W SAMOTNOŚCI JESTEŚ NOSZONY DŁUGI CZAS, AŻ W KOŃCU KTOŚ OTWIERA TWOJE PUDEŁKO I PALUCHAMI WYCIĄGA CIĘ ZA OGON MIMO, ŻE PISZCZYSZ Z BÓLU I BEZRADNOŚCI. MIMO, ŻE NIE CHCESZ WPYCHAJĄ CIĘ DO ZBYT CIEPŁEGO DLA CIEBIE AKWARIUM, GDZIE KULISZ SIĘ Z PRZERAŻENIA. NAGLE COŚ OD TYŁU SIĘ DO CIEBIE SKRADA I ZANIM ZDĄŻYSZ ZAREAGOWAĆ, DŁUGIE I OSTRE JAK SZPILKI KŁY PATYCZAKA PRZESZYWAJĄ TWOJE MAŁE CIAŁKO PRZERAŹLIWY BÓL PRZESZYWA CIĘ OD GÓRY DO DOŁU. TO JEST OKRUTNE NIE MOŻECIE TAK TRAKTOWAĆ GRYZONI TYLKO DLATEGO, ŻE SĄ MNIEJSZE SŁABSZE OD WAS I WASZYCH PATYCZAKÓW NIE KUPUJPATYCZAKÓW! TE STWORZENIA SĄ ZBYT EGZOTYCZNE NA HODOWLĘ W DOMU. DAJĘ GŁOWĘ, ŻE SIĘ MĘCZĄ W TYCH WASZYCH CIASNYCH TERRARIACH. POZA TYM, WIĘKSZOŚĆ Z NICH JEST NIELEGALNIE SPRZEDAWANA I TRANSPORTOWANA Z ICH NATURALNEGO ŚRODOWISKA. NIE CHCĘ ŻEBY MYSZY BYŁY TAK TRAKTOWANE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak zjadł gryzonia
wątpliwa sprawa. to patyczak ma kły??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieźle
No nie ma klów ale ponoć jest jadowity, :-/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×