Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooooonaa

Okłamałam faceta w sprawie wieku. O całe 4 lata! Help!

Polecane posty

Gość ooooonaa

A wszystko potoczyło sie tak : razem z koleżanką poszlyśmy w sobotę na zabawę. Chciałyśmy mile spędzić czas i nie mialam zamiaru nikogo poznawać. Zresztą tam gdzie poszłyśmy to było same towarzystwo które miało około 30stki. Zaczełysmy sie bawić, wypiłyśmy po piwie i zajęłyśmy stolik z rezerwacją. Ciagle jednak widziałam ze z boku przyglądał mi sie pewien chłopak. Dawałam mu około 20-25 lat. No ale cóz, wypiłysmy i poszłyśmy na parkiet. Zapomniałam o nim. Jednak po jakimś czasie znalazłam sie obok niego i tak sie złozyło ze zaczelismy razem tanczyc. Po jakims czasie powiedział ze musi isc uspokoic kolegę, przedstawił sie i powiedział ze mam piekne oczy. I tak sie zaczeło. Spędzilismy do konca zabawy juz razem na tancach i rozmowie. Były przytulance, wszędzie ze mną chodził. Potem nie chciał mnie puscic i wziął nr telefonu. Ale najgorsze było to gdy dowiedziałam się że ma 31 lat...a ja ? tylko 18, a powiedziałam ze mam o 4 wiecej i studiuję garmanistykę ( takie mam plany) . Okłamałam go bo sądziłam ze po prostu troche potanczymy i kazde pojdzie w swoją stronę. a stało sie jednak inaczej. Dzwoni do mnie codziennie, napisał mi ze chciał mnie wtedy pocałowac, że mnie odwiedzi itp. A ja czuję sie głupio i nie wiem co robic. Pomozcie !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznać się
nie masz innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonaa
No ale ja uwazam ze bezsensu sie przyznawać skoro co z tego ze ja to zrobie ? Podoba mi sie on i z wygladu i charakteru ale nie jest nic poza zwykłą znajomoscią nam pisane... Wiec po co to robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że już pozamiatane :P bo jak sie teraz przyznasz to on i tak moze Cię popier..... bo skoro go okłamałaś podczas pierwszego spotkania to on już Ci nie będzie ufał tak myślę aczkolwiek mogę sie mylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonaa
Zrobiłam to bo sądziłam ze nic wiecej poza dyskoteką z tego nie bedzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonaa
A skad wiesz ze wyjdzie na jaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, jak miałam 21 lat podrywał mnie w studenckim klubie koleś, który twierdził, że też ma 21 lat i studiuje romanistykę. Po kilku spotkaniach wygadał się na odchodnym, że idzie się uczyć, bo ma klasówkę z matmy, a potem zapalił się na czerwono od stóp do głow :D Lepiej się przyznaj i powiedź dlaczego tak skłamałaś, będzie mniejszy wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonaa
No tak jasne, tak byłoby najlepiej bo moja kumpela powiedziała prawde ze ma tyle :P Ale to nie realne bo nawet dzis dzwonił i sie pytał czy moze pod uczelnie po mnie przyjechac :| Ale ja nie chce nic z nim majstrowac bo wiem ze to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonaa
No nie wiem , ja przeciez nie mysle zeby z nim byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może on też
okłamał, np. odjął sobie kilka latek :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×