Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna..jedyna najdroższa

Cena wybudowania domu ?

Polecane posty

Gość KubaPP

Cena zależy od wielu czynników, jak duży dom, z czego zbudowany, jak wykończony- można wyliczać w nieskończoność. Ja gdy się budowałem wiele prac starałem się robić we własnym zakresie i tutaj sporo mi się udało zaoszczędzić. Potrzebny mi był jedynie agregat- kupiłem kruzera- cena szybko się zwróciła, agregat jest solidny, wydajny i bezawaryjny i służy mi do teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanaa

Też kupowaliśmy agregat z tej firmy, okazał się dobrym i trafionym sprzetem, a co najlepsze przydaje się nawet często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgadzam się że cena zależy od wielu czynników tego jaki projekt wybierzesz i gdzie będziesz budował my budujemy dom zgodnie z projektem Gamebo 101 a robi to nam firma Gamebodom Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felkson40

Cena może być różna w zależności od tego jaki to ma być dom, z jakich materiałów, jakiego metrażu? Opcji i sposób jest naprawdę dużo, dlatego ciężko zgadywać cenę. Z jednym trzeba się zgodzić – to fundamenty są najważniejsze. Budowałem się w tamtym roku, to coś o tym wiem. Aktualnie zero problemów, wykopy pod fundamenty zrobione sprawnie i dokładnie. Polecam firmę Inter-Styl WWW.uslugiminikoparkalodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riogea

Wszystko zależy od materiałów, miejsca ich kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerty

Tak, to prawda. Nawet jeśli chodzi o beton, to są ogromne różnice w cenach. My w końcu zamówiliśmy beton z Cembet (Kraków), mieli bardzo dobrą opinię no i cenę przystępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×