Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ampetilka

ci którzy myślą, że pod rządami islamu Europa będzie szczęśliwa

Polecane posty

Gość pormuss
zawsze wiedziałem, żę Arabowie to bezwzględna nacja. Zdobyli kupę świata przypadkiem bo Bizancjum i Persja wymiszczyły się we wzajemnych wojnach i nie były w stanie przeciwstawić się najeźdzcom. A kulturę i naukę tym prymitywnym pastuchom robili chrzxeścijanie, żydzi i persowie głównie ... Nosili nazwiska arabskie często ale to nie świadczy, że to byli Arabowie. Ruscy też narzucali zmianę nazwisk na rosyjskobrzmiące innym narodom w Rosji Sowieckiej. Smieszą mnie ich pretensje do znaczącego miejsca w historii kultury i nauki. Nawet dzieła filozofów starożytnych tłumaczyli na arabski nie oni ale chrześcijanie dla nich. Trzeba skończyć z tą apologią Arabów i ich wkładem w światowe dziedzictwo ! Trzeba zatkać gęby tym nawiedzonym lewicowcom, którzy fałszują historię na korzyść Arabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho promuss
ho oddychaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytffek
jak ja lubie kiedy ktoś wreszcie w Historii krzyknie "król jest nagi". Zawsze podejrzewałem, żę poganiacze wielbłądów nie mogli stać się twórcami wyrafinowanej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anótka
poza początkami ekspansji zwycięstwa zawdzięczali Kurdom i przede wszystkim Turkom ... oczywiście zislamizowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te amant jak ci się swoi
nie podobają do wypadaj do arabii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaluca
Nie wydaje mi sie, zeby ktos myslal, ze Europa muzulmanska bedzie szczesliwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
o chrześcijanach to samo można powiedzieć, zwłaszcza gdy sięgniemy po przykłady ze średniowiecza czy współczesne extremistyczne mało kto też z arabów twierdzi pewnie że ich tereny będą "szczęśliwe" gdy zapanują tam chrześcijanie, jak i mało kto z chrześcijan, że "Europa będzie szczęśliwa" pod rządami islamu no i o co chodzi wobec tego? bo moim zdaniem ten topik jest wyjątkowo bzdurny i aż szkoda że ktoś go wykopał gdzieś z dna forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
(yyyy... to nie ja go wykopałam, chyba jakąś wypowiedź przed moją, a pod dzisiejszą datą, wykasowano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taskon
ale to Arabowie wycinają łechtaczki kobietom, ucinają ręce złodzieją, kamieniują niewierne, a porzucającym islam ucinają głowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×