Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobra zabawa alkohol

alkohol, dobra zabawa , sex i ON nie może dojść

Polecane posty

Gość dobra zabawa alkohol

czy zawsze się tak to musi kończyć ze facet pod wpływem alkoholu nie zawsze może dojsć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zabawa alkohol
no właśnie i w tym jest problem....Dlaczego Oni tak maja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zabawa alkohol
no dokładnie. to jedna z wielu rzeczy która swiadczy o tym że jestesmy lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak na dobra spraw to sie zdecydujcie bo raz piszecie ze za ktortko a teraz ze za dlugo wiec jak to ma w koncu byc ?? bo juz sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zabawa alkohol
ma być tak w sam raz:) Myśle że chodzi głownie o to żeby było miło i przyjemnie, a niestety po pewnym czasie staje się "męczące".....i ta świadomość ze on nie dojdzie bo pił alkohol i w ogóle to nie wiedzieć czemu nie dojdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle dlaczego tak kobietom zależy na tym abysmy dochodzili? Czy one też zawsze dochodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no skoro alkohol zmiekcza głowe to i coś innego musi zmiękczyć:P nie ma tak dobrze:) niestety tak to z nami jest, ale oczywiście nie ze wszystkimi:) Kazdy facet ma chyba swoją granice do której moze jeszcze działac:P potem to juz cięzko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zabawa alkohol
mysle że chcemy poprostu żebyscie dochodzili bo nie ukrywjmy tego ze wy dochodzicie prawie zawsze ( wyjątkami są takie sytuacje jak po alkoholu itp) macie z tym o wiele mniejszy problem niż My ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? ja np. mogę kochac się z kobietą przez całą noc, kilkanaście razy w różnych pozycjach, a dochodzę tylko 2-3 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po alkoholu mam zawsze chcice, a konczy sie na blogim zachrapaniu w poduszke:DPochwa sucha, doznania jakies znieczulone...Skoro ja nie moge, to nie wymagam od faceta zeby mogl i problem mamy z glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
TO AŻ A NIE TYLKO:P dobrze ,że mój facet jest wtedy zajebisty-warto go upijać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to w takim razie ja mam w domu maszyne bo moje kochanie dochodzi nawet po alko , troszke dluzej mu to idzie ale zawsze jest :) i mozemy bardzo dlugo mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
O TO chodzi,że dłużej:p a dojście jest jak w banku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem to nie o to chodzi czy się piło, czy nie, ważne żeby ,,nie być zmęczonym,, jeżeli organizm jest przemęczony to ciężko będzie z dojść... pijąc alkohol czujemy się dobrze i w dobrej formie, ale po pewnym czasie i ilości nasz organizm robi się przemęczony lub zbyt ,,rozleniwiony,, wiem to po sobie... picie mi nie przeszkadza, lecz gdy wypiję zbyt dużo lub picie mnie zbyt rozleniwiło to brak sił na ,,finish,, i trzeba się namęczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ektarynka to ile wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol sprawia że wszystkie bodźce które do nas docierają są dużo słabsze niż na trzeźwo i to sprawia że seks trwa dłużej i nie zawsze da się skończyć ;) mam to samo, ale to żaden problem... dziewczyna dojdzie kilka razy i to najważniejsze, a ja odbiję sobie rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio po alkoholu usnąłem w trakcie robienia minetki... dziewczyna miała ubaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, chętny na seks telefon? Slodko jeczaca mloda studentka zaprasza na sex telefon. Fotkę znajdziesz tutaj: http://sextelefon.bzykacz.pl/natalia/ Jesli podobnie jak mi sprawia ci przyjemnosc sluchanie kogos kto sie masturbuje zadzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak nie przesadze z alkoholem (czyli piję do 5 kieliszków wina) to nie mam problemu ani ze wzwodem ani z dojściem:) Ale jak przesadzę to rzeczywiście wszystko przestaje dzialać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ochotę na przygode z laseczką zza wschodniej granicy? Jestem gorąca Nadia tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://zboczone.co.pl/ Zadzwoń i poznajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda że musisz być pijany żeby można było dłużej ja wypije 1/2 piwa i już mogę dłużej I staje mi normalnie tylko że wolniej dochodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×