Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaakrętka

MODA NA HOMOSEKSUALIZM

Polecane posty

i braku kompleksów?? Czy ja mam jakieś kompleksy? Z twojej wypowiedzi wnioskuję, ze powinnam mieć, bo co? Bo jestem hetero? O żesz kruca wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek :D :) a poważnie co wam przeszkadzają związki homoseksualne? nikomu przecież nie szkodzą , dodatkowo zazwyczaj są to wykształceni dobrze zarabiający ludzie tak więc nie żerują na waszych podatkach jak np zwykła para która nie pracuje i wychowuje 12 dzieci :P może i nie wzbogacają społeczeństwa ale przynajmniej go nie zubożaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna stopka
JOIN THE ARMY SHOOT MEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem co komu do tego??? nie pojmuję jesli ludziom jest ze sobą dobrze, szczęsliwszy jest świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna:D trzeba by się zająć raczej rolą:P to jest bez znaczenia, mowię Ci, wpędzasz się w kłopoty takim mysleniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam kilku kolegow gejow..i przyznaje ze sa to moi anjlepsi kumple...moge sie im zwierzyc,pogadac o modzie ciuchach itd...są mili itd ip...hmm a raczej ci \"heterosexualni\" kumple patrzą na mnie jak an wariatke jak czytam se jakis tam fashion magazine czy coos...choc plastikiem nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam kilku kolegow gejow..i przyznaje ze sa to moi anjlepsi kumple...moge sie im zwierzyc,pogadac o modzie ciuchach itd...są mili itd ip...hmm a raczej ci \"heterosexualni\" kumple patrzą na mnie jak an wariatke jak czytam se jakis tam fashion magazine czy coos...choc plastikiem nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mnie obrzydza jak pomysle jak geje uprawiaja seks... wogole gejów zazwyczaj mozna na ulicy roizpoznac z daleka ten ich glosik usmieszek zalotny krecenie tyleczkiem...blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naakrętka
a ja poznaje ksenofobiczne idiotki - po tym, co wypisują. spadaj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo tam generalnie do pedałow, lezbijek ani feministek nie nie mam. Dopóki się nie znajdą w zasięgo mojego łorcyka... Potem - zresztą też.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkazmaslem
a co jest w tym obrzydliwego ? ich obbrzydza sama myśl o tym że można uprawiac seks z płcią przeciwną .... zresztą prawda jest taka że 90% facetów kręcą lesbijki :D a nie słyszałam żeby jakiś mówił że to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkazmaslem
no coz patrze przez pryzmat moich znajomych , zresztą ty sie zajmij swoim orczykiem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość facetów aż się ślini, gdy widzi całujące się kobiety;) Moda nie moda, po prostu przestali się ukrywać i to dobrze. Ja nie mam nic przeciwko nim. NIech się kochają i pobierają:) mnie nic do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic wam sie nie podoba
mamy małe penisy , smierdzimy , jestesmy niepewni siebie, mało zarabiamy , jestesmy niedojrzali sprostać waszym wymaganiom jest tak trudno , że właśnie czekam na kolege i chyba go zapnę w wedla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszce się pytajom co w tym obrzydliwego..?? :( Jak mi kogut na koguta wskoczył - to oba poszli do gara:) Nie dość, że jajek z tego nie ma - to jeszcze mi kury bałamucom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic wam sie nie podoba
do tego mój kolega nie brzydzi się anala , brac do buzi , jak równiez sławetny i tak was przerażający obciąg z połykim nie ejst dla niego tematem tabu i wy sie dziwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic wam sie nie podoba
mamy małe penisy , smierdzimy , jestesmy niepewni siebie, mało zarabiamy , jestesmy niedojrzali sprostać waszym wymaganiom jest tak trudno , że właśnie czekam na kolege i chyba go zapnę w wedla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo widzisz - śmierdzące, z małymi penisami za kolegów się zabierają...:( Jak kto ma penisa jak jo, i pachnie normalnie - obornikiem, za kolegów się brał nie będfzie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaah:):):) Rolnik dobrze mowisz :):) popieram! prawdziwy chlop z Ciebie i to z jajami a nie takie wymoczki co wkladaja drugiemu facetowi w odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Tobie wklada pannie
w odbyt to dobrze?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks analny wogole nie nie kreci wole miec zwarty odbyt na starosc a nie taki rozmemłany zreszta to jest dobre dla gejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda na homoseksualizm haha proszę was nie przesadzajcie, myślicie, że 20 lat temu nie było homoseksualistów? Byli, tylko sie ukrywali, teraz młodzi ludzie bardziej tolerancyjnie podchodzą do takich związków więc homoseksualiści mniej boją się wyjść na ulicę. Chociaż to tez nie do końca prawda. Ostatnio miałam spotkanie z Robertem Biedroniem, i tak wesoło nie jest. Geje i lesbijki w dalszym ciągu boją się wychodzić na ulice, boją się reakcji ludzi, boją się że rodzina zauwazy ze ich kochany synek trzyma sie za rękę z kolegą. Ja osobiście znam geja, i jest to jeden z najwspanialszych ludzi jakich spotkałam. Naszemu społeczeństwu potrzeba więcej tolerancji, a zdecydowanie mniej konserwatywnych , starych przesądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×