Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość np. po całym dniu

myjecie sie przed miłością francuską

Polecane posty

Gość Bermadetka23
nic mi nie smierdzi moje cipsko jest czyściutkie i piekne i pachnące nawet nie myte tydzień jak ja cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. po całym dniu
heh wiec jestem chora bo sie myje?? dobre .. :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejkaaa
buahahaha i co wpadlas nam o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
ooooooooooo brazylijka19:) do bernadetka23 nie dygaj to jest net i kazdemu sie wydaje ze jest anonimowy a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
włosofobia:P ale pewnie sie jakos nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
a mnie sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latrynetka
Bernadetka, ja pracuję w takim miejscu, gdzie same takie jak ty przychodzą. Jestem grzeczna i dyskretna, ale jak wyjdą, to odświeżacz idzie w ruch, chociaz okna sa otwarte. Do lekarza? Mój facet by się przy tobie pożygał, ale obciach. Słów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym nie mam wiekszego wyjscia jak tylko sie regularnie depilowac bo mam maly problem z tym bo bardzo mam owlosione rece i nogi musze czasami 2 razy dziennie golic jak gdzies wieczorem wychodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprost chore pytanie, jak mozna sie wogóle nie umyć przed lizaniem cipki. Chłopaki wstydzcie sie umylibyście chociaz zęby, bo nam cipulki śmierdzą przez Was...hahaha beznadziejny topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. po całym dniu
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
a ja lubie smierodzioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myję się po każdej wizycie w toalecie, używam też chusteczek odświezających...nie korzystam z publicznych toalet, brzydzę sie nimi, w pracy mam na szczęście super zadbane toalety, z prysznicem tez mozna sie myć:) a przed spotkaniem z facetem obowiazkowo kąpiel, przed seksem czesto wspólna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdeHaDe
A po co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandia
zawsze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to cały czas staram się być czysta i nie wyobrażam sobie sytuacji, że w środku \"akcji\" lecę do łazienki się umyć bo akurat wszystko wskazuje na to, że facet ma ochotę na oral. za każdym razem wychodząc z łazienki dbam o to, by po wyjściu z niej być czystą, dlatego nie stresuję się w takich sytuacjach. co innego w plenerze, ale tam trudno się umyć, czego partner jest przecież świadomy i jeśli się decyduje, to znaczy, że mu nie przeszkadza zapach natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analfabetka
a jak jestes w pracy to jak wychodzisz czysta z toalety skoro tam tylko papierem mozesz sprawe zalatwic? No wiem, moze chusteczek odswiezajacych uzywasz, ale nie czujesz po nich dyskomfortu? Ja sie czuje jakbym sie jakims mydlem wysmarowala:o Chlopak zamiast lizac moje cialo, lize jakies substancje chemiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> analfabetka niewiem, czy do mnie pisałaś, ale jeśli tak, to wyjaśnię, że ja pracuję w miejscu zamieszkania. a kiedy wracałam z pracy to nie czekał na mnie facet gotowy do seksu wobec tego nie miałam takich dylematów. może masz na mysli randkę po pracy zanim wrócisz do domu? to wtedy może być problem, nie mniejszy niż pójście do ginekologa czy dentysty zaraz po pracy :) trzeba sie jakoś umyć i wymyslić jakiś sposób, by to zrobić. cały dzień to dla niektórych facetów może być zniechęcające i tutaj potwierdzam, że trzeba się umyć, przynajmniej ja w takiej sytuacji szukałabym sposobu na umycie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
Omg berndetka ale ty glupie babsko jestes!! Jak to nie masz wydzieliny z pochwy kazda laska ma jak sie podnieci!!!! To ty jestes dziwna i nienormalna ty powinnas isc do lekarza i do psychitry!!! I to wcale nie te laski z forum sa brudasami tylko ty !!! Jak mozna sie nie myc przez pare dni lol !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×