Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość np. po całym dniu

myjecie sie przed miłością francuską

Polecane posty

Gość ALAAAAAAAAAA
u nas to jest tak , a my to po slubie ; ma sie rozumiec . on sie wykapie jak przyjdzie z pracy , potem ????? bo nie zawsze kochamy sie poznym wieczorem ...... jak widze na co sie kroi , to mowie ze ide sie umyc , on mi odpowiada ze nie musisz , bo mi to nie przeszkadza :D ale mnie przeszkadza wiec zmykam w lazience widze ze jak ktos pisze ze nie smierdzi i sie nie podmywa to go linczujecie , to bardzo glupie bo kiedys zalozylam topik , ze moj facet lubi kochac sie z rana , zaraz po obudzeniu , a ja nie a Wasze odpowiedzi byly ...tak , tak ma byc spontan a nie wielkie przygotowanie co to za spontan , jak facet sika pare razy zanim idzie spac lub w nocy ( przeciez nie myje wacka za kazdym sikaniem ) ja tak samo , w nocy sikam , zanim usne tez wiele razy ( gdy np .biore prysznic o 19 , bo mi tak akurat pasuje ) wiec to swiadczy o tym ze wiele osob jest tutaj nie szczerych i psze tak jak wypada , aby pokazac sie w danym temacie NAJLEPSZYM , ZALOSNE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO.........
A myjesz owoce przed spożyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolo
"o wlasnie niedoczytalam, bardzo wazna jest depilacja tych miejsc, to ma duze znaczenie, kapiel przed przytulankami i w trakcie jesli idziesz siku szybkie podmycie i husteczki do higieny intymnej moj facet mówi że pozostawiają miły zapach " masz zaburzona rownowage srodowiska bakteryjnego pochwy za duzo mycia i detergentow wyjaławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizeusz
lubię zapach szczyn, dlatego nie pozwalam myć się mojej lubej przed oralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×