Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem że to już było

oral-jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość wiem że to już było

ale czy moglibyście zebrać tu wszystkie wskazówki dotyczące tego jak sprawić facetowi oralnie przyjemność, tzn. jakie techniki, jakie miejsca itp. Czyli taka jakby instrukcja obsługi:-) bo wszędzie jest coś, ale cieżko to zebrać w całość. Bardzo proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus maria ... czy tego trzeba sie uczyc ? sama musisz wyczuc... w kazdym razie bierzesz do busi raz lizesz raz siesz czasem podgyyuzasz... sama masz to wiedziec.. jak bedziesz chciala miec dziecko tez zalozysz tu temat jak sioe je robi ze wskazowkami ? to ma przychodzic amo plynacce z wnetrza a jak wszyscy beda miei jakies schematy to to juz chore bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
nek . --->> tu wiesz kto nieznalem cie od tej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakże
poczytaj na pewno przyda sie, a jak chcesz wiecej to polecam www.durex.pl ...Penis w Twoich rękach Przedstawiamy technikę pozwalającą chłopakowi myśleć, że cały jego penis znajduje się w ustach partnerki. Język to cudowne narzędzie, które dobrze wykorzystane, zapada na długo w pamięci. Wkładając penisa do ust, staraj się językiem okrążać jego główkę. Niech Twój język zachowuje się jak wskazówki szalonego zegara, który to idzie do przodu, to cofa się o kilka godzin, za każdym razem drażniąc wędzidełko. Kiedy już zamkniesz usta zaraz za końcem żołędzia, obejmij jego penisa całą ręką tak, żeby Twoje usta stykały się dłonią. To jedna z technik służących oszukaniu zmysłów chłopaka. Ma on wtedy wrażenie, że cały penis znajduje się w Twoich ustach. Teraz silnie ściskając usta i nigdy nie przerywając połączenia warg z dłonią, wprowadź penisa głębiej, tak daleko jak pozwala ci na to głębokość Twojej jamy ustnej. Powolnymi ruchami wprowadzaj i wyciągaj penisa z Twoich ust, za każdym razem starając się obejmować wargami penisa jak najmocniej. Czujesz wtedy wszelkie wypukłości i żyłki, przez które przetacza się krew. Ruchy wykonuj dalej powolnie, starając się poruszać głową na prawo i lewo, wkręcając się jak nakrętka na śrubkę. Kiedy poczujesz, że Twój chłopak jest już dostatecznie rozgrzany, możesz albo zintensyfikować ruchy, aby stały się bardziej dynamiczne i wręcz trochę mocniejsze albo delikatnie zakończyć tę technikę i przejść do namiętnego pocałunku, aby Twój partner nie osiągnął orgazmu. Jeżeli jednak poczujesz, że partner zaczyna wytryskać, nie pozwól mu na wykonanie najbardziej naturalnego odruchu, czyli wsunięcia penisa jak najgłębiej do jamy ustnej. Ssąc czule czubek penisa dasz mu o wiele większy orgazm, niż poddając się jego woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to już było
Dzięki a jakże:-) o to mi chodziło. Ja bardzo dobrze rozumiem, że powinno się takie rzeczy robić intuicyjnie, ale prawdą jest też ze troche teorii nie zaszkodzi, a nawet pomoże. Przynajmniej nie będę sie czuła tak niepewnie i mój facet będzie bardziej zadowolony. A na jego przyjemności zależy mi najbardziej, bo jak dotąd to on działał i to rewelacyjnie. Chce mu sie odwdzięczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakże
masz dobre podejscie, zostaje mi tylko zyczyc powodenia i duzo przyjemnosci wam obojgu aloha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to już było
Dzięki. Bardzo chcę, ale jednocześnie bardzo się... wstydzę. To pierwszy facet z którym jestem tak blisko. Nie mam żadnego doświadczenia i boje się,ze będę do niczego, albo że ze strachu poprostu zesztywnieje. Jak mi na czymś zależy to zawszesię tak denerwuję.Ale w końcu musi mi się udać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie przejmuj, tez mialam takie obawy ale wszystko bylo super, a ty tez jestes dlaa niego pierwsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciągnąć z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to już było
No ja właśnie nie jestem dla niego pierwsza, ale też nie taka następna bo druga. Wiem, że ta poprzednia nie była najlepsza w łóżku, bo była bardzo egoistyczna, nie zalezało jej na jego przyjemności, a ze on kocha dawac kobiecie przyjemność nie oczekiwał nic w zamian. A teraz przy moich najmniejszych pieszczoach szaleje i jest niesamowicie szcześliwy. To dla niego nowość. Więc chcę dać mu tego szczęścia jeszcze wiecej, jak mówiłam chce sie odwdzięczyć za jego oddanie i bezinteresownośc. Chce byćlepsza od tamtej. Ale no bardzo sie boje i wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz sie czego wstydzić powinnas się przełamać np przy zgaszonym swietle, i kiedy on cie pieści przekręcić się twarza do jego ud i po chwili możesz zapytac czy cche tego samego i sobie zrobicie 69 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacka kobieta
A jak połknąc najlepiej odrazu czy trzymać w ustach co radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu
a na co chcasz czekac? na to az ci sie niedobrze zrobi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×