Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość farunekt

nasz seks

Polecane posty

Gość farunekt

Moj maz ma perwersje, podieca sie patrzac na wyprozniajace sie kobiety. Nie moglam przez lata tego zrozumiec. Po wielu namowch nie przekonal i co pewien czas kochamy sie w nastepujacy sposob. Nie wprozniam sie przez ok 48 godz i kiedy czuje, ze naprawde zraz bede musiala zrobic kupe, idziemy do lazienki i zaczynamy sie kochac. Gdy jestem juz blska orgzmu, on zaczyna sciskac moj brzuch i chcac niechcac, musze zrobic kupe. Zaraz po tym on wchodzi w moja pupe i tam konczy ograzmem. Macie te dziwne zboczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tylko słyszałam o podniecaniu się kupą. Ale jak Wam to odpowiada to w czym tkwi Twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nikogo nie krzywdzicie tym co sie dzieje za zamknnietymi drzwiami waszego domu. Wazne że zgadasz sie na takie doswiadczenia bo najpaskudniejszą rzeczą jest robić coś wbrew sobie i pod przymusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem podobnego zdania że to co za waszymi drzwiami się dzieje, nie krzywdząc nikogo ani siebie nawzajem jest gites :-) każdy ma jakies perwersje w sobie :-) ja np podczas sexu z moim misiem, kocham mówic brzydkie rzeczy albo wyobrażam sobie jak mnie pieprzy kilku facetów na raz :-) wogóle orgie mnie kręcą no i chciałabym kiedyś spróbować bardzo sexu z kobietą :-) pozdrawiam Aspiryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJBEL
Ja tez lubie jak moja partnerka robi kupke ale szczerze mowiac nei lubie w stanie stałym znacznie przyjemniej jest kiedy jest miekka ciekla poniewaz latwiej sie rozsamrowuje i delikatniej smierdzi najlepiej jak jest biegunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×