Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KerLLy

Popuściłem w dziewczynie i okłamałem żeby nie popadła w panike

Polecane posty

Gość KerLLy

Jesteśmy od 3 miesięcy razem, od 2 miesięcy się kochamy. Nie używamy zabezpieczeń. Zawsze przed dojściem wycofuje się. Jednak 2 dni temu nie zdążyłem i trochę w niej ulałem:( Chyba troche się zorientowała w akcji bo pytała czy wszystko było dobrze. Okłamałem ją i powiedziałem że tak. Uwierzyła. Nie wiem dlaczego tak jej powiedziałem. Moze dlatego ze ona popadłaby w panika i musiałbym z nią latać po lekarzach. Nie miałem na to ochoty. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem i troche się martwie. Jak myślicie będzie dobrze? Nie chciałbym niczego nieplanowego i wiem że chyba małe jest prawdopodobienstwo, ale mam pewne obawy. Acha, ona była wtedy 5 dzień po miesiączce. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie dobrze
moj upuscil 3 dni przed okresem.......po tych dniach dostalam normanlnie okresu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
o rzesz ku@@a:o Male prawdopodobienstwo? Chyba cie pogielo:o Wiesz to to gumka, czy nie dostajesz tyle kieszonkowego od mamusi zeby kupic? Latac po lekarzach....to Twoj psi obowiazek teraz z nia latac!!!Jakbys powiedzial od razu, bylaby szansa na postinor, a teraz to czekaj i wypatruj rosnacego brzucha. Gratuluje tatusiu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
5 dzien po miesiaczce - jesli liczyc ze trwa ona 5 dni, to wypada 10 dzien cyklu...plemniki moga pzrezyc nawet 72 godziny. Moze sie jajeczkowanie juz zaczac! Ludzie nieodpowiedzialni nie powinni miec genitaliow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
To nie był mój pomysł żeby się tak kochać, ale ona przy gumce ma gorsze odczucia. Dlatego kochaliśmy się tak. Chyba nie łatwo jest tak szybko o wpadke. Nie pomyślałem o tym od razu, ale teraz mnie to gryzie. Wysynełem się szybko i może tylko 1/5 wytrysku została w niej. To pewnie jeszcze dodatkowo zmiejsza prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz jest duze
prawde opdobienstwo ze zajdzie w ciaze :-o...5 dni po miesiaczce...ło matcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwina macie metode antykoncepcyjna. Wiesz, lepiej wydac troche kasy i kupic prezerwatywy, albo zrzucic sie na tabletki- lepsze to, niz niechciana ciaza. Sam widzisz, ze nie zawsze jest latwo nad soba zapanowac.... Co to znaczy, ze twoja dziewczyna byla 5 dni po miesiaczce? Czy jej sie przed 5 dniami skonczyla? Czy tez wspolzyliscie w piatym dni odkad dostala okres? to wielka roznica! Jesli to byl dzien, w ktorym ona miala piaty dzien okres, to mozesz byc spokojny. Jesli zas to byl piaty dzien odkad jej sie okres skonczyl (czyli ok. 10 dzien cyklu), to masz byc moze problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jesli on spuścił się
przed okresem w niej. a ona dostała potem tego okresu, to czy jest jakies prawdopodobieństwo zajscia w ciązę... pominmo okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to klops
szanse na wpadke są małe jak się jej chce i jak nie komplikuje zycia...a jesli sie bardzi nie chce to szanse sa ogromne...prawo Murphiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jesli on spuścił się
...kilka dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
obawiam sie ze to nie o ilosc spermy chodzi tylko o odpowiedni czas. Wiesz czemu nie tak latwo o wpadke? Bo kobieta ma dni plodne tylko 2-3 dni w miesiacu. Ludzie nie wpadaja, bo nie trafiaja w te dni. Zaplodnic moze nawet jeden plemnik. Twoja kobitka jak widze moglabyc potencjalnie plodna, a wtedy o wpadke latwo. Zalezy oczywisice jak dlugi ma cykl i ile trwa okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko
No. To mamy nastepnego rodzica na forumie:) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna
szanse sa male ale prawdopodobienstwo choc male istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuffff
dzieki kross:)**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuffff
ale prawdopodobieństwo jest malutkie............ i tego będę się trzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
To było 5 dni po tym jak jej się krwawienie skończyło. W 20-30min po tym brała jeszcze kąpiel. Mi się wydaje że prawdopodobieństwo jest małe. Mało się do niej dostało spermy, a jeszcze się wypłukała przez kąpiel. I mam jeszcze pytanie, jakbym jej jutro po szkole powiedział że mogło coś być nie tak. To czy ona mogłaby wziąć coś żeby 100% pewności było, że będzie dobrze? Chociaż wole nie mówić bo pewnie się wkurzy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe...
prawdopodobienstwo? Cos mi sie nie zgadza z moja wiedza na temat plodnosci w takim razie.Jesli laska ma cykle 28 dniowe lub krotsze, to szansa na ciaze jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna
ale male ze wzgledu na ilosc nasienia a nie na dzien cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz raczej troszke za
pozno...i nie pocieszaj sie tym ze brała kapiel bo to nic nie daje...aha i pamietaj ze nawet 1 kropelka spermy moze doprowadzic do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna
72 godziny...ale im wczesniej tym skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapiel nie jest metoda antykoncepcyjna. Plemniki, ktore juz w niej byly, nie mogly zostac oplukane woda! Wiec sie nie ludz. Ilosc spermy, jaka sie do niej dostala tez nie gra roznicy- wiadomo, ze wystarczy jeden plemnik.... I na dodatek miala najwyrazniej dni plodne... Ja bym sie zaczela modlic na twoim miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Ona mówiła że okreś trwa u niej róznie. Ale przeważnie 20pare dni. Jak dobrze pamiętam to chyba 27, ale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna
może byc goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
ilosc spermy nie ma tu nic do rzeczy. Niby dlaczego dziewice czasem zachodza w ciaze od samego smyrania brudna od spermy reka po wargach sromowych?? A tu sperma weszla do srodka, strzelila w sama szyjke macicy. Ze sperma nie ma zartow i wszyscy, ktorzy uwazaja ze nie tak latwo zaplodnic kobiete, koncza pozniej jako rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziadkowie
juz wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziadkowie
napewno sie uciesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×