Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AfrodytaBezKopyta

niby takie fajne forum....

Polecane posty

Afrodyto ----> boisz się lizania cipki ??? :) no prosze Cię :D ja się boję tylko tego że mogłaby być nieświeża :O ale nie samego lizania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dłuższą metę to takie ciągłe kształtowanie plastycznego materiału może stać się nudne... inwencja jest potzrebna z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to dobry temat - od razu się pojawia śmietanka stałych bywalców... Pucio też pewnie za chwilę się zjawi:P Kogo jeszcze brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fun Tom AS ---> hehehe gdybys nią był przez 23 lata to by Ci sie odechciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AfodytaBezKopyta
nie no ale jak moge lizac cipke komus kogo nie znam, nie wierze w pełni... nie jestem less tylko czasem mam taką fantazje... wiec cos takiego w realu raczej odpada..... lizanie czyjejs cudzej cipki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem lesbijką czasami mam wrażenie że jestem bi ale tego też nie wiem do końca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem tradycjonalistką i moje fantazje dotyczą wyłącznie facetów... dodam, że bardzo męskich :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zapomnę mojego pięknego sexu na tamtych wakacjach nad morzem..eh.... wieczor a moj mis przyszykował wieczorny piknik na plazy... nawet małe świeczuszki były i szampanik... to i sexik byl -na piasku.. potem w morzu... i jeszcze raz nad ranem jak słonce wschodziło.... cos pieknego to było.. che riplej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i lepiej myszka, ale nie ciągnie mnie, żeby sprawdzać... nie narzekam na to co mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się nauczy... to może być wirtuozem gry na naszym instrumencie ;-) jak chcą, to pojętne są bestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwowierna...żeby nie powiedzieć naiwna?;-) Więc uwierz mi ...facet może być lepszy niż inna kobieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×